Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Specjalnie dla ciebie zrobimy... musimy to uczcić nawet jak będzie jebać żabami :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No to mamy ten sam problem... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie jechał "na bani" :gwizdanie: tylko pytanie na jakiej... takiej czy takiej
-
[ALL B7] Światła postojowe tył Avant
zobacz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_jak_sie_dostac_do_zarowek_w_lampie_tylnej-t8185.0.html;
-
Spoty Katowice i okolice
Było szarżować ... :gwizdanie: No to faktycznie troszke kasy pójdzie się paść. Ale przynajmniej troche adrenalinki było
-
Bzdety i bzdeciki do naszych samochodzików :D
Aż wstyd czymś takim jeżdzić :gwizdanie: choinka nie auto
-
Spoty Katowice i okolice
AKjam wiesz jakie koszta naprawy quada ?
-
[ALL B7] Lampy diodowe smoke
No niestety większośc tych lamp diodowych nie wygląda najlepiej Sam bym kupił do swojego, jakby się trafiły jakieś godne uwagi. NA dzień dzisiajszy to tylko rezanie lamp z A6
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Robert a tego sonax'a gdzie kupie ? oprócz allegro. Po stacjach paliw szukać ? Świeci mi się kontrolka od 3 dni i denerwuje mnie to Niedaleko mnie jest taki mały sklepik z olejami , filtrami , świecami , kosmetykami samochodowymi itp. , właśnie też tam jest ten koncentrat , w zeszłym roku go kupowałem i dałem za niego coś koło 18 zł ( wystarcza na 25 litrów płynu ) ... są jeszcze tej samej firmy za ~ 13 zł i też takie wydajne ale nie jest to linia "Extreme" - nie są w nanotechnologii Wielkie dzięki, poszukam u mnie na mieście może akurat znajde... A jak nie to allegro pozostaje Maxcudo, chriss -
-
[B5 AEB] Generalny Remont :) + drobny tuning aktulizacja 22.04.2011
Cóż moge napisać ... robota pierwsza klasa ... Życze bezawaryjnej jazdy
-
[ALL B5] Pomóźcie wybrać FELGI !! Audi A4 b5
Jaki rozmiar ? 17' 18' 19' Bo w tym przypadku rozmiar ma znaczenie
-
Spoty Katowice i okolice
A tak się cieszyłem na jutrzejszy spot... Czyli jednak mnie nie będzie :gwizdanie: przykro mi ale mogę Ci posłać smsa jakby miało się zmienić, że jednak nie będę i tak mi już zjebałeś cały jutrzejszy dzień Nie no... postaram się być, jutro wyjdzie co i jak i czy się pojawie
-
[ALL B7] Lampy diodowe smoke
Miciu Tu masz wątek o tylnych lampach diodowych http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24052.510
-
Spoty Katowice i okolice
A tak się cieszyłem na jutrzejszy spot... Czyli jednak mnie nie będzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Czas na siłownie mykać
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak narazie.... to dzisiaj jest dzień witania się :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
dokladnie Koledzy.... :gwizdanie:- Jaki płyn do spryskiwaczy?
Robert a tego sonax'a gdzie kupie ? oprócz allegro. Po stacjach paliw szukać ? Świeci mi się kontrolka od 3 dni i denerwuje mnie to- Spoty Katowice i okolice
na bogato dobre pifo przywiozłem kilka z BT :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:27_________________________________________________ narty śpiochy a niektórzy nie mieli co pić :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Akjam do za naprawe quada troche zapłacisz Siema MAx- Spoty Katowice i okolice
I jak tu nie zostać alkoholikiem, jak ino się czyta Psssyt... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
przyjedz na spota to jak ci zajebe z barana to zobaczysz a Ty kutfa tak skrupulatnie ten spam nadrabiasz...myślałem, że nie zauważysz :polew: :polew: liczba moich postow do czegos zobowiazuje Ty to jesteś jednak NUMBER ONE - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu