Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pit6510

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, wyskoczył mi taki problem, iż rano gdy chciałem odpalić auto, zaraz po odpaleniu zgasło równolegle pojawił się na komputerze czerwony komunikat o braku oleju. Sprawdziłem na bagnecie i rzeczywiście był poniżej poziomu, więc dolałem ale problem nie zniknął. Podłączyłem pod vag' a i nie wykazało żadnych błędów. Czy ktoś może mi podać jakiś trop???
  2. Witam, od jakiegoś czasu często mi się rozładowuje akumulator - kupiłem nowy i nic. Zauważyłem, że po zamknięciu pilotem samochodu przycisk się pali przez ok. 1min ( i tu chyba powinien zgasnąć) ale on zaczyna mrugać 8 sek. pali się i na chwile gaśnie i tak w kółko, cóż to za dziadostwo????[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 22:32_________________________________________________podłączyłem pod vag 'a i centralnym module komfortu wyświetlił się błąd 1794, czy miał do czynienia z takim błędem, ewentualnie gdzie mogę się dowidzieć co to znaczy
  3. pit6510 odpowiedział(a) na pit6510 temat w 1.9TDI
    wymieniłem w końcu pokrywę zaworów w której się znajduje filtr odmy i niestety to nic nie dało dalej widzę, że olej dostaję się do turbawki i 600 stówek poszło...
  4. pit6510 odpowiedział(a) na pit6510 temat w 1.9TDI
    z tego co wiem to w pokrywie zaworów jest filtr odmy a czyszczenie mi nic nie daje bo już czyściłem i dalej się leje jak cholera
  5. pit6510 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam, zabieram się do wymiany pokrywy zaworów bo w dolocie mam pełno oleju i mam pytanie czy nic więcej nie trzeba przy tym wymieniać , chodzi mi oto jeżeli zamówię nową pokrywę i zacznę wymieniać i czyścić cały dolot ic to zebym się nie obudził z ręką w nocniku ,ze czegoś mi brakuję
  6. pit6510 odpowiedział(a) na pit6510 temat w 1.9TDI
    wiecie gdzie się znajdyuje ten czujnik i ile kosztuję?
  7. pit6510 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, moja audiczka bierze olej, gdy stan jest minimalny pojawia mi się kontrolka o minimalnym stanie oleju, gdy go uzupełnię do stanu maksymalnego ( kontrola z bagnetu) to wydaje mi się, iż kontrolka powinna zgasnąć automatycznie ale tak się nie dzieje , dalej wskazuję stan minimalny dopiero vagiem mogę komunikat usunąć czy to jest normalne?
  8. Ni stad ni zowąd zapaliła mi się kontrolka z airbaga podłączyłem vaga i się okazało że mam przerwę między sterownikiem a poduszką pasażera, czy muszę teraz wyciągać całą tapicerkę aby się dostać do poduchy pasazera, czy można to zrobić mniejszym wysiłkiem?
  9. ja już wcześniej o nich myślałem, tyle ze nie wiem jak będą wyglądać na aucie , ze zdjęc to mi sie bardzo podobają
  10. spoko ale z tego rysunki to dalej nie wiem gdzie on jest, też mam etke i doszedłem że chybba gdzieś w okolicy popielniczki ale nie jestem pewny
  11. Witam, gdzie sie znajduję sterownik poduszki pasażera w b6 i czy jest do niego łatwy dostęp
  12. ja nie dawno kupiłem b6 131 ps na poczatku szukałem za 30 tys i to co widziałem za ta cenę to woła o pomstę do nieba, tak zniszczonych aut to jeszcze nie widziałem na liczniku oczywiście 150 tyś a w rzeczywistości chyba 500 tys i gość bezczelnie sie upiera że tyle ma tylko z siebie kretyna robi, no i znalazłem no ale 3,5 tyś trzeba było dodać ale do takiego auta to aż chce się wchodzić, czysto , pachnąco jak nówka, więc za 26 to nie ma szans
  13. a ty a4 to masz b5 czy b6 bo w profilu masz b6 a zegary szukasz do b5 chyba że nie dla siebie szukasz
  14. najważniejsze aby tobie się podobały, jak dla mnie to wolałbym orginalne, ewentualnie wsadziłbym na ori aluminiowe obwódki
  15. spoko jutro jestem umuwiony wwarsztacie gdzie znają się na turbosprężarkach i zobaczymy, może nie trzeba wymieniać turbawki[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 19:03_________________________________________________no i byłem w warsztacie i okazało sie ze turbina jest w jak najlepszym porządku, problemem okazała się tzw. odma czyli filtr odpowietrzający skrzynię korbową, na poczatku miałem zamiar kupić owa odmę tyle, że sie okazało że jest ona integralną częścią pokrywy zaworów i kosztuję ok 600 zł w aso bo zamienników nie ma . N a razie jestem na etapie przeczyszczenia wszystkich węzy, kolektora, ic, i pokrywy zaworów może wystarczy ję przeczyścić, i jak problem w ten sposób nie wyeliminuję to pomyślę żeby albo jakąś kupić używkę albo kupic tzw. catch tank-a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.