-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
to ile byś proponował zwiększyć żeby nie zaszkodzić ori 143ps 320
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
i jak udało ci się dołożyć troszkę reniferów do niej bo mam ten sam model i tez zastanawiam się co robić
-
Demontaż szyby bocznej drzwi A4 b8 sedan
ok dziękuje i pozdrawiam
-
Demontaż szyby bocznej drzwi A4 b8 sedan
czy jest możliwość demontażu szyby bocznej drzwi lewych lub prawych w sedanie bez zdejmowania tapicerki drzwi .
-
Znaczenie ET Felgi
pomożecie w sprawie tych felg ---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ---------- ALU-FELGI ORYGINAŁ 18" 5X112 AUDI RS 4 6 ET21 (3567286663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pomożecie w sprawie tych felg i czy warto czy nie będzie się obcierało bo nie mogę pojąc co z tym et jest . Dziękuje za odpowiedzi
-
Znaczenie ET Felgi
Mam pytanie czy te felgi będą pasować do mojej a4 b8 2010r KOMPLET FELG UŻYWANYCH ORYGINAŁ AUDI RS4 RS6 ALLROAD STARSZY MODEL 18" 5X112 ET 21 7.5J koszt 1700zł
-
Demontaż i montaż grzanego lusterka zewnętrznego
Ja założyłem grzane wkłady i teraz lewe kierowcy grzeje a prawe nie. Sprawdziłem wkłady są ok lewy sterownik to 8K0 959 793 J a prawy 8K0 959 792 J co jest z tym nie tak? Problem rozwiązany zmieniłem kodowanie w drugim sterowniku.
-
Montaż podgrzewanych lusterek B8 2010 r
Witam Posiadam Audi A4 B8 2010 niestety mój egzemplarz nie posiada podgrzewanych lusterek . Chciałbym zapytać czy ktoś może spotkał się z takim problemem i montował podgrzewane lustra do tego modelu proszę o poradę w tym temacie .
-
[B6 ALT] Domykanie szyb B6 kodowanie
zrobiłem tak jak napisałeś i nic zero reakcji ze strony autka, brak alarmu.
-
[B6 ALT] Domykanie szyb B6 kodowanie
a jak to sprawdzić może podpowiesz
-
[B6 ALT] Domykanie szyb B6 kodowanie
Ale nie posiadam żadnego alarmu tylko dioda w drzwiach mruga oryginalnie
-
[B6 ALT] Domykanie szyb B6 kodowanie
Witam Mam domykanie szyb w audi b6 2002 rok jak trzymam na zamykaniu centralki czy jest możliwość kodowania żeby szyby zamykały się w momencie zamknięcia zamków bez trzymania przycisku. Może ktoś pomoże Pozdrawiam Jacek
-
[ALL B6] Czy pasuje navi od a6 do a4???
kolego Trudny montaż kolego to jest chyba dla ciebie, i nikt nie jest głupi jak już coś !!! Skoro Ty podchodzisz tak do wszystkich rzeczy i heblujesz co się da to jesteś stworzony do patentów w samochodach moje gratulacje Temat do zamknięcia
-
[ALL B6] Czy pasuje navi od a6 do a4???
widzisz kolego jednak bez kombinacji się nie obędzie. Jakbym wiedział ze pasuje to bym nie podważał twojego zdania.
-
[ALL B6] Czy pasuje navi od a6 do a4???
Pisze Ci and76sz że można zrobić to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz nie pisze głupot kolego bo tak jest a od a6 nie pasuje bo wymieniałem koledze jak juz coś to moze ktos cię w lewo zrobił i sprzedał ci od a4 navi
jacek0311
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta