Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Informacja SERVICE


andreass211

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich pojawiło mi sie na fisie ze mam zrobic serwis o 200 kilometrach auto dobrze mi jezdzi co ewentualnie wchodzi w taki serwis i czy moge to np.wykasowac sam czy tylko vag moze to wykasowac z góry dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki serwis ? :blink:

po 200km ? po 200tys km ?

"o 200km?"

napisz kiedy ostatni raz serwis, ile przebiegu i co zrobiłeś do tej pory w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak go kupiłem to było ze mam zrobic po 18800 teraz juz jest tylko 200km i musze cos tym zrobic od momentu kiedy go kupiłem to wymieniłem rozrzad tylnie tarcze chamulcowe i termostat nic po za tym nierobiłem poradzcie mi co bym mógł zrobic ewentualnie moze ktos zna jakis dobry serwis audi w trójmiescie dzieki[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 15:11 _________________________________________________auto ma teraz 139tys przebiegu[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 18:49 _________________________________________________jest ktos tu z trójmiasta prosze o pomoc juz mi pisze ze mam zrobic serwis za 100km moge to tylko skasowac czy musze cos wymieniac jakies filtry np?poradzcie mi cos dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk, ale po co kierujesz kolegę do wątków trójmiejskich ?

Mamy odpowiedzieć na pytanie :

juz mi pisze ze mam zrobic serwis za 100km moge to tylko skasowac czy musze cos wymieniac jakies filtry np?poradzcie mi cos dzięki

:decayed:

Kolego andreas, poszukaj proszę co to jest ten serwis - zaraz ten temat zapewne wyląduje w śmietniku ....

Serwis to informacja, że masz zajrzeć do serwisu na przegląd, bo od ostatniego minął już jakiś czas.

Jeśli sam coś robiłeś w tym czasie i nie zmieniłeś okresów serwisowych w komputerze, to oczywiste jest, że nie trzeba jechać.

Dla spokojności zmień olej i filtry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl bo moze ktos z was ma VAGa i mu pomoze.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl bo moze ktos z was ma VAGa i mu pomoze.. :wink4:

jak najbardziej, ja zawsze powtarzam, że na spotach jest czasem vag-com.

Trzeba bywać, może się trafi

:decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 15:22 _________________________________________________acha, zauważyłem że Ty jeździsz już prawie 20tys km na tym oleju.

No ja to bym zmienił już ze dwa razy :cool1: Dawaj, dawaj na zmianę (powyżej napisane co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 tylko Vagiem go skasujesz.

łukasz_r pisal i nawet podal kombinacje klawiszy pod licznikiem jak usunac serwis bez vag-a

nie pamietam gdzie to pisal i nie sprawdzalem tego u siebie ale skoro pisal ze sie da to moze warto sprawdzic [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:26 _________________________________________________z napisem serwis mozesz jezdzic i nic sie nie stanie-ja jezdzilem z tym jakies 2 tys km dokad nie naprawilem kabla do vaginy :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem

Probowalem i nic.Dalej sie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciska się CHECK, włącza stacyjkę, w zegarach powinien być widoczny napis service, naciska się zerowanie albo ten przycisk z kluczem

Probowalem i nic.Dalej sie swieci.

Pewnie masz ustawiony serwis "longlife" i dlatego nie możesz skasować go z palca. Zmień w ustawieniach przeglądu rodzaj oleju na zwyczajny, nie longlife i będzie można kasować go z deski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz dzisiaj na spota do Arkadii to Ci ktoś ustawi za odp opłatą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to tak naciskasz przycisk klucz i włączasz zapłon i sie kasuje service i po sprawie wczesniej chlopaki glupoty pisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie np nie dziala kasowanie z kluczyka. moge tylko vagiem usunąc service. rocznik 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...