Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
na wieczór
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
jeżeli chodzi o mnie. tylko czarny. delikanie załozyc 40 i jest git
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Wpadaj na spota do Gliwic Już za późno :/ Mykam do baru na cole z cytrynka- Tylne światła LED do Audi A4 B7
Nie są złe, ale jeszcze jednak to nie jest to.... Dalej jestem za rozwiązaniem by Miron- Spoty Katowice i okolice
Ja już mam fajrant i co tu z wolnym czasem zrobic........- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemano z Ranca- Spoty Katowice i okolice
Siema Panowie, siusiu - paciorek - i do lozka- Spoty Katowice i okolice
irfanview ma taką opcje no to się zaczynam ciebie bać- Spoty Katowice i okolice
irfanview ma taką opcje- [ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
Miałem i mam ten sam problem... Posmarowałem jakiś tydzień temu bolec i zamek smarem w spray'u i przez tydzień było Wczoraj jak wracałem z spota na nowo skrzypi ! zastanawiam się na wazelina Jutro nasmaruje i zobaczymy jaki będzie efekt i przez jaki czas Może ktoś Ci coś popsuł na spocie... Ja Wam powiem szczerze przyzwyczaiłem się do delikatnych odgłosów i jakoś nie zwracam na to uwagi. Jeśli chodzi o wazeline to podejrzewam, że będzie miała takie samo działanie jak inne smary i wystarczy to pewnie na jakiś czas... :gwizdanie: Pewnie tak Szkoda tylko że nie przyuważyłem który to Mnie zaś takie skrzypienie itp. strzasznie drażnią Co do wazeliny to się okaże czy zda zadanie i na jak długo. Mam nadzieje że dłużej od smaru w spray'u- Spoty Katowice i okolice
jeszcze godzine temu jak tu lookałem to było 1693 stron.. a tu już 1697, pięknie jedziecie z tym kosem- [ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Czego to ludzie nie wymyślą Sam z ciekawośći przetestuje- [ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
Wykres możesz wrzucic tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/wykresy_po_modyfikacjach_projekty_modyfikowanych_aut-b129.0/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kilkanaście ale tabletek !! o browarze moge zapomnie (ale jakbym już zassał...), a co dopiero o czymś mocniejszym.... Od miesiąca jade na antybiotykach. Ale niechno ino skącze brać... Nadrobie stracony czas- [ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
Miałem i mam ten sam problem... Posmarowałem jakiś tydzień temu bolec i zamek smarem w spray'u i przez tydzień było Wczoraj jak wracałem z spota na nowo skrzypi ! zastanawiam się na wazelina Jutro nasmaruje i zobaczymy jaki będzie efekt i przez jaki czas- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dopiero wstałem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Coś ostatnio za długo spię....- Spoty Katowice i okolice
see ya- [ALL] Grupowy Chiptuning u Aligatora
Panowie i jak ? jest już ktoś po pierwszych nowych softach ? jakieś info by sie przydało ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No i wszystko wyjasnione także wynika z tego ze na następnym napewno się pojawie No chyba że pogoda da popalic- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mówisz o niej... :polew: :polew: miejscówka też za***ista... łazieneczka... nie ma to tamto... :polew: :polew: :polew: omało nie spadłem z wózka :polew: Dokładnie :-) w miare możliwośći, jak ino będę miał z kim przyjechać.... no chyba że Mi się pomożecie wypakować z auta, a póżniej wpakować- Spoty Katowice i okolice
Musze to nagrać do auta, następnym razem jak będe jeździł po rynku to przy tej muzie napewno coś wyrwie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiadoma sprawa. A tak wogóle ciepło czy zimno to u nas zawsze atmosfera jest za***ista Jak dla mnie pierwsza klasa.... A przede wszystkim miejscówa na spoty zajeb.....a - Spoty Katowice i okolice