szkrab2007

O szkrab2007

Osiągnięcia szkrab2007

Reputacja

1. Koledzy jesli jestescie zainteresowani prosze kontaktowac sie na gg 8802782 - to numer kolegi z Leon Klubu który zajął się organizacją imprezy. Termin jak mówiłem już umówiony na początek października , aktualnie lista liczy 9 samochodów , cena 1000 zł. Przy 15 samochodach cena dodatkowo uległaby obniżeniu. Aligator jak mówiłem to świetny fachowiec który krzywdy waszemu autku nie zrobi.
  2. Aligator to naprawde jeden z lepszych tunerow w Polsce. Jeszcze nie spotkałem się z negatywną opinią na temat programów które pisze.
  3. Witam Kolegów. Koledzy z klubu Leona organizują grupowy chiptuning u Aligatora w Tychach. Cena 1000 zł , quatrro 1100. Termin 1-8 październik. Może są jacyś chętni?
  4. no chyba ze masz rury jak ten gosc ze zdjecia... Dzięki Bogu już je zmieniłem
  5. Cześć chłopaki , jaka jest średnia wieku na takim spocie? 20 latek bedzie pasował czy nie bardzo?
  6. Kolego Musashi - jestes pewien że to są dane dla AKNa 2.5 tdi??
  7. Witam wszystkich. Czy ktos z szanownych Kolegow orientuje sie jaka powinna byc własciwa kompresja na cylindrach w silniku AKN oraz jakie sa dopuszczalne roznice miedzy poszczegolnym cylindrami?? Bardzo prosze o pomoc bo nie moge tego nigdzie znalesc a samochod stoi u mechanika. Pozdrawiam !
  8. Witam. Posiadam Audi A6 2.5 tdi i ciesze sie ze moge dołaczyc do grona audimaniakow . Pozdrawiam