Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Też się ino i spadam do pracy i na trening.
  2. nyny paciorek i spac..... nara Panocki
  3. ide do wyrka....Szykują się robótki ręczne... Relax musi byc :gwizdanie: Rano trza wstać wypoczętym
  4. http://www.moto.allegro.pl/item1032621847_20_cali_audi_5x112_a8_s_line_sline_225_30_r20.html :polew:
  5. albo facet mega pantofel, kobita powiedziała albo różowe fele albo nie ma i jezdzisz na kołpakach..... no to wybrał
  6. Znlazłem fele na wypasie..... :gwizdanie: Jak ktoś planuje zakup fel i chce sie wyróżniać z tłumu, to te są w sam raz http://www.moto.allegro.pl/item1032621847_20_cali_audi_5x112_a8_s_line_sline_225_30_r20.html
  7. nie dzięki, tak w ogóle to oddasz nam kasę katowickie się rozmyśliły po weekendzie tak będzie lepiej dla wszystkich... zwłaszcza dla Ciebie Miron dobrze, że to bezalkoholowy ośrodek - może dlatego że jest to ośrodek Parafii w zatorze i prowadzą go zakonnice :polew: Coś w tym jest....
  8. Jak tam w Kozubniku ? Warto było jechać ?
  9. a ty nie miałeś przypadkiem wpaść do kozubnika? Szykowałem sie ...... ale jak zwykle cos się wykluło !! wracając z biela wczoraj spotkałem znajmoych mocno wypitych, szukali prawie kierowcy. Padło na mnie. Takżę jako nowo mianowany szofer kursowalem po pszczynie, cz-dz, tychy itp . do domu dotarłem o 06:30. W poludnie jak wstałem popatrzyłem na pogode to już wszystko wiedzialem..... w PSZCZYNIE lało.....
  10. .....Pozostałbym osobiście przy pierwszych A jak już chcesz zmienić to poszukaj czegoś całkiem innego :gwizdanie:
  11. A może ja też bym się wybrał...... :gwizdanie:
  12. "Wszystko się może zdarzyć"........ :gwizdanie:
  13. Walke dziś oglądacie ?
  14. Widze że nudzi się wam w pracy ........... :gwizdanie: Mykam na trening
  15. Szał pał Nic tylko pozazdrościc umiejętności :>
  16. PRZEEMAS miał sprawdzić w castoramie itp. i dać znać... ale zero odzewu, także podejrzewam że może być problem, chociaż kto wie. Sam jestem ciekaw.
  17. no poza godzicem oczywiście.[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 20:47_________________________________________________zapomniałem się wam pochwalić na spocie - dziś znowu śmigałem fajną furką- Cadilac Escalade 6,0 v8 345ps i silnik 6.0 to pewnie spalanie na poziomie 30 litrów
  18. A kobitek żadnych nie było...........?? :gwizdanie:
  19. ...... widze że wam się naprawde nudzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.