Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Majkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Miron dopisuj mnie z Żanetą i juniorem ? Jak tylko siąde do kompa pośle Ci kasiure
  2. Miron... trochę zaspałem ale dopisz mnie bez noclegu, tak po prostu wpadne na pogaduchy, może rodzinnie jak będzie więcej płci pięknej więc dajcie znać kto wpada z kierowcą ?
  3. Ja się melduje, powinienem być 18:00-18:15
  4. Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze... proponuje jakiś lokal żeby nie marznąć... może jakaś pizzeria na rynku albo lokal typu ministerstwo?
  5. Czołem Panowie ;) Po długiej nieobecności tutaj śmiem zameldować się w piątek na wigilijce, bo nie powiem... trochę się za Wami stęskniłem ;) przyjmiecie nowego-starego? :D
  6. Cześć Pany! Ja niestety odpadam, w pracy do 23.00 kibluje :/
  7. U mnie też lipa, wczoraj po pierwszej zmianie zrobiłem jeszcze nocke i dzisiaj tez mnie jeszcze szychta czeka, więc nie dam rady się pojawić :/
  8. Dzięki raz jeszcze My już po badaniach, wszystko jak należy, mały/mała rośnie jak na drożdżach i oby tak do końca ciąży Ale jeszcze nie wiem czy będziecie tymi wujkami czy ciociami bo płci nie dało sie jednoznacznie dzisiaj określić bo wiercipięta straszna z tego małego
  9. Dzięki dzięki Teraz już mamy koniec z remontami,udało zdążyć się ze wszystkim do Świąt więc i czasu powinno być teraz więcej by się spotykać Wszem i wobec ogłaszam, że w piątek jeśli będzie Nas więcej z chęcią zjawie się na spocie
  10. Siemanko Kiedy wujkiem będę ? Jak termin pyknie to 24 czerwca W sumie widzisz... u Secia na grillu tyle gadaliśmy żebym wziął się do roboty a to już było po Dzisiaj prenatalne, jak dobrze pójdzie poznamy płeć i dam Ci znać czy będziesz wujkiem czy ciocią
  11. Troche za przezorna ta moja żonka, no ale tym razem brzuszek nie pobolewał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.