-
Polecane opony zimowe
Witam serdeczne. Z racji tego iż nie posiadam za dużo kasy a muszę kupić opony na zimę. Moje pytanie czy posiadacie wiedzę na temat tanich a sprawdzonych opon które są na allegro tak około 150zł za sztukę?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
2008 prawko -> Fiat 126p do marca 2010 -> audi a4 b5
-
stłuczka na jednokierunkowej
Ale i tak chyba najlepszym wyjściem jest pojechanie do gościa po numer jego polisy i zaświadczenie o współwinie. Tylko ciekawe czy on na to pójdzie. Zgadzam się z armistead -em a jeśli gościu się nie zgodzi to musisz mu przedstawić solidne dowody ze jest jego wina i tyle.
-
stłuczka na jednokierunkowej
Jeśli sąd by nie przyznawał punktów tylko mandat to kazdy by kierował sprawe do sądu.
-
stłuczka na jednokierunkowej
Moim zdaniem powinieneś odpuścić ponieważ taka sprawa będzie się troche toczyła i jeszcze koszty związane z procesem. Możesz tez wmówić gościowi ze to jego wina i niech Ci da kase na naprawe. Z oświadczenia zawsze sie możesz wycofać ponieważ to były nerwy itd i np niewiedziałes co mówisz pod wpływem zaistniałych okoliczności. Lepiej kase sobie zostaw na naprawe niż zasilić budzet państwa.
-
[ALL B5] Radio Chours bardzo poważny problem
Ok jak wyjmę radio i jak nie uda mi się naprawić radia to jeszcze raz zwróce się o pomoc. Wielkie dzięki
-
[ALL B5] Radio Chours bardzo poważny problem
Witam wszystkich forumowiczów! Problem polega na tym iż radio się zacieło tzn była włożona kaseta którą się podpina do mp3 i z niej leci muzyka. Urzadzenia znajdujące sie w środku radia myśla iż jest tam kaseta i jak włanczam radio pojawia się napisz TAPE (kaseta) Zobaczyłem przez otwór na kasete ze w środku metalowe urzadzenieodpowiadające za odtwarzanie płyty zacieło się. Co mam zrobić? Jak wymątować takie radio?
-
[ALL B5] Radio chorus
Witam. Mam problem z tym sprzętem ponieważ mam kasete którą można podłączyć do mp3 i z mp3 muza sobie leci. Ostatnio przy wyciąganiu kasety jakoś sie tak stało ze teraz jak włącze sobie radio odrazu pojawia mi sie napis do kastety czyli TAPE. Uważam ze radio myśli ze mam kasete w środku któej tak naprawde nie ma i nic nie moge z tym zrobić. Prosiłbym o jakąś porade bo nic innego mi nie pozostaje chyba jak wyciągnąć całe urzadzenie. Przez 2 dni szukałem na forum jak sie wyciąga takie radio a mam a4 b5 98 sedan. Jesli ktoś ma link do takiego wątku albo chce napisać jak wygląda wyciąganie Byłbym bardzo wdzięczny.
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Hmm chyba masz racje, ale to też zalezy od policji.
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Lustrzanka jest zabroniona mówimy tu chyba o przednich szybach bo na bocznych za kierowcą moge nawet metalem sobie zasłonić. No kolorowa to zalezy wszystko od pomysłu, czarna pasuje raczej do wszystkich a lustrzanka właśnie coś mi sie wydaje ze nie na wszystkich spoko wygląda Np u mnie na granatowej karoserii chyba efekt byłby kiepski.
-
[ALL] Odnawianie (czyszczenie) wnętrza
No tak samemu to zawsze inaczej. Tylko a4 kupiłem niedawno z przebiegiem 190tyś i troche jest brudna w środku, dlatego chce dać samochód fachowcom tak abym mógł dbać o wnętrze a nie co tydzień starać się go czyścić
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Efekt fajny. Ale przednich szyb nie przyciemnie bo przepisy przepisami ale niechce mi sie foli zdzierać jak mnie policja zatrzyma
-
[ALL] Odnawianie (czyszczenie) wnętrza
Ok dzięki akurat z tym klejem niemogłem sobie poradzić. Albo zrobie tak jak ty mi radzisz ale mam ochote wyczyścić cały samochód dając go jakiejś firmie która za jakieś 150zł odnowi mi w środku cały samochodzik.
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
No w sumie tak. Uważam ze są 2 rodzaje ulepszania wizualnie samochodów. 1 to totalna klapa czyli popis 2 zaś to właśnie uzycie wyobrażni i stworzenie czegoś fajnego. A widzieliście może przykład gdzie jest folia w kolorze granatowej karoseri i czy to fajnie wygląda?
-
[B5 AFN] Kolor foli na szyby a karoseria
Witam. ( Mile widziane fotki ) Wielu z nas chce sobie przyciemnić szyby, ale kolor czarny foli nie zawsze pasuje. Jakie polecacie kolory foli do karoserii. Wiec zaczynamy: np. Kolor karoserii : Granatowy ( ciemno niebieski )
Habit217
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta