Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.


kadopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czytalem wiele postow na temat zapachu we wnatrz - a konkretnie jak sprawic zeby bylo fajnie i powiedzmy tanio. Chcialem sie podzielic taka moja sprawdzona metoda - tania i skuteczna. A wiec Panowie , jak ktos chce miec w samochodzie milo i eterycznie :> polecam zaopatrzyc sie w opakowanie kadzidelek - ok 5 zlotych za 10 'patyczkow'. Nastepnie takie jedno kadzidelko kladziemy sobie na nawiewie przedniej szyby i jezdzimy. Oczywiscie nie zapalamy tego tylko pozwalamy aby aromat byl rozdmuchiwany przez powietrze z nawiewu. Kadzidelka zazwyczaj sa bardzo aromatyczne wiec jedno kadzidelko bedzie nam pachniec przez ok 3 tygodnie (50 groszy). Pozniej mozna je sobie zuzyc (zapalajac np. w domu) gdyz nie straci walorow. Testowalem rozne wunderbaumy oraz inne swinstwa z wiatraczkami itp ale dopiero kadzidelka okazaly sie trwalym srodkiem. Polecam zapach drzewa sandałowego. Sorry jesli to offtopic ale musialem sie tym podzielic ze swiatem :polew:

pozdro

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: no pieknie nareszcie nie bede musial wydawac dziesiatek PLN zeby mi pachniuchowalo :dance: kadzidelka waniliowe chyb sa nie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kadzidełko o zapachu carry albo czosnku :kox::polew: :polew:

A tak poważnie to fajny pomysł tylko, ze ja nie lubie jak cos lezy mi nadesce :przebiegly: ale i tak chyba spróbuję :)

Cały czas używam Ambi-pur car waniliowy i osobiście już tego zapachu nie czuje jak wsiadam do auta ale jak wsiądzie jakiś znajomy to każdy mówi ze super pachnie, pewnie dlatego, ze jak jestem już przyzwyczajony do tego zapachu.

A tak z innej beczki, jak miałem A6 z skórami to ciągle tam pachniało właśnie skórą, zapach nie do porównania, coś pieknego :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A tak poważnie to fajny pomysł tylko, ze ja nie lubie jak cos lezy mi nadesce :przebiegly: ale i tak chyba spróbuję

możesz zmodyfikować i włożyć do środka nawiewu. wcześniej owijając patyczek drucikiem, którym zahaczysz o kratkę co by nie wpadło za głęboko... :naughty:

dobry pomysł wypróbuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe stare i napewno starszy to pomysł niż wasze autka... Jak na polskim rynku nie było jeszcze takiego wyboru tandetnych odświerzaczy to nie tylko w samochodach pachniało skarpetkami i potem spod pachy :polew:

Ale oczywiście :good: za odświeżenie i napewno komuś się to przyda bo to tani i dobry sposób

A tak ode mnie proponuje nasypać w popielniczkę piasku wsadzić tam kadzidełko bądź interesujący nas zestaw bo jak wiadomo można łączyć dowolnie kilka zapachów co może tworzyć ciekawe kompozycje i zapalić :>

A ja bym polecał kadzidełka kamasutra (taki zapach) nie wiem jak to działą bo na mnie nie działa ale może ktoś lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już widziałem takie patenty z tym kadzidełkiem, ale nie wiem czy to pachniało może sie już wypachnił

ja zawsze używałem ambipura ale przetestuje to kadzideło zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f8a919fa3a2711d0med.jpg

oto mój najnowszy patent :naughty:

Jest to odświeżacz powietrza, zawieszka na nawiew na wkłady kadzidełkowe dzięki czemu mamy bardzo bogaty wybór zapachów. Uchwyt uniwersalny, pasuje do wszystkich A4. Wkłady są wymienne, można je dokupić w wielu chemicznych oraz innych sklepach. Idealna odległość między prążkami sprawia że powietrze przelatujące miedzy nimi jest w 90% (czego nie potrafią zwykłe odświeżacze) wypełnione świeżym zapachem. Może nadać niepowtarzalny klimat naszemu autku.

Ten uchwycik jako prototyp wraz z zapasem wkładów odstąpię za symboliczne 20 zł. Trwają prace nad ulepszeniem konstrukcji oraz ograniczeniem wysokich kosztów produkcji (1 piwo na zawieszkę). Przewidywana cena uchwytu to 5 zł, wraz z zapasem wkładów na cały rok 10 zł.

Są chętni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f8a919fa3a2711d0med.jpg

oto mój najnowszy patent :naughty:

Jest to odświeżacz powietrza, zawieszka na nawiew na wkłady kadzidełkowe dzięki czemu mamy bardzo bogaty wybór zapachów. Uchwyt uniwersalny, pasuje do wszystkich A4. Wkłady są wymienne, można je dokupić w wielu chemicznych oraz innych sklepach. Idealna odległość między prążkami sprawia że powietrze przelatujące miedzy nimi jest w 90% (czego nie potrafią zwykłe odświeżacze) wypełnione świeżym zapachem. Może nadać niepowtarzalny klimat naszemu autku.

Ten uchwycik jako prototyp wraz z zapasem wkładów odstąpię za symboliczne 20 zł. Trwają prace nad ulepszeniem konstrukcji oraz ograniczeniem wysokich kosztów produkcji (1 piwo na zawieszkę). Przewidywana cena uchwytu to 5 zł, wraz z zapasem wkładów na cały rok 10 zł.

Są chętni :>

Yyyy a co to jest?? bo ja tych drutów to z dopłatą bym nie zabrał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f8a919fa3a2711d0med.jpg

oto mój najnowszy patent :naughty:

Jest to odświeżacz powietrza, zawieszka na nawiew na wkłady kadzidełkowe dzięki czemu mamy bardzo bogaty wybór zapachów. Uchwyt uniwersalny, pasuje do wszystkich A4. Wkłady są wymienne, można je dokupić w wielu chemicznych oraz innych sklepach. Idealna odległość między prążkami sprawia że powietrze przelatujące miedzy nimi jest w 90% (czego nie potrafią zwykłe odświeżacze) wypełnione świeżym zapachem. Może nadać niepowtarzalny klimat naszemu autku.

Ten uchwycik jako prototyp wraz z zapasem wkładów odstąpię za symboliczne 20 zł. Trwają prace nad ulepszeniem konstrukcji oraz ograniczeniem wysokich kosztów produkcji (1 piwo na zawieszkę). Przewidywana cena uchwytu to 5 zł, wraz z zapasem wkładów na cały rok 10 zł.

Są chętni :>

Teraz tylko do Urzędu Patentowego RP... :kox::cool1::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...