Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. turbina przeładowuje? na forum jest pewnie sporo na ten temat Czytałem już kilka wątków na ten temat... byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy.. 3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji 1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona 1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania. Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći... nie jestem biegły w tych sprawach,ale wątpie, że to wina filtra paliwa nie ma nigdzie wycieku oleju? w sensie nieszczelności w przewodach? albo w układzie powietrza? Szczerze mówiąc przewodów jeszcze nie sprawdziłem... układu powietrza też nie Posprawdzam najwcześniej w piątek...
  2. turbina przeładowuje? na forum jest pewnie sporo na ten temat Czytałem już kilka wątków na ten temat... byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy.. 3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji 1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona 1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania. Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...
  3. byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy.. 3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji 1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona 1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania. Byłem w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...
  4. Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować
  5. co tam? :> K*rwa... mam problem z autem poza tym
  6. Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować
  7. Ja dziś nie dałem rady wpaść na spota.... Problemy z autem
  8. Wróciłem
  9. Wybierałem się jutro do K.Ś. ale wyjeźdzam do Prado o 11:00 Wróce dopiero w środe także na spocie mnie nie będzie w wtorek Także żegnam się z wami do środy ;(
  10. chętnie bym sie wybrał, ale nie mam zabardzo jak, i z kim ....
  11. Jak dobrze pójdzie to o 12 będe miał fajrant
  12. wez od razu cale auto maznij na jakis normalny kolor Najlepiej na czarno
  13. Zobaczymy jak długo......
  14. Nie. masz neta na chacie ? :polew:
  15. Felgi R8 odpadają Jestem tego samego zdania co koledzy. Jak już to RS6 (przód)
  16. Nie chciałem wysickać 7 potów z silnika i prosiłem o program na poziomie 270 PS. Wyszło 275PS i 530Nm. Ale pewnie za jakiś czas pojade na korekte... :gwizdanie: Spalanie się nie zmieniło Filtra nie miałem
  17. AKjam, a tak apropo, pytałeś o Fis'a jakiego mam, oczywiście że kolor a to że nie wiedziałem jak pytałes :wallbash: też udany jestem
  18. również dziękuje za spota i za pomoc w wyciśnięciu mnie pod tą bagnistą górke Wracając, miałem praktycznie pustą drogę na S1 i prawie 250km/h było zakręt się zbliżał i było trzeba zwolnić
  19. Dobrze że te auto nie jeździ po naszych drogach.... długo by nie pojeździło z taką dokładka i zawieszeniem. Mi sie osobiście nie podoba ta dokładka.
  20. Robiłem w Tychach u Aliego w Dynosof'cie i jestem bardzo zadowolony... Nie te auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.