Treść opublikowana przez niebieski708
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
Wreszcie wstawiłeś :-D bardzo ładna, bezawaryjności :-)
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Co możecie polecić zamiast rns-e? Ktoś ma doświadczenie z clarionami ? Np NX501/502?
-
Jak rozkodowac RADIO Dekodowanie radia po S/N
Jedź do ogarnietego w car audio ;-) ja tak zrobiłem z rns-d. 70zł i kod szczytany z epromu (nie ważne czy ktoś coś zmieniał).
-
Dupowóz S4 b6
Mały update :-D bo avantów coraz więcej Setup na lato :-) felgi sportec z oponami fulda sportcontrol 235/35/19 Po bliższym poznaniu rns-e, stwierdzam że to kupa. Szukam czegoś sensownego żeby pograło :-) Gdyby nie to, że się boję jakości dźwięku to brałbym chinola dedykowanego do b6/7 od naviexperta. Oczywiście mogę kupić jakiegoś fajnego clariona czy alpine... Ale radia 2din w b6/7 średnio wyglądają, jakby były wsadzone na siłe... Jakieś propozycje? Kupić chinola i może być zadowolonym może nie, czy firmowe i męczyć się wyglądem deski?
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
To mamy podobne podejście ? też dlatego kupiłem b6 :-)
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Ja tam wolę serię ? jednak. Bezawaryjnie zrobiłem już 20 tyś km. Wsadziłem jedynie podkładki pod kolektor i klapkę w nim z carbonu i to wszystko ? lepiej cieszyć się bezawaryjnością niż ciągle modzić bo to się nigdy nie kończy ?
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Każdy ma inny gust ? dla mnie R6 to kupa... Jedyny słuszny silnik
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Dobry wybór ? czarne najładniejsze ? szerokości
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Dziś z ciekawości porównywałem sobie radia 2 din... Pioneer AVH/MVH-AV270BT z PEIYING PY9909. Ku mojemu zaskoczemiu pionek w wszystkim wypada gorzej... Pierwsze co się rzuca w oczy to jakość wyświetlacza na plus dla chinola, potem jakość dźwięku... Można się śmiać bo oba modele nie są najwyższych lotów, ale zależy kto jaką barwę dźwięku preferuje. Dla mnie pionek przegrywa, ma natrętny toporny dźwięk (jak ktoś lubi więcej basy i wysokich żeby wieś słyszała, to będzie ok). Na dłuższą metę męczący, chinol ma stonowany,spokojny bez szału i wodotrysków. Tak więc kwota 900zł za pionka jak dla mnie za wysoka, powinien kosztować max 600zł bo nawet badziewnemu chinolowi nie może w niczym kroku dotrzymać...
-
Pionek czy alpine
nina dobrze mówi, a najlepiej jak byś poszedł do jakiegoś sklepu gdzie jest ten sprzęt i posłuchał barwy dźwięku ;-) bo może się okazać, że nawet kilka krotnie droższy sprzęt będzie dla Ciebie grał jak kupa... Cena ceną, marka marką, a upodobania upodobaniami ;-)
-
Car Mp3 Fm transmitter
U mnie odbiór stacji radiowej czy muzyki z transmitera jest nie do odróżienia. Wiem ile potrafi rns-e i według mnie to powinno max 800zł kosztować. Byle jakie tanie 2din kenwooda bije je jakościowo. Transmiter kupiłem na stacji cpn z ciekawości (30zł to żaden pieniądz) czekając na kawę :-P jakościowo nie można się przyczepić. Rns-e jedynie używałbym do słuchania muzyki. Navi lepiej sprawdza się w telefonie na andku (aktualizacje map itd). Stąd moje zdziwienie, że dźwiek spokojnie daje radę (żadnych zniekształceń czy zakłóceń) i pomysł czy nie sprobować chinola ;-) skoro ta tandeta poszła tak do przodu.
-
Car Mp3 Fm transmitter
Może i badziew ;-) ale skutecznie postawiło pod znakiem zapytania zakup rns-e, a chęć spróbowania chińskiego radia (muszę jedynieu kogoś posłuchać jak z jakością). Nie mówię, że to super rozwiązanie ;-) ale możliwościami do ceny bije te badziewne yatour itd... A kosztuje 1/10 ich ceny. Mi nigdy się nie zdarzyło żebym miał jakieś zakłócenia. W czasie jazdy pod względem jakości nie odróżnisz czy to radio czy czy transmiter.
-
Symphony II vs RNS-D
Rns-y ogólnie idą w delikatność dźwięku i niby czystość... Słychać to słuchając rns-d, rns-e, a potem led. Nie każdemu to pasuje. Symphony zagra cieplej niź rns. Kwestia jaką barwę dźwięku wolisz ;-)
-
Car Mp3 Fm transmitter
Ja narazie używam tego https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/transmiter-fm-blow-usb-sd-mmc-czerwony Szumy są zawsze, ale jeśli źrodło będzie dość głośne to ich nawet nie usłyszysz ;-)
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
Czytam i mam mały problem... Czy opłaca się kupić RNS-E ??? Chodzi o stosunek cena do mozliwości i jakość dźwięku ??? Nigdy nie slyszałem jak chinol gra (mam wrazenie, że tragicznie) ale mozliwościami przerasta rn-a. Najbardziej zależy mi na odtwarzaniu mp3 320kbps i mozliwości podłączenia i ogladania tv...
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Ładna jak każda eSka pogratulować A gadają, że b6 nie trzyma mocy
-
Pokrywy zaworów BBK
Musiałbym podjechać i zapytać...
-
Popychacze zaworów i dzwgnie
Jestam takie coś, ale czy potem go wsadzisz spowrotem ;-)
-
Katki Strumienica
Generalnie strumiennic nie powinno się używać zamiast katów...
-
[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.
Spokojnie ;-) S4 b5 seryjne wogóle nie jedzie... Ma problem żeby sie utrzymać za wolniejszymi autami, a co dopiero za mocniejszą b6...
-
Dupowóz po bułki czyli S4
Gratki :-) i bez awaryjnej jazdy, coraz wiecej nas :-)
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Dla porównania masz moją. Jasne mam u siebie i według mnie w serii eSka najlepiej wygląda ;-)
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Witamy w rodzinie :-) ładna eSka :-) bezawaryjności :-)
-
Dupowóz S4 b6
Jak, narazie przejechane 20 tyś km a lekko nie miało i bez awarii. Co prawda bez gazu bo wywaliłem ;-) aaa jedynie regulator ciśnienia paliwa wymieniłem i to wszystko. Więc jak narazie głupoty o awaryjności to mit...
-
Pokrywy zaworów BBK
No ja wprowadziłem w błąd bo jeden przewód pomyliłem... Co do obrotów to nawet niedokrecenie dobrze wężyka odmy może powodować delikatne falowanie.