Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Dzwoniłem już do Siemiana, za 150zł używke Ori ma mi załatwić...
  2. :hi: K(u)rwa padł mi znowu mechanizm opuszczania i podnoszenia szyby
  3. Siusiu, Paciorek i spać..... mykam.
  4. dobra dobra nie ściemniaj
  5. którzy na spota do Biela dzisiaj jadą ?
  6. od 15:00 do mniej więcej której obstawiacie że będziecie siedziec.... ? Bo nie wiem o której przyjechać a roboty mam fpiz*u.....
  7. A Ja mam roboty fpiz*u.....
  8. Też Cię lubie kajs byl jak Cie nie bylo Dużo by opowiadać... postaram się wpaść na spota jutro, albo najpóźniej za tydzień to pogadamy. A tak apropo czekałem całe wakacje na zaproszenie na te obiecane ozorki w sosie koperkowym i........ ? caly czas aktualne = pzdr od N Dobrze wiedzieć Pozdrów również i ucałuj odemnie N
  9. Też Cię lubie kajs byl jak Cie nie bylo Dużo by opowiadać... postaram się wpaść na spota jutro, albo najpóźniej za tydzień to pogadamy.A tak apropo czekałem całe wakacje na zaproszenie na te obiecane ozorki w sosie koperkowym i........ ?
  10. w Nałęzu?? druga wersja była by Ci zrobić niespodziankę i zorganizować to u Ciebie na posesji ale zostaliśmy przy Nałężu ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ---------- Dawno nie nie było, także postaram się wpaść brawo a.................... i za półroczną ,nieusprawiedliwioną absencję na następnego spota z alko przywozisz butelczynę i wypijasz z niej duszkiem ćwiarę w ramach kary Jak piszesz tak będzie alkoholu, seksu i pacierza nigdy nie odmawiam
  11. Też Cię lubie
  12. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ przeglądałeś.... ?
  13. A może wystarczy dokręcić wentyle... a jak to nie pomoże, to wtedy kombinować. Koszt wkrętaka do wentyli to 5-10zł.... z tego co kojarze
  14. Dawno nie nie było, także postaram się wpaść
  15. Dzisiaj w Kato miałem małą kolizje (chociaż stałem na parkingu) na ulicy uniwersyteckiej Autobus przerysował mi tylni zderzak dobrze że zdążyłem numery spisać. Nawet sie chu... nie zatrzymał...
  16. Siema Leszcze i cała reszta
  17. Adrenalina, Kędzior - Sorry że nie odbierałem, ale spałem jak zabity już od 22:30... i nie słyszałem. właśnie wyjeźdzam i wyspać się musiałem...
  18. no.... toś pokazał
  19. w ten piękny pierwszy słoneczny dzień długiego weekendu....
  20. Ja mam jeszcze roboty na jakieś 2h...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.