Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Chciałem Was wczoraj odwiedzić, ale roboty za dużo było i się nie wyrobiłem Postaram się za tydzień wpaść....
  2. Możecie mnie dopisać do listy.... Nick w grze Minem79
  3. Gorączke mam 39 i na dodatek ząb mnie boli jak cholera.... Załatwiłem się na cacy
  4. Wyjeżdzam.... seee ya.
  5. leć przez miasto szybciej przejedziesz leciałem dzisiaj ok godziny 10 i wracałem o 12 .... jak i w jedną tak i w drugą strone zero stania... non stop jechaliśmy 50 km/h także się poprawiło i to sporo Ja jutro o 8:00 z Czechowic chce wyjechać, mam nadzieję że wyrobie się do 9:00.
  6. Orientujecie się jak wygląda przejazd przez Tychy ? bo nie wiem czy wyjeżdzać wcześniej.... są korki ? Generalnie lepiej przez miasto jechać czy normalnie. Nie chce stać w korku 30min. Miszka by się musiał wypowiedzieć.
  7. :banan:
  8. Bo nie wiem czy coś załatwiać ! Dobra dobra Stanley, musiałbym Cię nie znać. Po kilku głębszych Ciebie idzię na wszystko namówić A jak to mówią.... Jedna też nie chciała a pięcioro urodziła A tak generalnie to przed piciem, bo później jest masakra.
  9. Bierze ktoś ze sobą koleżanka maryśke ?
  10. Wszystkiego Najlepszego dla Płci Pięknej
  11. A Ja się za chu... nie ogarne. Chciałem wpaść już nie raz, ale zawsze k**wa coś !! Coś czuje że dopiero w Bukowinie się zobacze z co niektórymi
  12. Zdrowych wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia Panowie i Panie Oby każdy z nas dostał nowe Audi w prezencie, pod warunkiem że to będzie A4 !!!
  13. Zdrowych wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia Panowie i Panie Oby każdy z nas dostał nowe Audi w prezencie, pod warunkiem że to będzie A4 !!!
  14. Zdrowych wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia Panowie i Panie Oby każdy z nas dostał nowe Audi w prezencie, pod warunkiem że to będzie A4 !!!
  15. Zdrowych wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia Panowie i Panie Oby każdy z nas dostał nowe Audi w prezencie, pod warunkiem że to będzie A4 !!!
  16. Zdrowych wesołych i pogodnych świąt bożego narodzenia Panowie i Panie Oby każdy z nas dostał nowe Audi w prezencie, pod warunkiem że to będzie A4 !!!
  17. też ide w długą Musiałbym się kiedyś z wami wybrać w kato na jakąś bibe czy gdzie tam jeździcie
  18. Dziendoberek w ten chu..wy dzień
  19. Mechanizm się poszedł jeb.ć... cholera wie co się z tym dzieje, że sie tak pierdoooli...
  20. Następny który ścieme wali.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.