Treść opublikowana przez marek27
-
[ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
- [ALL] kompleksowe czyszczenie auta
Panowie właśnie wróciłem od Marcina z Opatkowic. Chłopak zajmuje się kompleksowym czyszczeniem samochodu. W skład usługi wchodzi: mycie z zewnątrz i wewnatrz, pranie całej tapicerki, regeneracja lakieru (polerowanie maszynowe + wosk ręczny), mycie silnika. Moje auto stało u niego 2 dni. Jak je odebrałem to naprawdę auta nie poznałem. Środek wygląda jak NOWY, wszystko z największą dokładnością wyczyszczone. Najbardziej zależało mi na lakierze, bo po szczotkach w niemczech auto miałem całe porysowane. Teraz lakier mam błyszczący i mogę się w nim przeglądać :> Koszt całej usługi to 200zł. Za samo pranie tapicerki w auto myjniach liczą sobie od 120-150 złotych, a nie wspomnę już o regeneracji lakieru... tak więc myślę że cena 200zł nie jest wygórowana. Dla zainteresowanych podaję nr telefonu do Marcina bo adresu nie pamiętam 501559518.- [ALL] Mechanizm podnoszenia szyby B7
dzięki Wąski[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 09:27_________________________________________________- [ALL] Mechanizm podnoszenia szyby B7
Witam, poszedł mi mechanizm podnoszenia szyby od strony kierowcy. W ASO chcą za to 500zł :gwizdanie: Czy nie orientuje się ktoś czy ten mechanizm w B7 podchodzi od B6? Jeśli ma ktoś na zbyciu taki mechanizm to chętnię odkupię , ewentualnie poproszę o jakieś namiary gdzie w miarę tanio mogę kupić taki mechanizm- [ALL B7] Awaria czujnika cofania
tylko z tyłu- [ALL B7] Awaria czujnika cofania
To co mam zrobić? Mrozów już nie ma a nadal mi źle działa parktronik. Może przedmuchać czujnik, bo faktycznie siedzi tam woda. W sumie jak myłem auto, to mocno dawałem karcherem po zderzaku. A wiesz może czemu przy cofaniu mam o połowę cichszy sygnał lub barwę dzwięku?- [ALL B7] Awaria czujnika cofania
Witam panowie, dzień przed dużymi mrozami umyłem auto i niestety przestał mi działać chyba jeden czujnik. Sprawdzałem Vag-iem i na jednym z czujników odległości warjują, ale nie ma żadnego błędu. Czy to możliwe, że jest uszkodzony czujnik, czy może coś innego? I czy przez uszkodzony jeden prawy czujnik źle funkcjonują inne? Nawet jak podjeżdżam lewą stroną do przeszkody to już nie tak dokładnie podaje mi odległość (piszczy tylko ciągły sygnał jak już podjadę bardzo blisko i to nie zawsze). Drugie pytanie, to czy po awarii czujnika możliwe jest że dźwięk sygnału jest o połowę cichszy? Trochę mnie to denerwuje więc za pomoc będę wdzięczny.- [B7 BKE] Czujnik temperatury paliwa
Ja u siebie wymieniałem ten czujnik i objawy miałem takie, że raz na jakiś czas zaświeciła mi się kontrolka silnika, a silnik pracował poprawnie. Za czujnik dałem 45 złotych w ASO.- [ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Panowie właśnie wróciłem z przeglądu u Janusza w jego nowym warsztacie, który otworzył razem z Wojtkiem, obydwoje do niedawna pracowali u Kaczmarczyka. Pełen serwis jak zwykle na wysokim poziomie!!! Naprawdę polecam!!!! Ul. Mokra 2a telefon do Janusza 501 424 686- [B7 BRE] Nagły ubytek oleju
ja robię częste trasy do niemiec. U mnie wygląda to tak: - jak jeżdzę po mieście to na 15000 muszę dolać ok. 1litra ( przy 7000 świeci mi się min. oleju) - a jak robię trasy do niemiec i przekraczam prędkości pow. 150 km/h to już muszę dolać 1 litr oleju po przejechaniu 2500 kilometrów :gwizdanie: Podobno te silniki przy dużych obrotach lubią brać olej- [ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber gratulacje, super fura podobna trochę do mojej pozazdrościć napędu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nauczycielka pyta dzieci: Jaki jest największy przedmiot, który można wziąć do buzi? Dzieci mówią: gruszka, banan, pączek Gdy przyszła kolej na Jasia, ten mówi: - Lampa! Jak to, Jasiu? Chyba coś ci się pomyliło? Nie, proszę pani. Jak wieczorem mama idzie spać, to mówi do taty: Zgaś lampę, to wezmę do buzi!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja właśnie pakuję się na weekend majowy cel Kazimierz Dolny Myślę że dopisze pogoda :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki w twojej mi się środek super podoba. Co Sline to Sline :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota chłopaki i pozdrowionka dla kobiety z corolli :polew: :polew:- [ALL B7] Szarpanie na jedynce
wystarczy zmierzyc kompresje, jezeli beda niskie wartosci nalezy zrobic probe olejowa aby wykluczyc zuzycie ukladu tloki pierscienie cylindry proby olejowe? mozesz napisac cos wiecej? bo nie do konca sie orientuje w tym temacie. dzisiaj otworzylem korek od oleju jak byl cieply silnik i olej mial dziwny, taki przepalony zapach. A moze jestem tylko przewrazliwiony?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie Pablo gdzie Ty się zaszyłeś, nowa praca Cię pochłania?- [B7 BRE]UPDATE |30 WEITEC+18" zdjęcia 1 strona| Moja A4 2.0 TDI AVANT 2005 --
Krzysiek dla mnie super, zazdroszczę Ci tych siedzeń. Zapodaj tylko alu 17 i będzie rewelka pozdrowionka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim Cuber byłeś już z tym lakierem?- [ALL B7] Szarpanie na jedynce
Byłem dzisiaj u mechanika z tymi przypadłościami (odpalanie na ciepłym) i powiedział mi że prawdopodobnie głowica . Mam obserwować płyn chłodniczy, czy nie ubywa. Podobno w tych silnikach to jest właśnie feler, ale tylko do roku 2004. Musashi myślisz, że jest w tym coś prawdy? Jadę jutro do niego na Vag-a, sprawdzi wtryski, zrobi logi itp... dam znać jak tam po wizycie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawie jak u mnie :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wygląda super :th:- [ALL B7] Szarpanie na jedynce
dodam jescze że po 3000 kilometrów dolałem....... 1litr oleju!!!!!! mam zalany olej Castrol Long Life Musashi może to ma jakieś znaczenie?- [ALL B7] Szarpanie na jedynce
Jak mam większe obroty i spuszcze gwałtownie gaz, to auto gwałtownie wychamowywuje, ale nie ma szarpnięcia. Co do odpalania to jest coś dziwnego , a mianowicie na zimnym pali od kopa, ale czasami jest tak jak by mu na chwilę brakowało paliwa. A znowu na ciepłym zawsze muszę kręcić dłużej rozrusznikiem.- [B5 1Z] Parujące szyby ?
-wyłącz obieg wewnętrzny -filtr już wymieniłeś -jazda na klimie nie powoduje parowania szyby - [ALL] kompleksowe czyszczenie auta