-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jesteśmy grzeczni na swój sposób B-) Dzięki za info o myjkach, pojadę w garniturze raczej, więc lepiej żeby ktoś umył
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będę na kawalerskim od dzisiaj do niedzieli kumple wynajęli jakąś piętrówkę tam Karcher w galerii Pestka jest samoobsługowa czy myją?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Ja jestem ale już bez A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie polecicie jakąś myjnie na jutro (sobota), w Poznaniu, najlepiej okolice między Os. Batorego, a Jeżycami (na Drzymały konkretnie będę, później jadę na Batorego po Parę Młodą)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Maxcudo, ML też się ładnie prezenci :-) Banan raczej pytał o Audi V8, pierwsze na zdjęciach. Zadbana sztuka, to rarytas, gratuluję właścicielowi :-) W ogóle jak patrzę na te foty, to ładnie tam pomodziliscie wszyscy. Kolorki mi się podobają, czyli felgi danielo i A4 slo ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki. Tak jak mówisz, mam nadzieję, że mnie nie zrujnuje finansowo, bo ten zakup nie był planowany. To był moment ;-) Fajnie jakby coś zarobił na siebie, stąd pomysł z weselami.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
x5 czy x3? Od 0 nie ma opcji, szkoda mi skrzyni, ale od 60-??? Chętnie X6 35iSpoko, może być z rolki :-) Pozwolę sobie na małą reklamę z brzydką grafiką, może ktoś z Waszych znajomych szuka wozidła do ślubu, chętnie zawiozę. Profesjonalnie i niedrogo :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Takie tam BMW X ;-) Kiedyś sprawdzimy czy R6 da radę z V8 :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiem slo, ale niedzielni kierowcy mnie strasznie irytują jak jadę sam, a byłem na mieście i widziałem jaki ruch na DK11, także mi się odechciało. Do tego pewnie zawalony Poznań, straciłbym 3h na jazdę i 100 zł na PB, także wolałem poleżeć ;-) Jak się udał spot? Znaleźliście miejsce?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja już wiem, że nie dojadę. Zostałem w Jarocinie. Myślałem, żeby nawet jechać specjalnie na spota, ale nie znalazłem chętnych, samemu mi się nie chce. ;-) Zdrowych i Wesołych wszystkim! ML nie będzie miał towarzysza o podobnych gabarytach ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dawno mnie tu nie było, do tego zdradziłem markę ale widzę, że konkretne spociwo się szykuje, także jak będę w PO na weekend, to wpadnę Arabem 12. benoos (50%) edit: ja nie popiję, w nocy nd/pon kieruję
-
BMW 420xd M pakiet
w 4er jest xenon w standardzie, jako opcję można wziąć full LED poprawcie jeśli się mylę
-
BMW 420xd M pakiet
piękna jest w m-pakiecie, świetny wybór, stylistycznie silnik daje radę?
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
najgorsza jest bezradność w takich momentach, współczuję A5 s-line 3.0TDI albo BMW F10 525 3.0d 204KM jakby co PW powodzenia na zawodach!