Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Informacja SERVICE


andreass211

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba nacisnąć i trzymać przycisk z kluczykiem, włączyć zapłon i i nacisnąć przycisk z zerami i wszystko działa ... :)

nie w wypadku gdy ustawiony jest tryb long life :gwizdanie: tutaj jest wszystko pięknie opisane http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nacisnąć i trzymać przycisk z kluczykiem, włączyć zapłon i i nacisnąć przycisk z zerami i wszystko działa ... :)

Być może tak zadziała bo robiłem troszkę inaczej ale to sprawdzę przy następnej zmianie oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to tak naciskasz przycisk klucz i włączasz zapłon i sie kasuje service i po sprawie wczesniej chlopaki glupoty pisali :)

Racja.

Najpierw przytrzymujesz przycisk z kluczem,przekrecam stacyjke na zaplon i dalej zerujesz przyciskiem z zerami.I po sprawie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, na wyświetlaczu wyskoczył mi napis SERVICE 100km. Mam polskiego vaga wersja 4.9 Czy mógłby mi ktoś pomóc jakie kolejno powinienem wykonać czynności aby to usunąć, próbowałem przyciskami przy zegarze ale nie dało rady. Kolejne moje pytanie:, czy teraz po przejechaniu tych 100km włacza się jakiś tryb awaryjny?, nie chciałbym się obudzić z ręką w nocniku jak auto rozkraczy mi się na drodze przez tą błahostkę. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja nacisnąłem przycisk klucz włączyłem stacyjkę, pojawił się serwis, nacisnąłem jeszcze 00 i pojawił się service w ------ za dni -----

czy tak powinno być

czy powinno pokazywać jakiś przebieg odrazu

czy może pokaże się dopiero jak zapale silnik ?

(ale przy zapalaniu świec już się service nie pojawia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja nacisnąłem przycisk klucz włączyłem stacyjkę, pojawił się serwis, nacisnąłem jeszcze 00 i pojawił się service w ------ za dni -----

czy tak powinno być

czy powinno pokazywać jakiś przebieg odrazu

czy może pokaże się dopiero jak zapale silnik ?

(ale przy zapalaniu świec już się service nie pojawia)

Skasowales service.Po przejechaniu kilku kilometrow zacznie sam odliczac od 15tys i roku.Wtedy wymieniasz olej i znowu kasujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj klucz włącz zapłon i naciśnij 0.0 i bedzie ok wyskoczą kreseczki .przejedź kilka kilometrów i będzie ok sam sie ustawi . U mnie tak zadziałało.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...