Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Przywitam się i mykam na trening
  2. Ja równiez dziękuje za spota Było :good: Żarcie na wypasie itp.....
  3. no co za pytanie... To tak jakby zapytać czy piter będzie... mój błąd..... to się już nie powtórzy W takim bądz razie będzie trzeba zjechać po drodze do sklepu.......
  4. Grill w planach ? bo nie wiem czy się w kiełbache zaopatrzyć
  5. I jak tam dzisiaj z spotem... kto się wybiera ?
  6. Dokładnie, oklepany wzór ! Osobiście poszukałbym czegoś innego.
  7. 215 nawet nie zakładaj. Rób jak Pawlo 2004 napisał, czyli jak już to kupuj 225.
  8. dobranoc Panocki ide w kimono.....
  9. Panowie jeszcze raz dzięki za pomoc akjam Dzięki za doinformowanie Mnie w paru sprawach :>
  10. i kto wreszcie jedzie na ten spot :gwizdanie: bo nie wiem czy się mam szykować czy nie
  11. mystic.pl: u qmpla będę najwcześniej w sobote, jak co to go poprosze żeby podłączył vag'a i sprawdził co i jak. (jak oczywiście nie zapomne, a ostatnio Mi się to często zdarza ) Sam mam tiptronica u siebie, i po przeczytaniu całego wątek od a do z nie wiem co robić, wymieniac olej czy nie Auto ma przejechane 162tys, skrzynia chodzi płynnie, jak narazie żadnych zastrzeżeń, zdarzy się raz na jakiś czas że delikatnie szarpnie przy 20-30km/h przy lekkim dodaniu gazu, (czy to oznaka ze przydałoby sie olej wymienic ?) ale tak pozatym NIC do czego by się można było przyczepić. Pytałem jakieś 2 tygodnie temu w ASO w bielsku o wymiane to 800zł za sam olej + robocizna (czyli wychodzi na wymiane statyczną) Ogólnie z danych ASO wychodzi że olej nie był jaeszcze ani raz wymieniany ! Także biorę pod uwage tylko wymiane dynamiczną, tylko teraz kwesta wymieniać czy nie i gdzie ..... Do tych z ASO w bieslku jakoś nie mam do końca zaufania. 9 miesiecy temu jak byłem u nich z autem na przeglądzie to mechanik dzwoni do mnie i mówi że należałoby wymienic klocki tył i przód bo są na wyczerpanie, pytam ile moge na nich jeszcze zrobić, stwierdził max 1000-1500km, A ja już zrobiłem ponad 5-6tys. i dalej jezdże Także ogólnie nie wiem co robić... a jak już to gdzie
  12. Brak czasu ? czy chęci ?
  13. Film Sprzedawcy 2 (Clerks II).... Przejeb..... film, reszta tekstów w filmie też jest
  14. Panowie podali byście jaki macie soft w sterowniku skrzyni, macie dostęp do vaga Nie wiem czy CI o to chodzi ale byłem ostatnio u qmpla podłączał mnie pod Vaga, i na kartce z wydruku jest coś takiego "Diagnostyka sterowników AUDI Automat 6-bieg AWD 09L
  15. A ja nyny mykam.....
  16. Wtryski... potem, całą reszta... ( moje osobiste zdanie) !
  17. Ja może też jak nic nie wypadnie... :gwizdanie: Licze że będzisz, chciałem spojrzeć na 2 rzeczy na twojim autku... Bo w mojim kilka rzeczy nie daje mi spokoju, chciabym to obczajić na twojim. (takie tam pierdoly) jeżeli to nie problem.
  18. stanley See ya Kto się wogóle jutro wybiera na spocik, z tego co mówią w TV to zapowiada się nam na spocik pogoda
  19. dasz radę W razie czego , bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą , ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie ?? :gwizdanie: z naszej strony masz "full service"
  20. dasz radę W razie czego , bo nie wiem jeszcze czy sam wpadne czy wezne kogoś z sobą , ale jak by co to mam nadzieje że wypakujecie mnie z fury, a pod koniec wpakujecie?? :gwizdanie:
  21. na 99,9% TAK ! No chyba że będę mial taki dzień jak dzis i będe na wieczór wyjebany jak koń po westernie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.