Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Jak do wieczora mi nic nie wypadnie to na 99% wpadne.- Spoty Katowice i okolice
Też spadam do wyra.... wyspać się trzeba .... Trzymajta się....- Spoty Katowice i okolice
w sumie to długo nad tym myśleliśmy i zdecydowaliśmy, że jak będziesz miał dalej to juz definitywnie zaprzestaniesz przyjeżdżac do Kato na spoty jeszcze zatęsknisz zamną :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
A czemu zmieniliście miejsce spotów ? Jakis konkretny powód ? akjam - ale co trzy ? bramki czy kielichy- Spoty Katowice i okolice
dokładnie - leszcze się nie liczą :polew: Dokładnie addassko Dzięki.. jak co to będe dzwonił- Spoty Katowice i okolice
Chodzi o to, że byłem nie raz w silesi, ale nigdy nie wjezdzałem na podziemny.... i szczerze mówiąc nie wiedziałem nawet że taki jest No nic bede szukał, a w razie czego to dzwonił do kogoś, Miszka będziesz jutro ?- Spoty Katowice i okolice
i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:Przewodnim tematem było Kędzior a ty co ? nie jedziesz ? nie pamietasz bos caly czas chlal a ja romawialem o motoryzacji nie chyba niejade w tym roku chlalem chlalem' date=' ale cały czas z tobą i o motoryzacji nic nie było....a tak apropo (SCC podziemny Parking pod nową częścią) ?? gdzie to jest... nie kojarze żeby tam jakiś podziemny był...... [b']Miszka[/b]- Spoty Katowice i okolice
i kto to mówi.... nie pamiętam żebyś ostatnim razem w BT wspominał co kolwiek o motoryzacji..... :gwizdanie:Przewodnim tematem było Kędzior a ty co ? nie jedziesz ?- Spoty Katowice i okolice
addassko no ba! napijemy to za mało powiedziane :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siema wpadasz jutro do nas wkoncu :) Postaram się wpaść.....Diman aloha Grisza kopę lat ano kope Widze że na liśćie do BT jesteś.... Ja też się wybieram, także addassko na 90% powinnienem być Arturoo Postaram się wpaść w środe, a jak nie to na 100% za tydzień....- Spoty Katowice i okolice
siema wpadasz jutro do nas wkoncu :) Postaram się wpaść.....Diman- Spoty Katowice i okolice
Bry z wieczorka...- Spoty Katowice i okolice
Ja od sylwka nie piłem..... Sam siebie nie poznaje.... a w sylwka pewnie odcinke miales? JESZCZE No właśnie nie.... można powiedzieć że trzeźwy byłem..... jak wypiłem przez cała noc 300ml to jest max....- Spoty Katowice i okolice
Ja od sylwka nie piłem..... Sam siebie nie poznaje....- Spoty Katowice i okolice
eeee tam nuta..... dojebane laski :gwizdanie:Trza isć spać- Spoty Katowice i okolice
ja napisałem do mikołaja o nową eSke , a jemu przyniósł Ja prosiłem o nową trzustke i wątrobe.... i lipa....- Spoty Katowice i okolice
siema Gorzoła Siema siema.... Miszka czemu Cię na lisćie nie ma do BT? jak dla mnie to dużo hajsu wydać na weekend ok 1k - tym bardziej, że będę wtedy na kupnie motoru To nie wiesz chyba co tracisz.... Tudno....- Spoty Katowice i okolice
siema Gorzoła Siema siema.... Miszka czemu Cię na lisćie nie ma do BT?- Spoty Katowice i okolice
SieMa ... Co tak mało osób od nas zapisanych do BT ?? Zaraz się ide wpisać Nie moge tego przegapic- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wesołych Świąt wszystkim Życze :-)- Spoty Katowice i okolice
Wesołych Świąt wszystkim Życze :-)- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Siema Ferajna- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja na chwile obecną szukam transportu. Jak znajdę to na 100% będę !! A mam taką ochotę się napić, że ........... :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice