Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kana

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pomyłka w nazwie użytkownika Kana kolego:) czekam na foty jak to leży u ciebie na aucie
  2. różnie może być zacisk może tłoczek już nie odbijać ale dochodzisz do wniosku że najprawdopodobniej zacisk trafiony
  3. A Zerkłeś na stary klocek? Czy jest równo zjechany
  4. Podpiskiwanie może być w tedy gdy hamujesz jak nowe hamulce to klocek sie dociera jak piszczy podczas jazdy nie ma innej opcji z tego co piszesz to osłona musi chaczyć może nie wyczuwalna ale dla tarczy to nie służy
  5. Sciągaj koło zerknij na zacisk i ta osłone albo klocek a mechanikowi powiedz że na podnosniku niech sam usiądzie bo trzeba sciagnąć koło krecić tarcza i patrzeć gdzie trze bo niedługo zajedziesz tarcze albo ci klocek pęknie i bedzie problem
  6. Jak masz ryse na tarczy to osłona klocka lub sam klocek innej opcji nie ma ---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ---------- Mi podeszła rdza pod klocek i osłona si ---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ---------- Się podgieła i chaczyła o tarcze
  7. Sprawdz najpierw przy zacisku osłone klocków czy nie ociera o tarczę. Albo czy klocki są dobrze wsadzonę chyba ze pod zacisk podeszła gdzieś rdza to trzeba przeczyścić to przykłady które ja miałem można to sprawdzić
  8. Czyli już wszystko wiadome dziekuję miska była stówe wymieniana
  9. W misce olejowej jest czujnik poziomu oleju i po obniżeniu stanu powina się zapalać kontrolka oleju a sprawdzajac nie ma żadnego kabla z kostka pod czujnik
  10. Mam problem tego typu że brakuje mi w mojej b5 96 1.8 benz że nie mam kabla ani kostki żeby podpiąć czujnik oleju nie mam pojecia czy ktoś namodził czy nie było jak można to dorobić?
  11. Witam co można wykrzesać z a4b5 1.8benz przez chip? I czy jest ktoś warty uwagi w lubuskim?
  12. kana odpowiedział(a) na rutek08 temat w 1.8T
    uszczelka za grosze a robi syf u mnie to samo ale ściekło wszystko
  13. kana odpowiedział(a) na kana temat w 1.8
    szkoda wylać 2 litry w błoto przez głupią uszczelkę
  14. kana opublikował(a) temat w 1.8
    Witam pytanko mam niedawno strzeliła mi uszczelka pod chłodniczką oleju po wymianie oleju został mi ponad litr mobila a zalany teraz mam valvoline maxlife parametry 10 w40czy mobila mogę mieszać? W razię co na dolewke?
  15. Zaburzenia z psychika to mieli Kukliński i piczuszkin poczytajcie ich historię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.