Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Parują reflektory


kolunio

Rekomendowane odpowiedzi

witam paruje mi lampa i zaraz za nimi siadają przetwornice co zrobić macie jakieś rady bo już naprawdę mam dosyć, może jest za szczelna lampa,przetwornice w środku są zaśniedziałe czyli wilgoć się dostaje może nowe kupić ciekawe czy to samo będzie proszę o jakieś rady wszystko przyjmuję dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze sprawdź odpowietrzniki, weź lampę do domu i porządnie wysusz np. kolo kaloryfera. Potem sprawdź czy nie masz pęknięć. Jeżeli znajdziesz pęknięcia to zaklej je sylikonem. Jeżeli lampa będzie wysuszona, ewentualne pęknięcia zaklejone, to do dekielków zakrywających zarówki przyklej małe woreczki pochłaniające wilgoć(wyciągniesz je po tygodniu.) Zamontuj lampy w samochodzie i sprawdź czy nie parują. Jeżeli przestały parować to po kilku dniach usuń z lamp woreczki z pochłaniaczem wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd mam wziąść te woreczki gdzie kupic i nakleić w środku dekielku lampy,jak sprawdzić odpowietrznik nigdy tego nie robiłem wyciąga się go czy zamontowany na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowietrznik jest pod lampa, taki biały plastik, można go wyjąć. Woreczki często są dołączane do elektroniki, butów itp można też kupić w sklepach, ale sa w większych woreczkach, a Ty potrzebujesz małe. Jeżeli dobrze wysuszysz lampe to nie potrzeba pochłaniacza wilgoci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...