-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron dopisuj mnie z Żanetą i juniorem ? Jak tylko siąde do kompa pośle Ci kasiure
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron... trochę zaspałem ale dopisz mnie bez noclegu, tak po prostu wpadne na pogaduchy, może rodzinnie jak będzie więcej płci pięknej więc dajcie znać kto wpada z kierowcą ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się melduje, powinienem być 18:00-18:15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze... proponuje jakiś lokal żeby nie marznąć... może jakaś pizzeria na rynku albo lokal typu ministerstwo?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czołem Panowie ;) Po długiej nieobecności tutaj śmiem zameldować się w piątek na wigilijce, bo nie powiem... trochę się za Wami stęskniłem ;) przyjmiecie nowego-starego? :D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Pany! Ja niestety odpadam, w pracy do 23.00 kibluje :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie też lipa, wczoraj po pierwszej zmianie zrobiłem jeszcze nocke i dzisiaj tez mnie jeszcze szychta czeka, więc nie dam rady się pojawić :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Ucho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki raz jeszcze My już po badaniach, wszystko jak należy, mały/mała rośnie jak na drożdżach i oby tak do końca ciąży Ale jeszcze nie wiem czy będziecie tymi wujkami czy ciociami bo płci nie dało sie jednoznacznie dzisiaj określić bo wiercipięta straszna z tego małego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki dzięki Teraz już mamy koniec z remontami,udało zdążyć się ze wszystkim do Świąt więc i czasu powinno być teraz więcej by się spotykać Wszem i wobec ogłaszam, że w piątek jeśli będzie Nas więcej z chęcią zjawie się na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Kiedy wujkiem będę ? Jak termin pyknie to 24 czerwca W sumie widzisz... u Secia na grillu tyle gadaliśmy żebym wziął się do roboty a to już było po Dzisiaj prenatalne, jak dobrze pójdzie poznamy płeć i dam Ci znać czy będziesz wujkiem czy ciocią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Łobuzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Panowie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Troche za przezorna ta moja żonka, no ale tym razem brzuszek nie pobolewał