Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
A co nie dojechał ??? NIE ... a miałem już upalać Batmana ... :whistling::whistling: Tak czułem.....A Batman'a to już przeszedłem, obie częśći A Ja ide upalać Battlefield'a 3 na śieci
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Znalazłem serwer (+18) OptiX Group / 60000 Tickets / Sniper Limit /1P jestem ciekaw ile trwa mecz
-
Spoty Katowice i okolice
A co nie dojechał ???
-
Spoty Katowice i okolice
Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi.... to wszystko wina kobiet miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe Miałeś, ale wtedy na nią tyle nie wydawałeś...
-
Spoty Katowice i okolice
co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla No to widze, że jest nas dwóch
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
Zapytać zawsze możesz jak już tam będziesz, jak to wygląda.... zobaczysz co Ci powiedzą. Dokładnie
-
Polecane opony letnie
Napisz do akjam'a, on bodajże tamten sezon letni przejeździł na TOYO
-
Spoty Katowice i okolice
OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ? Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....
-
Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Rozjeb** mnie na łopatki ten tekst Co do tego sprzętu do wyciagania wgnieceń to chodzi ci o cos takiego?? http://www.youtube.com/watch?v=ojj3bqYbEPw No tak. Ale jak się nie ma dostępu do takiego sprzętu jak na filmiku, to warto spróbować z Suchym lodem lub puszką sprężonego powietrza.
-
Spoty Katowice i okolice
To ty chłopie wyposzczony pięknie jesteś....
-
Spoty Katowice i okolice
nie pierdl spoko moja mi na to niepozwala :polew: :polew: Ja pier**le.... :polew:
-
Czym wyczyscic?
Microvezel - Ktoś mi kiedyś polecał, podobno doskonały środek. koszt koło 90zł
- Ozonowanie
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ?? ćpieł To dobrze że ćpieł, bo już myślałem że pracował Stanley - PSSYT... raz się żyje
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Wróciłem... Dzięki za spocik....
-
Ozonowanie
Ale to 30 zł to za ozonowanie tapicerki czy klimy ? Nie ma czegoś takiego jak ozonowanie tapicerki Generalnie ozonowanie neutralizuje przykre zapachy itp...
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko Maroko po drodze jeszcze coś musze załatwić, także też nie będe wcześniej niż na 19:15
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeba się powoli zbierać.... Żory nadjeżdzam
-
Zbyt ciepła klima, troche skomplikowane :)
Jeżeli twierdzisz że wszystko sprawdzone, i żadnych błędów nie ma, to może tylko Ci się wydaje że coś nie tak. Ja osobiście też mam/miałem takie wrażenie, że przy ustawionej temp. 21*c i temp 25*c nie mam żadnej różnicy, dopiero jak ustawie powyżej 25*c czuć odrazu cieplejsze powietrze.
-
Czy te felgi beda pasowaly?
A na jakich wcześniej jeździłeś felgach i oponach ? Q5 ma otwór centrujący bodajże 66,5mm, także faktycznie nie obejdzie się bez pierścienia. Opony, mojim zdaniem się nie nadają.....
-
Ukręcony wałek w Tiptronic
tkm - no no 605Nm Z tego co wyczytałem to te skrzynie są przystosowane do 600Nm Max. Osobiście pierwszy raz słysze, a dużo droższe te części w wersji wzmocnionej ?
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Skóra czy welur.... miałem w samochodach jedno i drugie i przyznam że wybrałbym welur A jeśli faktycznie miałbym wybierać, to tylko alcantara
-
Spoty Katowice i okolice
Wpadnij dzisiaj do Żor ... Będzie troche ludu ... Ostatnio jak jechałem to też miało być troche ludu, a byłem tylko Ja z Hamm3r'em Także nie dajcie dzisiaj plamy..
-
Błąd air bag
Wtyczke znajdziesz pod siedzeniem