Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kazimierzm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Napisz jak dodałes 36 to ile razy musisz nacisnąć otwieranie drzwi w kluczyku by otworzyć całe auto? - ja musze 2razy .
  2. U mnie z tego co dzisiaj zaobserwowałem to chyba akumlator jest kiepski Przychodze dzisiaj sprawdzam 11,7 V, odpalam 2-3sek, podczas odpalania spada do 9,5V gdy już go troszke podładuje gasze silnik ma 12.5V i spada w duł, odpalam, pali odrazu przy odpalaniu 10.5 sprawa rozwiązana
  3. Witam ponowie prawidłowe napięcie w momencie odpalania ile powinno wynosić? jak możecie to wrzucicie filmik z waszym odpalaniem pozdrawiam kazimierzm
  4. kable na łączeniu słupka i drzwi były rozwalone problem rozwiązany
  5. To jak to zmienić by otworzyć auto jednym naciśnięciem pilota ?
  6. Witam Aktywowałem sobie właśnie w swojej A4 automatyczne zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i selektywne otwieranie drzwi. Auto samo się zamyka jak przekroczę 15km/h, gdy już mam kogoś wysadzić naciskam guzik obok mojej klamki i wszystkie drzwi się otwierają bądź pasażer 2x musi pociągnąć za klamkę i ma drzwi otwarte. - to mi pasuje Ale gdy wysadzę kogoś to jego drzwi sie ponownie po przekroczeniu 15km/h juz nie zamykają, i gdy zamykam auto idę do sklepu wracam naciskam otwieranie w kluczyku auto jest zamkniete, musze 3 razy nacisnąc otwieranie w kluczyku dopiero wtedy mam odryglowane drzwi. To jest normalne ? nie da się zrobić przynajmniej tego aby drzwi otwierały się po jednokrotnym naciśnięciu pilota? jak wygląda to u was ? pozdrawiam
  7. po podłączeniu sie do modułu 46 pokazuje błąd: 01331 Door Control Module: Drive Side (J386) 49-00 - No Communications Co jest powodem ?[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 13:45_________________________________________________Usterka naprawiona Kable między drzwiami a słupkiem były rozwalone. Mechanik powiedział że jest to typowa sprawa w tych samochodach pozdrawiam wszystkich
  8. Witam nie mogę połączyć się z modułem kierowcy (nie działa mi centralny zamek w drzwiach kierowcy, szyby elektryczne w całym aucie i el.lusterka) wszystko od czasu kiedy przełożyłem drzwi i odpiołem kostki od modułu. co moze byc powodem pomocy pilne pozdrawiam kazimierzm
  9. Witam mam problem a mianowicie: po odłączeniu kostek od przekaźnika w drzwiach kierowcy a następnie wymianie drzwi i założeniu wszystkich rzeczy tak jak były w stanie pierwotnym otwieranie szyb nie działa, centralny zamek w drzwiach kierowcy nie działa, regulacja lusterek zewnętrznych nie działa, (akumlator był nie odłączony). Co może być powodem ? - błędy ? Pilne
  10. u mnie z tego co pamietam spada do 10,.. nie pamietam dokladnie ile, a u was jakie jest napięcie w trakcie odpalania ?
  11. Jest to możliwe żeby za pierwszym razem pompa paliwowa pociągła za małą dawkę paliwa ?
  12. dodam ze temp otoczenia byla okolo 15 stopni[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 21:13_________________________________________________+ 15'C
  13. Witam ponownie Odpaliłem auto 2 razy od ostatniego postu i za każdym razem od razu zapalił (nie wiem czy to ma coś wspólnego ze dłużej przytrzymałem na świecach bądź załączyłem świece 2x). Sprawdzałem akumlator - normalnie jest 12volt, przy załączonym silniku 14volt. co o tym sądzicie ? samo się naprawiło czy zawsze trzeba 2 razy na świece dawać ? pozdrawiam
  14. Jeszcze dzisiaj to sprawdzę, nagram filmik.
  15. Świece mam wszystkie nowe, nowy olej filtry i rozrząd, pompa chyba ok bo auto jeździ, podczas jazdy nic sie nie świeci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.