-
[B6 ASN] Jaka jest kolejność numeracji cylindrów w silnikach V6 ?
witam klubowiczow.... mam pytanie jak sie liczy cylindry w silniku V6 3.0 , chodzi mi ktory to 3 cylinder ? * prosimy o nazywanie watkow zgodnie z regulaminem forum [Musashi]
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
mi bardziej zalezy na zmianie koloru niz materialu ale wiem ze czerwona skora lepiej wyglada niz czerwony welur . Chociaz mialem kiedys w bmw czrwony welur i bardzo mi sie podobalo wiedz chyba zostanie welur ale czerwony ...dzieki koledzy
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
witam kolegow ... ma problem chcialbym zmienic sobie tapicerke z weluru na skore . Nigdy nie mialem skorzanej tapicerki i nie wiem czy po jakims czasie nie bede zalowal swojej decyzji ..wiem ze podobno bardzo sie nagrzewa latem i jest nie przyjemnie . Czy ktos moze sie ze mna podzielic swoimi uwagami na ten temat z gory dziekuje
-
[B6 ASN] malowanie autka
dzieki koledzy ! tak lizylem wlasne miedzy 3,5-5tys pozdrawiam :th:
-
[B6 ASN] malowanie autka
witam klubowiczow.... mam petanko czy ktos wie ile kosztuje pomalowanie calego samochodu ??
-
[B6 ASN] Dymi po uruchomieniu + glosny wentylator
1. Uruchamiam moje 220kucy i wlancza sie wentylator od chlodnicy , wieje ze malo lba nie urwie . Dlaczego sie wlancza ? 2. Przy uruchamianiu , dymi jak parowoz przez pare chwil ? Poprawnie nazywaj tematy
-
[B6 ASN] Czy jest widoczna roznica miedzy 17" a 18" ?
dzieki koledzy :th: wiedzialem ze mozna na was liczyc . pozdrawiam wszystkich :>
-
[B6 ASN] Czy jest widoczna roznica miedzy 17" a 18" ?
bo ja mam teraz 17" od BMW M6 te piecioramienne czarne , sliczne sa hahaha jak kupie te s-line to tez je walne naczarno mam nadzieje ze bedzie super .
-
[B6 ASN] Czy jest widoczna roznica miedzy 17" a 18" ?
drodzy klubowicze , mam 17" fele a autku i mam mozliwosc kupienia kpl 18" s-line z dwoma oponami w dobrym stanie za 550zl . pytanie czy bede widzial roznice w wielkosci jak je zaloze bo to tylko 1 cal=2,5cm nie wiem czy wydawac kase ?? jak myslicie ?
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
znowu mi sie silnik zapalil oddam audi w dobre rece .... kto chce
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
jak ja nie nawidze tego silnika a mialo byc tak pieknie
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
boze nie strasz ;( wpakowalem tyle kasy w niego a tu jeszcze dalej jakies jaja [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 16:14 _________________________________________________wiem ze tp moja wina ... tylko mowie ze cala glowice naprawialem nowe walki rozrzadu zawory szklanki nowy tlok panewki praktycznie wszystko nowe a i tak dalej jakies jaja wychodza . ;(
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
dzieki kolego tylko ze ja jestem daleko od Polski naszej kochanej a tutaj to hohoho a moze i jeszcze drozsze wszystko . bede musial sie przemeczyc jakos , ale sam to rozbiore i sprawdze . [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:56 _________________________________________________najpierw nie chce odpalic ... jak juz zapali to kopci przez chwile jak diabli , plywaja obroty az w koncu sie poprawia . zlom totalny
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
tak ;([br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:26 _________________________________________________nie katuj mnie tak dlugo odpisz co to moze byc [br]Dopisany: 30 Maj 2008, 15:30 _________________________________________________no gdzie on uciekl ten krotki
-
[B6 ASN] uszkodzona miska
rozwalilem miske olejowa i wszystko sie zatarlo ... wymienilem na nowe wpakowalem 5500zl ale zle rozrzad ustawili i zawor spotkal sie z tlokiem ..... znowu wpakowalem 6000zl i teraz kontrolka silnika sie zapala jak depne pozadnie , cos terkota i wodole nie raz nie chce zapalic. jak odlacze klemy to kontrolka gasnie ale jak walne po garach to znowu sie pali itd . mechnicznie chyba wszysko wpozadku bo to by pociagnelo dalej cos ze soba a jest w miare cisz , chyba kaputer fiksuje ??? Dopisany: 30 Maj 2008, 15:13 -------------------------------------------------------------------------------- a i terkotanie tez jes powyzej 2 tys obrotow . wiesz moze co to terkocze ????
MALY A4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta