Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jacek0311

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. to ile byś proponował zwiększyć żeby nie zaszkodzić ori 143ps 320
  2. i jak udało ci się dołożyć troszkę reniferów do niej bo mam ten sam model i tez zastanawiam się co robić
  3. ok dziękuje i pozdrawiam
  4. czy jest możliwość demontażu szyby bocznej drzwi lewych lub prawych w sedanie bez zdejmowania tapicerki drzwi .
  5. pomożecie w sprawie tych felg ---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ---------- ALU-FELGI ORYGINAŁ 18" 5X112 AUDI RS 4 6 ET21 (3567286663) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pomożecie w sprawie tych felg i czy warto czy nie będzie się obcierało bo nie mogę pojąc co z tym et jest . Dziękuje za odpowiedzi
  6. Mam pytanie czy te felgi będą pasować do mojej a4 b8 2010r KOMPLET FELG UŻYWANYCH ORYGINAŁ AUDI RS4 RS6 ALLROAD STARSZY MODEL 18" 5X112 ET 21 7.5J koszt 1700zł
  7. Ja założyłem grzane wkłady i teraz lewe kierowcy grzeje a prawe nie. Sprawdziłem wkłady są ok lewy sterownik to 8K0 959 793 J a prawy 8K0 959 792 J co jest z tym nie tak? Problem rozwiązany zmieniłem kodowanie w drugim sterowniku.
  8. Witam Posiadam Audi A4 B8 2010 niestety mój egzemplarz nie posiada podgrzewanych lusterek . Chciałbym zapytać czy ktoś może spotkał się z takim problemem i montował podgrzewane lustra do tego modelu proszę o poradę w tym temacie .
  9. zrobiłem tak jak napisałeś i nic zero reakcji ze strony autka, brak alarmu.
  10. a jak to sprawdzić może podpowiesz
  11. Ale nie posiadam żadnego alarmu tylko dioda w drzwiach mruga oryginalnie
  12. Witam Mam domykanie szyb w audi b6 2002 rok jak trzymam na zamykaniu centralki czy jest możliwość kodowania żeby szyby zamykały się w momencie zamknięcia zamków bez trzymania przycisku. Może ktoś pomoże Pozdrawiam Jacek
  13. kolego Trudny montaż kolego to jest chyba dla ciebie, i nikt nie jest głupi jak już coś !!! Skoro Ty podchodzisz tak do wszystkich rzeczy i heblujesz co się da to jesteś stworzony do patentów w samochodach moje gratulacje Temat do zamknięcia
  14. widzisz kolego jednak bez kombinacji się nie obędzie. Jakbym wiedział ze pasuje to bym nie podważał twojego zdania.
  15. Pisze Ci and76sz że można zrobić to po co piszesz głupoty że nie można :gwizdanie: nie rozumiem takich ludzi jak Ty sam nic nie zrobiłeś ale się wypowiadasz nie pisze głupot kolego bo tak jest a od a6 nie pasuje bo wymieniałem koledze jak juz coś to moze ktos cię w lewo zrobił i sprzedał ci od a4 navi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.