Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robert0

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jakie są najlepsze i najsłabsze strony tej jednostki waszym zdaniem?
  2. moja A4 ( 2005)miała 190 tys jak ją kupowałem ponad rok temu. Szukałem jej bardzo dlugo i generalnie ciezko było znaleźć auto z mniejszym RZECZYWISTYM przbebiegiem potwierdzonym w ASO , były bez historii serwisowej w ASo albo z cofnientym licznikiem ( pomijam te z przygodami czyli walone ;kulane itd). Poźniej szukając A4 pytałem przez telefon o nr vin i przebieg i jak znalezłem pierwszy samochód z przebiegiem odpowiadającym historii z ASO po sprawdzeniu w ASO kupiłem go i jestem zadowolony.
  3. witam ; a jak wygleda praca silnika wogóle? czy mocno drży ? jesli tak to moze być związane z wałkami wyrównoważającymi z napędem łańcuszkowym lub dwumasą.
  4. ad1 sorry za d. litery ad2 niby nic, ale producent przewiduje 5w-30 i sadzilem że aso vw bedzie sie tego sciśle trzymać
  5. WITAM, BYŁEM ZROBIĆ STANDADOWY PRZEGLĄD I JESTEM ZADOWOLONY , WYMIENILI MI KOMPLET FILTRÓW (OLEJU,PALIWA,KABINOWY, POWIETRZA) WLALI WŁASNY OLEJ (CASTROL SLX PROF -CO DZIWNE 5W-40 ZAREKOMENDOWALI ALE SIĘ ZGODZIAŁEM ) ODGRZYBILI I UZUPEŁNILI KLIME, WYMIENILI PŁYN HAMULCOWY, SPRAWDZILI KLOCKI ( I UZNALI ŻE SPOKOJNIE MOGE NA NICH JEŹDZIĆ JESZCZE 15TYS ) I SKASOWALI ZA WSZYSTKO 1200pln. - MAŁO TEGO, ZROBIŁEM TAM OBOWIĄZKOWE COROCZNE BADANIE TECHNICZNE BO PIECHPOL TEZ MOZE TO TEZ ROBIĆ I WBIĆ ODPOWIEDNI WPIS W DOWÓD REJ. . POLECAM BO NIE ZOSTAŁEM NACIĄGNIETY NA WYMIANĘ KLOCKÓW , ŻARÓWEK I JAKIŚ INNYCH DZIWNYCH RZECZY . POZA TYM PRZEGLĄD OKRESOWY BYŁ ZROBIONY SOLIDNIE A NIE JAK ZAZWYCZAJ POBIEZNIE "NA OKO"
  6. ok .sadziłem tylko że trzeba troche dłuzej poczekać ( jakies10min)
  7. Dzieś miałem prawie identyczny przypadek ; wczoraj sprawdzałem olej i było troche mało dolałem 100ml i dolalem plyn do spryskiwaczy a dziś po 10 min jazdy zołta kontolka "olej min" wylączylem silnik , sprawdziełm stan oleju ; ruszyłem po 5 min to samo, strasznie sie wystraszyłem po lekturze rozwiązania napędu pompy w tym silniku ; po dojechaniu do garażu dolałem oleju i jak dotad wszystko gra; problem w tym ze olej po 10 min wskazuje 2mm pow max stanu ; mechanik z którym sie konsultowałem twierdzi że powinno się badać stan oleju po 2-3 min od wyła silnika , co Wy na to?
  8. robert0 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam; czy ma ktoś z Was instrukcję obsługi + servisplan w jezyku polskim do A4 2,0TDI z 2005r. ? Mam niemiecka ale nie znam tego jezyka a na allegro kosztuje to 80PLN -moim zdanem za drogo ;( Prosze o kontakt jesli ktoś z Was Drodzy Klubowicze dysponuje taką instrukcją lub przesłanie jej w formie elektronicznej ps. nawet bardziej interesuje mnie servisplan pozdrawiam rm
  9. osobiście wszystko co robiłem w tym aucie (a robiłem niewiele ) zlecalem w ASO Audi - VW. pewnie za to troszkę zapłacę jesli zdecyduje się na ASO A może ktoś z Was z WLKP zna jakiś dobry warsztat
  10. Dzień Dobry ile kosztuje usługa wymiany zbieraka i czy rzeczywiście jest sens to wymieniać a jeśli tak to co ile tys km??? Nazywaj poprawnie tematy / Flyer
  11. mam edga 5w-30 i zuzycie oleju 50-100 ml na 1tys km. wczesniej mialem schell 5w-30 (nie pametam jaki ale tez z norma long life 507) wymienilem bo byl trudno dostepny na rynku; sprzedawany butelkach 1l i 20l i dosc drogi ,poza tym castrol slx jest uzywany w serwisie a edge to prawie to samo, tylko nalezy uwazac na podróbki. osobiscie wymieniam co 15 tys-tak profilaktycznie ; jak dotad bez zadnych problemów
  12. mam na imie Robert mam 30 lat ; od zawsze jeździłem autami VW ; do maja 2008 mam Audi A4 Avant z 2005r z silnikiem 2.0 TDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.