Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. miał pecha trafił na felerną szybe i tyle.... zdaża się
  2. szkoda auta wolałbym na kołpakach jezdzic
  3. proponuje wazeline techniczną
  4. ja bym brał 225/40. Wydaje mi się że najlepsze rozwiązanie. Ale już kupiłeś także..... A opony Yokohama jak najbardziej
  5. Rany julek.... 255 do takiego silnika już nie wspomnając o reszcie wad... Ja bym sie dobrze zastanowił nad takim rozwiązaniem...
  6. Wkur.... mnie ta pogoda !!
  7. j**ana pogoda....... a miało być tak pięknie....
  8. Dzięki za spota też nyny idę......
  9. Też postaram się jutro być...
  10. Trzeba się brać pomału..... bo jednak musze dojechać do katowic
  11. No to nieźle szybki jesteś..... Coż tak S4 ? Zderzak z grillem ? ile dałeś za zderzak jeśli można wiedzieć ? PW jak co.
  12. Ja dziś będe Jak zawsze... :gwizdanie:
  13. :oklaski:
  14. A jak tam pogoda w katowicach ?
  15. A wysypiasz się wogle ?? czy w nocy sajgon ??
  16. Też mykam.
  17. Film kozacki Moment z liczeniem kasy na łajbie był przejeb, kasa na wage..... A tak apropo to do Gliwic nam troche brakuje.... tam to dopiero są spamerzy 3452 stron :gwizdanie:
  18. walne jeszcze z 2-3 spamy, żebyście nie mówliże wam nie pomogłem , i też ide nyny
  19. Siemian będziesz kupował tą dokładke tylnią ? czy narazie sobie darujesz.... póki z autem nie zrobisz.
  20. Jeżeli chodzi o mnie to wybrałbym 1 Reszta jakoś mi sie nie widzi.....
  21. Powinno być bez deszczowo A tak apropo jak nic mi nie wypadnie to będe Miszka, teraz będzie już tylko MY tylko bez skojarzeń
  22. Ja mam auto do jazdy nie do lansu Na większych felgach i niskim profilu to porażka a nie jazda :gwizdanie: Miałem 225/45/R17 Teraz bym chciał 205/55/R16 :> Rozumiem. Osobiście jeżdze na 235/45/R17 i jest OK, ale to dlatego że od początku takie mam i się przyzwyczajiłem Teraz planuje 235/35/R19, i podejrzewam że już nie będzie tak ciekawie jeżeli chodzi o komfort jazdy
  23. W takim tempie to nie dobijemy dzisiaj do 2000 Chyba bez piwa się nie obejdzie... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.