Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Jak sobie pomyśle ile Oni w te furacze pieniędzy wkładają :gwizdanie: ile by za to było seksu, narkotyków i gorzały
-
[ALL B8] Brak Swiatel przeciwmgielnych przednich czy byly takie wersje ?
Z tego co podaje audi, światła przeciwmgielne występują w standarcie. Może właściciel b8 którą widziałeś już coś robił z autem....
-
Spoty Katowice i okolice
Pochwalony
-
Spoty Katowice i okolice
Nie będzie tak źle. Może chwile się drzemnę... :gwizdanie: spadam do wyra ! Oby Ci szybko nocka mineła
-
[B6 AVF] Przyczyna niskiej prędkości max.
Silnik silnikowi nie równy jedenemu pójdzie 220-230km/h a drugi będzie miał problem osiągnąć 200km/h. Może akurat ma słabą serie :gwizdanie: Przyczyn może być wiele
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam No tomasz Świerszczyki jakieś masz ... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dokładnie... stary ale jary....
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam do której w pracy ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron fele wymienione, kiera, ledy , szyby przyciemniane będą, a czipsa kiedy zapodasz ?
-
Spoty Katowice i okolice
No, no... No trochę spamu jest. Jakiego spamu, ajkiego spamu... przecież my tu same intersujące rzeczy piszemy..... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek musiałbyś zmienić nicka na SZALOWYPUCEK
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie miałeś źle dobrany kombinezon :gwizdanie: szalik mu przeszkodził :naughty: Dobra dobra..l. pisałem równocześnie... tylko wcześniej dałeś WYŚLIJ...
-
Spoty Katowice i okolice
pewnie miałeś źle dobrany kombinezon :gwizdanie: szalik mu przeszkodził Wyprzedziliście mnie z tym szaliczkiem
-
Spoty Katowice i okolice
skrzydelka to ma Akjam przy drzwiach jak to stwierdziala Basia :polew: ale nieloty :gwizdanie: Loty to mam... bankowo, ale w BT to pewnie miałeś nawet lądowania awaryjne Wszystko pod kontrolą, automatyczny pilot doskonały... lądował telemarkiem Cały zlot, cała BT żyła ostatnim skokiem Małysza i na jego cześć te telemarki były... Sam specjalnie dla niego jeden wykonałem, o 5:30 rano jak z mordowni wychodziłem/wyjeźdzałem
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: chyba sobie ściągne Mario
-
Spoty Katowice i okolice
BYe Addassko
-
Spoty Katowice i okolice
mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: do Yariski by mogło nie wejść Ch*j z jariską, za słaby tak jak akjam napisał, lichy chłop, rączki to ma jak skrzydełka z KFC :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
grisza co zrobic... trzeba pic Trza zmienić forum na inne o A4,może tam nie piją :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
grisza co zrobic... trzeba pic Trza zmienić forum na inne o A4,może tam nie piją
-
[B5 AEB] Generalny Remont :) + drobny tuning aktulizacja 22.04.2011
w sensie nie są kute ale są ciapkę większe od oryginałów W czym to pomoże? Psychicznie się lepiej czuje wiedząc że ma ciapkę większe od ORI :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
mykenzi normalnie nie mam pytań :good:
-
Spoty Katowice i okolice
jak najbardziej zgadzam sie, chociaz 5 to moze nie ale 6 jak najbardziej Kurva nie mam do was siły.... Biedny addassko, nigdy nie pił, na forum audi się zapisał i zanim zdobywac wiedze o to pić zaczoł
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa yhy..... :gwizdanie: a jedzie mi tu czołg
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
W takim bądz razie zatrudnie się u Mirona jako kośćielny albo organista, może co Miron odpali :gwizdanie: