Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
A co bez piwa to się już nie da :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
A czym osuszy? Właśnie ferelką najlepiej Jak już to FARELKĄ A czym będzie osuszał to już sam uzna Powodzenia simon_69
-
Spoty Katowice i okolice
Możemy próbować Nie żebym podpuszczał... ale nie dacie rady
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
Nie przesadz też z tą farelką, bo jeszcze plastiki pokrzywisz... widziałem już taki motyw. Postaraj się jak najszybciej to osuszyć i znaleść zródło tej wody... Ja bym tego nie odkładał do środy
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/35572/meksykanski_boss_mafii_zlapany_zobacz_co_mial_w_domu/ Prze....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/35572/meksykanski_boss_mafii_zlapany_zobacz_co_mial_w_domu/ :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Oglądałem wczoraj ten zderzak i sam się nad nim zastanawiam... Tylko szkoda mi kasy Ale jak narazie to bardziej chodzi mi po głowie ta tylna dokładka
-
[ALL B5] Felgi 16'' do avanta - ankieta
1 lub 3, w zasadzie są podobne A czemu tylko 16'' ?
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
Wszystko zależy jak bardzo było zalane, jak mocno to taki odkurzacz tylko zbierze wode powieszchownie... a woda i tak zostanie głębiej pod wykładziną. Sam zbierałem wode tym odkurzaczem na początku, ale woda i tak została pod nią.
-
[ALL B5] Zalane wnętrze. Czy jest ktoś z okolic Piaseczna z osuszaczem?
Miałem podobny problem ponad tydzień temu zostawiłem otwarte całe okno od pasażera z przodu na cała noc a wtedy lało jak cholera..... Na drugi dzień jak przyszedłem, powódz ! Byłem załamany.... Dzwoniłem po myjniach samochodowych, ale nikt za bardzo nie chciał się tego podjąć, aż wreszcie udało mi się dorwać gościa, który sie tego podiął, wyjął fotel, zdjął wykładzine, boczki z drzwi itp... Auto wysuszono perfekcyjnie. 3 dni suszenia ! koszt 360zł. Tylko w tym jeszcze było sprawdzanie elektryki żeby się upenić że wszystko Jeżeli faktycznie masz w cholere wody to bez rozbierania się nie obejdzie, lepiej dobrze wysuszyć i posprawdzać wszystko, bo później możesz możesz mieć pleśń i nie miły zapach w samochodzie. A osuszenie samej wykładziny nic nie da, pod wykładziną napewno jeszcze będą miejsca gdzie będzie woda... Przyjdzie słońce, i w aucie będą ci parować szybi itp...
-
[ALL] Opona 205/55 r16 jaki zamiennik
http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=205/55R16&tolerancja=2%25&imageField.x=41&imageField.y=11 Wystarczyło popatrzeć na adres.... 2 razy http i usunąć
-
[B6 AVF] FELGI 17" OD S-LINE
Jeżeli chcesz 17' to tylko 225/45 , nawet się nie wygłupiaj i nie kupuj 225/50. Jeżeli chodzi które felgi, to już kwestia gustu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian felga do renowacji ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Felgą o krawężnik zahaczyłeś przy okazji ?? Kicha jednym słowem....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tylna dokładka jak najbardziej :good: Jestem za ! Kup, załóż, zobacze na żywca na spocie i jak co to sam się skusze do mojej Pośli mi na PW jaki koszt tej tylnej dokładki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też mi właśnie to po głowie chodzi......
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
Po przesmarowaniu delikatnie wazeliną od miesiąca mam spokój zobaczymy jak długo...
-
[ALL] Malowanie felg aluminiowych proszkowo czy natryskowo (wzór na zdjęciach)
Widziałem kilka felg malowanych proszkowo, i nie zbyt ciekawie to wyglądało. Także podejrzewam że napewno nie uzyszkasz takiego efektu metodą proszkową !
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
z dotychczasowych jakie były pokzaywane na forum to najlepsze jakie widziałem.
-
Spoty Katowice i okolice
po komentarzach widze że wczoraj była znowu udana impreza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fele ciekawe wyglądaja na 20 cali.... chociaż kto wie MARiOLiNi szkoda że odrazu nie próbowałeś osuszyć auta. Ja za osuszenie i sprawdzanie elektryki zapłaciłem 360zł.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no szkoda Pudziana... Walka Pudziana z Sylvią (Pudzian vs Sylvia)
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no nie dam rady :gwizdanie: ... bo ja robie podwójnego backflipa jak już.... :polew: To co ja już przeżyłem na tym wózku po pijaku A tak apropo. macie może jakieś namiary w B-B na kogoś kto naprawia nawigacje ? spadła mi moja stara nawigacja i pękł panel dotykowy i kicha... musze wymienic, na allegro nie znalałem panelu. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu