Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Witamy w gronie. A tak a propo, tutaj się tylko witamy Jeżeli szukasz auta, proponuje zajrzeć tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/forum/144-audi-a4-b6/ oraz http://a4-klub.pl/index.php?/forum/244-audi-a4-b6/
  2. Bo pić to trzeba umieć.......
  3. Yo
  4. Przyznam szczerze że nie chce mi się sprawdzać....i stąd moje pytanie. Czy drzwi z sedana tylne, będą pasować do avanta ? rozchodzi się oczywiście o B7.
  5. Dobry
  6. Bry
  7. Witamy Zapraszam http://a4-klub.pl/index.php?/forum/91-slaskie/
  8. Stanley widzę że klapa bagażnika się już naprawiła....
  9. Zdrowych i wesołych świąt.... Panie i Panowie
  10. Witamy w gronie....
  11. Panowie i Panie, dziękuję za mile spędzony weekend !! jak zawsze było "za***iście" generalnie KOZACKO ! Dzięki za wszelaką pomoc
  12. Panowie i Panie, dziękuję za mile spędzony weekend !! jak zawsze było "za***iście" generalnie KOZACKO ! Dzięki za wszelaką pomoc
  13. Damy radę...nie wyrezales Q?? ) Jeszcze nie O to raczej nie musicie się martwić W to akurat nie wątpię, ale co będzie, jak przypadkiem ktoś będzie czekał na mnie w pokoju, a Ja będę chciał ukradkiem wyjść z mordoru, i utknę w połowie drogi....?? Łańcuchy sie założy albo zadzwonisz i "ukradkiem" Cię przemycę Będę miał to na uwadze ....
  14. Damy radę...nie wyrezales Q?? ) Jeszcze nie O to raczej nie musicie się martwić W to akurat nie wątpię, ale co będzie, jak przypadkiem ktoś będzie czekał na mnie w pokoju, a Ja będę chciał ukradkiem wyjść z mordoru, i utknę w połowie drogi....??
  15. Taaaa.... niech pada.... A jestem ciekaw kto mnie po tym śniegu będzie targał...... albo H4mm3r'a
  16. Chciałem wpaść, ale nie mam transportu....
  17. Zdrowych i Wesołych Świąt.... Panie i Panowie
  18. Również dziękuje wszystkim za jak zawsze kozacką imprezę... Arturooo - Jeszcze raz thx za transport do Zatora.. Kfx - Thx za drogę powrotną...
  19. Przekazałem numer qmplowi... A czy dzwonił to się nie pytałem Tak czy owak, dziękuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.