Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Arturoo - Nie pomogło..... jednak to nie to było.....
  2. Zaraz sprawdzę jaka w tym prawda.... Drin Oby było lepiej
  3. Przywiozłem jakieś choróbstwo z BT....
  4. Kiedyś musi być ten pierwszy raz... (na zlocie).
  5. Wczoraj już nie byłem w stanie podziękować, jak wróciłem wypiłem 2 drinki i padłem....... Także, dziękuje wszystkim za wszelaką okazaną pomoc oraz super towarzystwo ! jak co rok. W tym roku pierwszy raz nie zaliczyłem gleby ani zgonu... Stanley - Dziękuję za prezencik na koniec - A Ty już wiesz o co chodzi Kędzior - Sto lat BYKU !!
  6. Czemu tak wcześnie wyjeżdżasz.... Podejrzewam że spokojnie jakbyś o 8:00 wyjechał to i tak zdążysz
  7. Mam coś dla Ciebie.... skromnego na drogę... To też mam... ale to na później Mam coś dla Ciebie.... skromnego na drogę... jakąś fajną dupe na tylnej kanapie ? Po drodze coś załatwimy.....
  8. Mam coś dla Ciebie.... skromnego na drogę...
  9. Ile kosztuję teraz przejazd przez bramkę na A4 ? 9zl ? A4-Tomek - Po kilku/kilkunastu głębszych, będzie to dla Mnie bez różnicy co poleją... Oby się lało Ja kupiłem Wyborową, Soplicę i Finkę... także do wyboru do koloru
  10. masz CB? czy zabrać swoje ? Mam...
  11. taaaaaaaaaa..... o tej porze to gdzieś na A4 będziemy..... chyba
  12. O właśnie... apropo alkoholu... Finki ? czy jakieś inne już macie kupione, bo wybieram się jutro do sklepu, także.....
  13. Jak co rok jadę z wami... I jadę sam, także w razie czego miejsce mam, ale widzę że wolnych miejsc jest od groma
  14. Nic nie powinno obcierać.
  15. Nie obiecuję że wpadnę. Na 15:30 jadę do Będzina, załatwie co mam załatwić i wracam. I nie wiem czy Mi się opłaca tak jeżdzić tam i spowrotem, a czekać też mi się nie opłaca na spota do 19:00.
  16. Ciężki weekend miałem..... Ale podejrzewam że Wy też
  17. Ja dzisiaj już wyjątkowo mam wolne I co tu robić....
  18. no tak... sprzedałem AUDI żeby mieć na detox... a tak szczerze... krowa ma 4 żołądki a Ja mam 2 trzustki i 2 wątroby... także genralnie nie do zdarcia...
  19. W tym roku to Ty nosisz mnie na barana Ok..... Ciebie na barana a Kasie na nogi .... I wszyscy będą zadowoleni
  20. Przeglądałeś allegro ? Jest tego tam od groma... Jeżeli nie te, to może jakieś inne dopasujesz. Zmierz średnice tych co masz i poszukaj na allegro.
  21. Nie mógłbym przegapić takiej IMPREZY...... Z roku na rok było lepiej, także podejrzewam że w tym będzie jeszcze lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.