Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?


MALY A4

Rekomendowane odpowiedzi

to jak rozważania na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą :) mam jasną skórę na fotelach s-line jakoś mi się bardzo nie nagrzewa i nie lepi , a zapach jak się wsiada do auta jest nie do pobicia :naughty: ale jak ktoś chce to zamienie za speeda :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak rozważania na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą :) mam jasną skórę na fotelach s-line jakoś mi się bardzo nie nagrzewa i nie lepi , a zapach jak się wsiada do auta jest nie do pobicia :naughty: ale jak ktoś chce to zamienie za speeda :rolleyes:

Nie Ty jedyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jest sliska i czasami mozna jezdzic w fotelu gdy nie ma trzymania bocznego.

Na szczęście Audi robi fotele z trzymaniem bocznym :good: (przynajmniej skórzane, o tekstylnych się nie wypowiadam, bo nie mam)

Ogólnie... SKÓRA RZĄDZI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie nie ,mialem golfa4 z czarna skora i wygladalo to tak ze najpierw chodzila klima 10min. dopiero dalo sie wsiasc w spodenkach wiec przemysl temat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra dobra tylko na buty,kurtki i rękawiczki,a do auta welur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest jezdzic w autku ze skora ale wiem jedno jak tylko bede mial pare zlotych to odrazu kremowa skora najwyzej w lato lod pod dupe i jazda. koles ktory wymyslil skore w samochodzie wymyslil tez stringi na dupciach laseczek,wnioski: welur w aucie to babcine galoty.pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesiadłem się z weluru na skórę i szczerze to bez rewelacji jest...fakt wygląd środka robi wrażenie ale szału nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie welur, ewentualnie jak już ktoś wspominał alcantra :good: , skóra ... nigdy więcej... w zimie zimno, w lecie od słońca gorąca... jeżeli zalezy Ci bardziej na walorach uzytkowych niż na polepszeniu wyglądu wnętrza autka to zrezygnuj ze skóry :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przesiadłem się ze skóry na welur i chyba już do skóry nie wrócę :gwizdanie: trochę gorzej z utrzymaniem czystości (jasny środek) ale i tak można się odkleić od fotela przynajmniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę skórę, miałem w B5 teraz znowu foteli szukam w skórze-ja może i w zimę troche zimno ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe fotele w skórze to ja bym nie robił. Jest to dość uciążliwe przy upałach i w zimie. Także ja jestem za welurem. Ewentualnie tak jak ktoś już wcześniej napisał po boczkach skóra, ale w środku tkanina.

Skóra się sprawdza jak masz ją chłodzoną i ogrzewaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skóra :thumbup:

Auto jest od razu klasę wyżej, szczególnie jeśli jest to kremowa skóra. Wnętrze wygląda zupełnie inaczej, bardziej elegancko. Zapach też jest ok, a welur hmm dobry ale do mondeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYLKO skóra, no i ciemne szyby żeby nie było efektu dużego fiata w lecie, ja mam czarna skórę.

Taaa, ciemne szyby z przodu, tak? No chyba, ze ty z tylu jezdzisz to wtedy przyciemnione szyby spelnia funkcje. Przodu nie wolno przyciemniac wiec fotel kierowyc nagrzeje sie jak patelnia nawet z z przyciemnionymi szybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...