-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
juz sprawa rozwiazana czujniki od b7 maja sygnał z 6-stego pinu b6 z 4-tego przelozenie pinu pomoglo wszystko juz działa dziekuje ,jak ktos dorwie czujniki sprawdzcie odrazu w ktorych pinach siedza kable we wtyczkach od czujników
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
dokładnie jak piszesz sa 4 piny(kostka jest 6cio pinowa )ale urzywane sa tylko 3 piny uCIEBIE sa to piny 1,4,5,, a u nas sa to 1,5,6 pytam czemy ta ruznica widocznie były ruzne rodzaje czujników
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
gdzies sie vcds-em wchodzi wpisuje jakis kod i to tezsie jakos udostepnia ma ktos pojecie na ten temat?i jeszcze jakos sie przywraca ustawienia fabryczne opiszcie jak to sie robi koledzy
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
wiem ze te piny maja byc wpiete w kostce czujnika pytanie jest czemu ja mam pin 1,5 i 6(takie czujniki kupilismyz kostkamii wpiętymi pinami) a w opisie jest 1,5 i 4 ? a zmostkowane sa piny 1 i 5 a nie tylko 1 ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- lewa strona zawsze jest strona kierowcy
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
koledzy mamy bład ustawienia lamp trzeba wejsc w gr1 i zaadoptowac tyle ze tak w pierwszym okienku tez bład i niechce sie ustawic wie ktos czemu ?,czujniki mamy zamontowane tak samo jak w drugim audi , tyle ze one maja piny 1,5 i 6 a tu w opise jest 1,5i 4 moze te czujnki co mam maja inaczej byc podlaczone moze ktos zajrzec do schematow dostalismy te czujniki razem z wtyczkami i wpietymi pinami własnie 1,5i6 czyli urzywane,sprawdzimy jeszcze wartosci V i ewentualnie ustawic czujniki ale jesli nie to to moze byc cos jeszcze?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
no sa sa dlatego do lamp dokładasz tylko po jednym kablu pin 2,4,6 juz w ewtyczkach lamp jest i te wykorzystujesz pin 3 dokładasz sam
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
my dalismy nad radiem jest taka dziura tam zobaczysz nawet radia nietrzeba wyciągac posegregujesz kabelki i tylko czesc ich przerzucasz od strony kierownicy jest taka czarna blacha z dwoma prostokątnymi dziurami to nadnia dałem i dalej dziura nad drązkiem kiery i jeden kabel odseparowac do licznika drugi do włacznika i reszta dalej nadół tam bedziesz łaczył sie z kablami z czerwone kostki a od czujnika ciągniemy przy progach , poobklejałem tasmą (mysza) i wyglada w miare dobrze
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
koledze ziomal-84 chodzi chyba o wtyczke czteroinową malutką tak jest raczej tylko przy tylnim czujniku oryginalnie juz w środku autka
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
wycieraczke owszem musis sciągnąc ale podszybia nietrzeba jak sciągniesz wycieraczke to dojdziesz do srubki od pokrywy ecu potem masz ładne dojscie bo dziura jest wielka,wtyczuni my wogole nie zakladalismy
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
mam oryginalna wiazke i jest ta wtyczunia w niej ,to chyba przy tylnim czujniku gdzies jest, a powiedzcie mi np;pin 17 - mostek z włącznikiem świateł (żółty) pin 11 - mostek znaczy podpiąć kabelek pod istniejący juz kabel tak? 2.pin 13 - sterownik ABS (niebiesko-biały) (czarna kostka 17 pinowa w słupku A, taki cieniutki przewodzik)-ktory to pin w tej kostce 17 pinowej? Uploaded with ImageShack.us takie coś zrobiłem moze sie komuś kiedyś przyda
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
hej koledzy bedziemy rezac pytanko o małe wtyczki na fotce z pierwszej strony czarne 4 pinowe poco one gdzie mają byc?
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
koledzy a jak dokładnie sprawdzic czy turbinka przeladowuje? wiem ze 011 drugie i trzecie okno ale jak gaz do dechy czy jak,obojetnie ktory bieg?
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
zgranie ze 15 min wgranie 20 min a co z tym czasem pomiedziy tez 20 min
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
auto było najpierw hamowane potem zgrywany stary potem wgrywany nowy i znowu hamowane nic wiecej czyli gotowce?
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
i ja daje choc to touran ale moze za duzo lub cos zle?
andreass211
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta