-
[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju
U mnie podobna sytuacja, drganie lewej soczewki ksenonu. Pięć miesięcy temu założyłem dwa nowe żarniki D1S. Tydzień temu lewy zaczął migać, zapalał się i gasł, wyjąłem go i okazało się, że od tych drgań ( bo nikt w tą lampę nie kopał, żadnego dzwonu też nie miałem ) metalowa obudowa żarnika rozkleiła się. Włożyłem nowy i soczewka dalej drży.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jutro rozkręcę i zobaczę, bo nawet jak mam jakimś cudem z literką "L" to i tak mnie czeka kodowanie manetki tempomatu??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie, jeżeli mam trój ramienną kiere i pełen fis to muszę wymieniać moduł do założenia tempomatu?? Wiem,że powinienem podpiąć WAG-a i to sprawdzić, ale może ktoś już miał taką wersję?
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Zwracam honor, myślałem że o mnie chodziło Ps.Faktycznie tak jest, jak się niektóre posty czyta, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać :> Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Gdyby ta wkładka była taka zła to Rogal własnoręcznie by ją wywalił Ostatnio na forum dużo "świeżaków", którzy jeszcze niewiele wiedzą a już piszą. To forum jest po to by pisać i w ten sposób się czegoś dowiedzieć. Ty też od razu wszystkiego nie wiedziałeś patrząc na licznik twoich wiadomości, ale spoko nie jesteśmy tu po to by na ten temat dyskutować, koniec tematu. Już wszystko wiem, dzięki za info, pozdrawiam.
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Może inaczej... Używa ktoś takiego filtra na audi klubie ??
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Na filtr może daje gwarancję, ale na silnik i podzespoły nie. Zrobiłem tym filtrze już 10 tyś i faktycznie nic się nie dzieje, dodam jeszcze, że zaraz po zakupie zrobiłem program u Rogala Już sam nie wiem co mam robić każdy pisze co innego
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Tak, jak napisałem, filtr już był, jak sprowadziłem samochód z Niemcowni, widocznie jakiś domorosły Turas go tam wsadził Dzięki za pomoc, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Faktycznie, lipa z tym filtrem, jutro zakładam zwykły
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
U mnie filtr K&N był zamontowany jak kupiłem samochód i nic się do tej pory nie dzieje , ale zastanawiam się nad wymiana na zwykły, bo są różne opinie
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Trochę czytałem na ten temat i podobno podnosi się elastyczność przy niskich obrotach, a dalej turbina robi swoje.
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
Jak w temacie, co daje filtr powietrza K&N w dieslu, poza tym, że nie trzeba go wymieniać co jakiś czas??
-
[B6 AWX]Czy do AWX da rade włożyć sprzęgło od AVF??
Kończy mi się sprzęgło w moim audi AWX i trafia mi się w idealnym stanie od AVF, będzie pasowało??
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło pod chipa
Trafia mi się kompletne sprzęgło z dwu masą od AVF podejdzie do mnie??
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło pod chipa
Noszę się z zamiarem wymiany sprzęgła, bo już nie domaga, a mam w przyszłości w planach dodać troszkę mocy ( do 160 koni ), jakie najlepiej założyć??
Kominiarz82
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta