Treść opublikowana przez Majkel
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron dopisuj mnie z Żanetą i juniorem ? Jak tylko siąde do kompa pośle Ci kasiure
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Miron... trochę zaspałem ale dopisz mnie bez noclegu, tak po prostu wpadne na pogaduchy, może rodzinnie jak będzie więcej płci pięknej więc dajcie znać kto wpada z kierowcą ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się melduje, powinienem być 18:00-18:15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze... proponuje jakiś lokal żeby nie marznąć... może jakaś pizzeria na rynku albo lokal typu ministerstwo?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czołem Panowie ;) Po długiej nieobecności tutaj śmiem zameldować się w piątek na wigilijce, bo nie powiem... trochę się za Wami stęskniłem ;) przyjmiecie nowego-starego? :D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Pany! Ja niestety odpadam, w pracy do 23.00 kibluje :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie też lipa, wczoraj po pierwszej zmianie zrobiłem jeszcze nocke i dzisiaj tez mnie jeszcze szychta czeka, więc nie dam rady się pojawić :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Ucho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki raz jeszcze My już po badaniach, wszystko jak należy, mały/mała rośnie jak na drożdżach i oby tak do końca ciąży Ale jeszcze nie wiem czy będziecie tymi wujkami czy ciociami bo płci nie dało sie jednoznacznie dzisiaj określić bo wiercipięta straszna z tego małego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki dzięki Teraz już mamy koniec z remontami,udało zdążyć się ze wszystkim do Świąt więc i czasu powinno być teraz więcej by się spotykać Wszem i wobec ogłaszam, że w piątek jeśli będzie Nas więcej z chęcią zjawie się na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Kiedy wujkiem będę ? Jak termin pyknie to 24 czerwca W sumie widzisz... u Secia na grillu tyle gadaliśmy żebym wziął się do roboty a to już było po Dzisiaj prenatalne, jak dobrze pójdzie poznamy płeć i dam Ci znać czy będziesz wujkiem czy ciocią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Łobuzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Panowie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Troche za przezorna ta moja żonka, no ale tym razem brzuszek nie pobolewał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziekujemy i My za gościnę i doborowe towarzystwo To następny taki grill chyba u Hornego...?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zgadza się, kreciłem się tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najważniejsze Rysiu że miałeś rogala na twarzy jak Nas zobaczyłeś, wiem co to za uczucie bo 3 miechy temu też tak miałem między innymi właśnie dzięki Tobie Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was na tej nowej, lepszej drodze życia! Co do grilla to oczywiście ja jestem za, byle by to ino była sobota I jeszcze jedno... jak się nie spodziewales ze przyjedziemy to ok, ale jak coś podejrzewałeś to dziękujemy za wybranie kościoła z takim podjazdem i parkingiem po którym początkowo krążyliśmy, było tak wysoko że biydny Dydo zaś se podłoga pocharatoł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć ekipa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdyby było kiepskie zdjęcie to by się nie załapało Dopiero wtorek a mi się już nie chce robić... trza lotka puścić Puść 2, jednego za mnie... jak bedzie chociaż trójka to Ci oddom
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Panowie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie, właśnie poszło pw