Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Pytałem się jakiś czas temu i znowu zapytam... Co się dzieje z Krolem ?
-
[ALL] Zmiana opon
Zmieniam na letnie po powrocie z BT... Nie ma co ryzykować..... H4mm3r w tamtym roku pojechał na letnich i skończył w rowie, także... Nie zbawi mnie tydzień a przynajmniej psychiczny będe miał spokój...
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam - addassko Cię sprawdzał....Myślał że może jednak .......
-
Wymiana żarówki światła punktowego w suficie
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?50383-ALL-B5-O%B6wietlenie-wn%EAtrza-wymiana-na-LED(info-1-post)&highlight=wymiana+zarowki tutaj masz, z tym że podane jest jak wymienić na LED.
-
Spoty Katowice i okolice
Jak mama nie będzie potrzebować auta, bo swoje ma u mechanika to jak najbardziej będe !!
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam, geeje i reszta
-
[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
Też mam problem, i nie wiem co z tym fantem zrobic. U mnie po włączeniu świateł lewy xenon lubi się wyłączać i włączać i tak na przemian. Czasami trwa to przez 5-10min i poźniej jest spokuj a czasami przez cały dzień co jakiś czas włącza się i wyłącza.... Musiałbym w pierwszej kolejności chyba przełożyć żarnik z lewej do prawej i zobaczyć co się będzie działo....
-
Spoty Katowice i okolice
akjam - dasz rady za 4 dni o tej porze będziemy
-
Zderzak przedni s-line opłaca się???
Zdecydowanie wybrałbym ORI. Czyli ten z linku emilk89. A tak na marginesie, oznaczenie RS4 mógłbyś sobie darować... o jakim ty oznaczeniu RS4 piszesz?? ---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:51 ---------- i czemu do mojego info Ah... To się odnosiło do postu waldek22 który był raz niżej... poprostu źle nacisłem "odpowiedz z cytatem".
-
Zderzak przedni s-line opłaca się???
Zdecydowanie wybrałbym ORI. Czyli ten z linku emilk89. A tak na marginesie, oznaczenie RS4 mógłbyś sobie darować...
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem zadowolony..... mam ten sam pokój co rok temu
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Siedzi sobie dwóch żulików, siorbią wódeczkę i jeden czyta na głos gazetę: - Tu piszą, że picie alkoholu skraca życie o połowę... Ile masz lat Stefan? - 30. - No widzisz, jakbyś nie pił miałbyś teraz 60- Spoty Katowice i okolice
Miszka musisz mi się dać karnąć..... Gratuluje....- Spoty Katowice i okolice
:hi:Ja weekend rozpoczynam dzisiaj o 18:00- Spoty Katowice i okolice
A tu widze życie noce na forum rozkwitło- Spoty Katowice i okolice
Piątek i taka cisza... Albo wszyscy są jeszcze w pracy, w co wątpie. Albo już zaczeli weekend- [ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Poczytaj sobie wątek Dobrzy chiptunerzy, tak jak napisał Piotrek98igo. Między tymi co podałeś wybrałbym COMPSPORT. A osobiście wolałbym sie wybrać do DYNOSOFTU.- Spoty Katowice i okolice
Koledzy........ Addassko - dzisiaj będe drinkował nie śmigał.- [ALL B6] Światła do jazdy dziennej
Wyglądają jak najbardziej wporządku. Tylko teraz pytanie czy całość jest firmy SAMSUNG czy tylko te ledy (bo za tego tak wychodzi) a reszta chiny czy tam innej produkcji....- Spoty Katowice i okolice
AUTO do odbioru !! nareszcie- Spoty Katowice i okolice
Akjam - czekam na telefon od tego buraka mechanika.... do tej pory cisza... czekam do 16:00 i tam dzwonie, pojade z nim jak z furą gówna....- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
DO SPANIE ALE JUŻ !!- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
H4mm3R - dzięki za spota Tyle razy się wybierałem i nigdy dotrzeć do was nie mogłem, wreszcie jak się wybrałem to...... - Spoty Katowice i okolice