Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARIO-KASTA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Arek niestety wyjezdzam w sobote Dzieki za dobre checi chlopaki
  2. Pucek ale rozumie ze jest tam jakis szyld to znajde.Dziekuje PS:wiem ze to nie techniczny ale interesuje mnie warsztat polecony przez was w Rybniku,no i czas. PS2: chip jest APRa robiony w uk.Jak narazie skrecilem BOVa i wydaje sie troche lepiej ale jest dziura w puszcze z dolotu co chyba tez moze byc przyczyna.
  3. Siema panowie.Jako ze jestem na wakacjach mialem sie ostatnio z wami spotkac pod Tesco ale niewyszlo Mam problem z autem,(a w sobote wracam do uk) i potrzebuje magika od Vaga.Po koleji...Bylem na hamowni w Jastrzebiu (oddzial V-tech) i okazalo sie ze samochod zgubil gdzies sporo koni (i niutow).Niemajac kompa stwierdzono ze przeplywka i podmieniono ja,co nic niezmienilo.Auto jest po chipsie i powinno miec ponad 200KM i ok 300Nm,a wyplulo ok140KM i 215Nm (gdzie seria to 163KM i 225Nm).Polecicie kogos kto potrafi dobrze zdiagnowozac problem?
  4. Witam Panowie wlasnie zamiescilem info nt letniego zlotu AM :http://www.a4-klub.pl/smf/reszta_swiata/2325_lipcaletni_zlot_audimaniacs-t132510.0.html;new#new Liczymy na wasza obecnosc Pozdrawiam: Mario
  5. Panowie niebardzo rozumie ta nagonke na Audimaniacs Rower napisal: Przepraszam a z kim lub czym chcesz walczyc,bo niebardzo jest chyba z kim? Niechcieliscie poruszac tego tematu na tym forum a jednak to robicie lysaglaca napisal: raczej nic bo nikt niepodjal rekawicy lysaglaca napisal: Pozwole sobie przekleic historie audimaniacs i zapytac gdzie tu sa przeklamania ? ---------------------------------------------------------------------- 11-12 Lipiec 2009 Bradford - 29 CCCO z wielu zakątków UK na parkingu Tesco, rodziny z dziećmi, palenie gumy i ryk kręconych do odcięcia paliwa silników. To tylko początek. Wieczorem jedna z najbardziej niezapomnianych atrakcji czyli grill. Wielu ludzi do dziś wspomina ta świetna atmosferę i gościnność gospodarzy. Zapach pieczonej kiełbasy (i piersi, z kurczaka oczywiście), polski browar (i nie tylko), zapalone rozmowy o ukochanych autach, modach i problemach z nimi związanych. Nawet deszcz nikomu za bardzo nie przeszkodził, ekipa była przygotowana (pamiętne rozbijanie gazeb). Później impreza przeniosła się do hotelu i dzięki gospodarności 'Wędzonego' (zapewnił dostawę pożywienia) trwała do białego rana. Następnego dnia od rana trwała zażarta walka o puchar w kartach. Usmarowane i uśmiechnięte twarze świadczyły o dobrej zabawie 24-25 Październik 2009 Ponownie Bradford - na tyłach parkingu Tesco znów sznur pięknych, lśniących CCCO. Wieczorna impreza odbyła się w pubie przy obiedzie w polskim stylu (znów podziękowania dla ekipy organizatorów). Do tego dużo napojów (w większości wysokooktanowych) i wtedy padł pomysł... a może byśmy zrobili coś swojego, zorganizowali się pod wspólna bandera/klubem? Pomysł spodobał się większości ludzi, cały wieczór (również w hotelu, niestety brak tym razem 'Wędzonego') odbywała się dyskusja co i jak zrobić, żeby to wypaliło. Powstał wstępny plan i potrzeba było go tylko zrealizować. Następnego dnia znów grupa zapaleńców walczyła w jednocylindrowych maszynach o kawałek metalu w kształcie kieliszka (ale przede wszystkim o honor ), był ubaw po pachy Tak wiec za oficjalna datę powstania klubu Audi-Maniacs można przyjąć 24 Października 2009. Od tej pory klub rozwija się całkiem prężnie. Nasze miejsce odwiedza coraz więcej ludzi i chętnie uczestniczą w jego życiu i funkcjonowaniu. ------------------------------------------------------------------------------------------ Szkoda ze sie wyszedl z tego foch,bo przeciez zawsze mozna sie dogadac...jesli sa checi. PS: a z ta dyktatura to
  6. nooo ja tez widzialem ,a nawet slyszalem jak wymiata
  7. no i kto bedzie pil z dystrybutora? :> Next time Watek zalozony,jak cos nieteges to popraw lub daj znac
  8. Zaktualizowana lista chetnych na zlot (27-28 marca): Osoby wyrażające chęć przyjazdu na zlot (hotel): - Eurochip + Zona + bobas - Nies - Matysss + Beata - Blondi + Młoda + 2 szkodniki - Suchy - Mario + Marcelina - Władek + 3 osóbki - kitan_25 - MłodyBocek - Tomasz Prawko - Łukasz + Dziewczyna - Koper + Marta + Amanda - Albinero - Grzesiek_A6 - Zwierzakfm + Kasia - DajmlerPL - CWK_S_L_A_Y + Ewelina - Luke_t i Ula - grubii - Koala+Sylwia - Misiak78 + Ula - Misiek + Aska - Kula - Pavlo75 - DjZygi Domin bedziesz?Widze ze niema zadnego info o zlocie
  9. Norbunio poczytaj troche forum bo jestes grubo nie w temacie Wszystkie czesci musza byc typowo od cabrio
  10. MARIO-KASTA odpowiedział(a) na kleeju temat w Śląskie
    Podepne sie pod temat A-rek a konkretnie?Bo ja tez jestem (po czesci) z Rybnika i jak bede w PL to mam zamiar malowac cale auto (zmiana koloru) + malowanie felg na dwa kolory. Szukam wlasnie jakies dobrej reki za rozsadne pieniadze
  11. Domin nieopier....j sie! Gdzie info o zlocie? Czyn honory
  12. co do kodowania kluczyka po wymianie baterii wystarczy wlozyc do stacyjki,przekrecic i nacisnac na "otwieranie",potrzymac z 30sek i wsio Powinien dzialc bez problemu,bo ostatnio to przerabialem
  13. Po 1 -Dominik gratulacje z okazji awansu na modera :> Po 2 -Dla wszystkich zainteresowanych powoli jest przygotowywany zlot na Marzec,a wiec wszyscy zainteresowani- wystap Po 3 -Do k...y nedzy niespac!Pisac!
  14. jaaaa noo ty to szczesciarz Domin jestes Kiedy zakladasz i czy bedzie wkoncu remap?
  15. Aaaa to tipa sobie na urodzinki sprawiles Wszystkiego naj chlopie Spoznione ale szczere :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.