-
Zachodniopomorskie pogaduchy
no a jak no a jak pisze się na 100
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Panowie Witam ! nie ma ktoś wolnych dystansów 5x112
-
[ALL] Felgi skręcane - problem ?
tak są to oryginalne felgi , dzięki grisza , ehh nie wiem jak się teraz za to zabrać ;/
-
[ALL] Felgi skręcane - problem ?
gość twierdzi że był u 3 mechaników i nie dali rady odkręcić
-
[ALL] Felgi skręcane - problem ?
Witam , otóż jestem w posiadaniu felg 17 calowych firmy Antera , model 163 . Felgi wyglądają na skręcane oddałem je lakiernikowi by pomalował proszkowo , ale już 1 dnia zadzwonił iż nie może odkręcić śrub , ( ponieważ chciałem na 2 kolory pomalować ) powiedziałem mu dobra pomaluj na 1 kolor , ale zadzwonił do mnie że między 1 częścią skręcaną a 2 jest ponoć jakaś gąbka ? czy coś żeby aluminium nie obijało się o aluminium . Czy ktoś może wie coś o tych felgach czy są one rzeczywiście skręcane ? Felgi jak na zdjęciu : http://www.tirekorea.net/mall/shop_image/200808/nw_112303_01.gif
-
GTA 4 , kto gra, jak oceniacie?
mam na xboxa zawiesilem sie na misji z bankiem co napad się robi ostatnio prawie mi się udało ale się wkur... i ostatnio nie gram
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czy to jest pewne w 100 % iż będzie pasować ? chodzi mi o ten Castrol EDGE
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
gleba już jest , ta felga oczywiście nie będzie to jest tylko projekt
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
myślisz że będzie aż tak źle ? :/ [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 18:54_________________________________________________wstępnie zrobiłem projekt tylko w paincie nie mam pod ręką odpowiednich programów i wygląda mniej wiecej tak : Uploaded with ImageShack.us
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
Panowie co myślicie o pomarańczowych felgach w Audi ? audi czarna w kombi , nie mogę sobie tego jakoś wyobraźić ale widziałem u siebie w mieście , chłopaka w a3 w takim kolorze i wygląda nieźle
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie dylemat Castrol EDGE Turbo Diesel 5w40 będzie odpowiedni do silnika 2.4 w dieslu ale bez turbiny bo prześledziłem cały wątek nikt nic niestety nie wspomina o turbinie :/ Przebieg auta 350. tys chciałem wziąć dokładnie ten http://moto.allegro.pl/it..._505_01_5l.html , lecz na opakowaniu napisane jest 505 01 a w opisie Specyfikacje: VW 502.00/505.00/505.01 , z 1 strony przeczytałem iż u mnie potrzebny 505.00 wiec już się pogubiłem
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Dzień dobry :> co tam
-
[INNE] Audi 100 C4 by pedros
no więc trochę odgrzeje temat , przyszła wiosna , przyszły nowe graty do dziwki :mrgreen: ori blenda na tył a co lepsze to nówka sztuka w kartonie :mrgreen: , do tego na wiosne felga skęcana 17 " teraz felgi jadą do piaskarza , i na malowanko od środka na czarny z zewnątrz polerka na lustro <ok>
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Mam ładne 13 w drzwi
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
a masz vaga ?
pedroso
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta