Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MALY A4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam klubowiczow.... mam pytanie jak sie liczy cylindry w silniku V6 3.0 , chodzi mi ktory to 3 cylinder ? * prosimy o nazywanie watkow zgodnie z regulaminem forum [Musashi]
  2. mi bardziej zalezy na zmianie koloru niz materialu ale wiem ze czerwona skora lepiej wyglada niz czerwony welur . Chociaz mialem kiedys w bmw czrwony welur i bardzo mi sie podobalo wiedz chyba zostanie welur ale czerwony ...dzieki koledzy
  3. witam kolegow ... ma problem chcialbym zmienic sobie tapicerke z weluru na skore . Nigdy nie mialem skorzanej tapicerki i nie wiem czy po jakims czasie nie bede zalowal swojej decyzji ..wiem ze podobno bardzo sie nagrzewa latem i jest nie przyjemnie . Czy ktos moze sie ze mna podzielic swoimi uwagami na ten temat z gory dziekuje
  4. MALY A4 odpowiedział(a) na MALY A4 temat w Audi A4 B6
    dzieki koledzy ! tak lizylem wlasne miedzy 3,5-5tys pozdrawiam :th:
  5. MALY A4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam klubowiczow.... mam petanko czy ktos wie ile kosztuje pomalowanie calego samochodu ??
  6. 1. Uruchamiam moje 220kucy i wlancza sie wentylator od chlodnicy , wieje ze malo lba nie urwie . Dlaczego sie wlancza ? 2. Przy uruchamianiu , dymi jak parowoz przez pare chwil ? Poprawnie nazywaj tematy
  7. dzieki koledzy :th: wiedzialem ze mozna na was liczyc . pozdrawiam wszystkich :>
  8. bo ja mam teraz 17" od BMW M6 te piecioramienne czarne , sliczne sa hahaha jak kupie te s-line to tez je walne naczarno mam nadzieje ze bedzie super .
  9. drodzy klubowicze , mam 17" fele a autku i mam mozliwosc kupienia kpl 18" s-line z dwoma oponami w dobrym stanie za 550zl . pytanie czy bede widzial roznice w wielkosci jak je zaloze bo to tylko 1 cal=2,5cm nie wiem czy wydawac kase ?? jak myslicie ?
  10. znowu mi sie silnik zapalil oddam audi w dobre rece .... kto chce
  11. jak ja nie nawidze tego silnika a mialo byc tak pieknie
  12. boze nie strasz ;( wpakowalem tyle kasy w niego a tu jeszcze dalej jakies jaja [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 16:14 _________________________________________________wiem ze tp moja wina ... tylko mowie ze cala glowice naprawialem nowe walki rozrzadu zawory szklanki nowy tlok panewki praktycznie wszystko nowe a i tak dalej jakies jaja wychodza . ;(
  13. dzieki kolego tylko ze ja jestem daleko od Polski naszej kochanej a tutaj to hohoho a moze i jeszcze drozsze wszystko . bede musial sie przemeczyc jakos , ale sam to rozbiore i sprawdze . [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:56 _________________________________________________najpierw nie chce odpalic ... jak juz zapali to kopci przez chwile jak diabli , plywaja obroty az w koncu sie poprawia . zlom totalny
  14. tak ;([br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:26 _________________________________________________nie katuj mnie tak dlugo odpisz co to moze byc [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:30 _________________________________________________no gdzie on uciekl ten krotki
  15. rozwalilem miske olejowa i wszystko sie zatarlo ... wymienilem na nowe wpakowalem 5500zl ale zle rozrzad ustawili i zawor spotkal sie z tlokiem ..... znowu wpakowalem 6000zl i teraz kontrolka silnika sie zapala jak depne pozadnie , cos terkota i wodole nie raz nie chce zapalic. jak odlacze klemy to kontrolka gasnie ale jak walne po garach to znowu sie pali itd . mechnicznie chyba wszysko wpozadku bo to by pociagnelo dalej cos ze soba a jest w miare cisz , chyba kaputer fiksuje ??? Dopisany: 30 Maj 2008, 15:13 -------------------------------------------------------------------------------- a i terkotanie tez jes powyzej 2 tys obrotow . wiesz moze co to terkocze ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.