Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, wymienilem lampe soczewkowa z przodu i zauwazylem ze gdy auto stoi to widac ze soczewka lekko drzy, gdy dodaje gazu to przestaje. Sprawdzalem czy jest soczewka dokrecona i jest, lampa takze jest dobrze dokrecona.

Co moze byc przyczyna tego?

Lampa jest w stanie idealnym ,zadnych plastikow nie ma pourywanych, wnetrze lampy takze wyglada na idealne.

Czy mial ktos moze podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam problem u mnie ale nie mam czasu wyjąć lampy bo chyba bez tego się nie obejdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem .. lampki sa w stanie idealnym , ale jedna lampa dostaje drgań na postoju ..stestuje lepsze mocowanie i obsadzenie lampy lub przekombinuje coś z siłownikami , bo one moga telepać odbłyśnikiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

tylko ze my piszemy o b6 a nie b7.

Napiszcie ktora strona drży bo moze sie okaze ze to kolejna wada fabryczna.

U mnie w bixenonnie drży lewa strona siedzac za kierownica-drży bardzo slabo trzeba sie przypatrzec ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też lewa (ale ostatnio podnioslem lekko obroty do gory na 882 obr/min i drgania ustały) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarnika powinna pomóc. Podmień na chwilę żarnik od kolegi na spocie i sprawdź. U mnie drgania ustały po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jedna drga, wymiana żarników nic nie pomogla.... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no to ja stawiam na wade fabryczna albo samego zarnika albo mocowawania soczewki albo...dynamicznej regulacji.Kolejna sprawa po parowaniu bi xenonow :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

tylko ze my piszemy o b6 a nie b7.

Napiszcie ktora strona drży bo moze sie okaze ze to kolejna wada fabryczna.

U mnie w bixenonnie drży lewa strona siedzac za kierownica-drży bardzo slabo trzeba sie przypatrzec ale jednak

Lampa to lampa i przyczyny mogą być te same. Sprawdz mocowanie żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja, drganie lewej soczewki ksenonu.

Pięć miesięcy temu założyłem dwa nowe żarniki D1S.

Tydzień temu lewy zaczął migać, zapalał się i gasł, wyjąłem go i okazało się, że od tych drgań ( bo nikt w tą lampę nie kopał, żadnego dzwonu też nie miałem ) metalowa obudowa żarnika rozkleiła się.

Włożyłem nowy i soczewka dalej drży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem, i nie wiem co z tym fantem zrobic.

U mnie po włączeniu świateł lewy xenon lubi się wyłączać i włączać i tak na przemian. Czasami trwa to przez 5-10min i poźniej jest spokuj a czasami przez cały dzień co jakiś czas włącza się i wyłącza....:facepalm:

Musiałbym w pierwszej kolejności chyba przełożyć żarnik z lewej do prawej i zobaczyć co się będzie działo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odgrzeje temacik u mnie drży prawa ale nie na postoju tylko jak jeżdżę po nierówności a gdy zamykam maskę to cała soczewka się rusza wersja bez xenonu. Czy ktoś uporal się z tematem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...