Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne podziękowania dla organizatorów :decayed: za wspaniałą imprezkę :notworthy:.

Nie wiem ,czy to dobrze :sarcastic: ale pierwsza pamiętana od początku do końca :grin:....chyba przez to ,że tak krótka tym razem :decayed::wink: .

akjam , diman dzięki Panowie za transport :hi:.

Reszcie zlotowej ekipy dziękuję bardzo za fajnie spędzony czas i bolący do tej pory od śmiechu brzuch :hi::decayed: .

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja podziękuję za dobrze skrojoną imprezkę i dla doborowego towarzystwa do znowu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom oraz wszystkim uczestnikom zlotu, za miło spędzony czas, za spotkanie znajomych oraz za nowe znajomości :)
Do zobaczenia następnym razem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i panie. Własnie dotarlem do domu. Warto bylo jechac 1000 km w 2 strony zeby poznac tyle fajnych indywidualnosci i wypic tak ogromną ilosc alkoholu w tak krotkim czasie :) Widzimy sie naprwno za rok w BT a kto wie , moze na OEM tez zawitamy. Pozdro 4 all !!!

Ps. Trofea wypakowane :)

7012980900_1427044554_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów :hi:

Oczywiście nie ze wszystkimi udało sie zapoznać i pogadać, wypić

do zobaczenia na OEM+ i bukowinie 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Miło było poznać nowe twarze. :wink4:

Impka jak zawsze świetnie zorganizowana! Do następnego!

Kto ma jakieś zdjęcia, filmy? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkim dziękuje za elegancko spędzony weekend, polane kolejki, rozmowy i konkretną dawke śmiechu :grin::grin::grin:

Fajnie było poznać tyle nowych osób oraz zobaczyć jedne z najładniejszych A4 w kraju :wink:

Do zobaczenia za rok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za zlot , ukłon dla organizatorów :hi: do następnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów! Jak zawsze odwaliliście kawał dobrej roboty!

Dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę i temu niewielkiemu gronu przez które mam obrzydzenie do alkoholu :decayed: mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w BT, albo wcześniej na OEMie :)

Cuber, dzięki za "pokaz", co znaczy dobre audio w aucie.. zachorowałem na C7 jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było za***iście, fajowe nowo poznane osoby, organizacja klasa w sumie wszystko tak za***iste jak widok ze Stasindy na Tatry :)

Do zobaczyska w tym samym towarzystwie mam nadzieję na oemie :)

Wladi skubaniec był grzeczny jak cholera, gaci nie zdejmował, nie pił zbyt wiele i aż dziwne ale był bardzo grzeczny:) za***iście było Cię widzieć oszołomie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było się tłuc tyle kilometrów bo imprezka była naprawdę na poziomie , szkoda tylko że nie wszystko się pamięta szczególnie z Mordoru :decayed: , Za rok biorę kierowcę bo w sobotę trzeba było z alkoholu zrezygnować żeby na spokojnie wrócić do dom Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia na następnym zlocie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ogarnę w najbliższych dniach i kajś wciepnę żeby każdy mógł sobie pobrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia ogarnę w najbliższych dniach i kajś wciepnę żeby każdy mógł sobie pobrać :wink:

czekamy na zdjecia tomku.

byłem pierwszy raz i pewnie za rok tez pojade. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wielkie podziękowania dla klubowiczów za super atmosferę, przebycie prawie 1300km w obie strony. Dzik wielkie dzięki za browarka którego właśnie sączę a i jeszcze jedno: że w końcu udało się rozkręcić harrego19 na całego :decayed: :decayed: :decayed: w piątek było widać efekty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

władi pewnie jeszcze jedzie. :grin: on chyba miał najblizej.nie to co ja.całe 1,5 godziny drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów! Jak zawsze odwaliliście kawał dobrej roboty!

Dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę i temu niewielkiemu gronu przez które mam obrzydzenie do alkoholu :decayed: mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w BT, albo wcześniej na OEMie :)

Cuber, dzięki za "pokaz", co znaczy dobre audio w aucie.. zachorowałem na C7 jeszcze bardziej.

Chyba nie masz mnie na myśli między innymi z piątku? :decayed:

Również dziękuje za zlot :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło 15 w Łodzi się rozdzieliliśmy

To ja byłem godzinę za Wami ;)

Podziękowania dla organizatorów! Jak zawsze odwaliliście kawał dobrej roboty!

Dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę i temu niewielkiemu gronu przez które mam obrzydzenie do alkoholu :decayed: mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w BT, albo wcześniej na OEMie :)

Cuber, dzięki za "pokaz", co znaczy dobre audio w aucie.. zachorowałem na C7 jeszcze bardziej.

Chyba nie masz mnie na myśli między innymi z piątku? :decayed:

Również dziękuje za zlot :hi:

jak pomyślę o mieszaniu czystej i cytrynówki...fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tak 2 rodzaje bimbru wypiłem, jacka danielsa harrego i cytrynówki w mordorze a w sobotę elegancko się czułem :)

Edytowane przez adrian998998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...