Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niebieski708

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niebieski708

  1. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przecież etka jest za darmo??? http://etka.cc/audi/lang/o Chyba że potrzebujesz autodaty?
  2. Bose w audi nie jest niczym specjalnym. Zmieniając radio możesz poprawić dźwięk (będzie bardziej wyraźny i czystszy niż w rns). Jak wymienisz na coś ciekawszego to zapomnisz o przed potopowych rns-ach.
  3. Chodzi o coś takiego ?http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151215-all-b5-skromna-instalacja-w-moim-a4-avant/page-1
  4. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie myślałeś o Q7 czy Q5? Miałem zbierać na rs6, ale jadąc moją rozje... drogą do miasta coraz bardziej mi sie Q7 zaczyna podobać...
  5. Myślałem o wzmaku hifonics 4.1 i np wbudowanym subie w boczek na głośniku powerbass/alpine ?
  6. Nie chodzi o pin, a dziurę w którą on wchodzi. Zdiagnozować fazator jedt łatwo, jak na filmiku, kręcisz i patrzysz czy nie przeskakuje. Albo ustawiasz rozrząd na blokady i też kręcisz, jak się nie zgra po kilku obrotach to znaczy że do wymiany.
  7. niebieski708 odpowiedział(a) na Pawel00S4 temat w 4.2
    W tygodniu będę wymieniał uszczelniacze zaworowe to postaram się i te blokady zrobić ☺
  8. O czymś co daje prawdziwy mocny czysty bas, a nie buczenie... ?
  9. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak na chwilę to na olx czy alledrogo jest tego trochę
  10. Montujesz w tylne prawe nadkole. Zasilanie ciągniesz, potem sygnał z radia włączający antenę żeby włączyć wzmak suba. Z radia wyjściem line out sygnał z muzyką. Jesli nie masz line out to daj znać powiem co zrobić ? Jak masz trochę pojęcia i lubisz majsterkować to zrobisz coś co konkretniej pompuje niż te plastikowe pudełko ?
  11. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zimowe mam 235/35/18 et29 i nic nie trze...
  12. Zależy co rozumiesz lepiej ? harman piardon podobno jeszcze gorzej gra...
  13. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie lepiej dać do tapicera lub samemu wymienić element?
  14. Ja fabrycznie mam bose ? i grał ok, jeśli bym miał dokładać to bym rozważał jeszcze nie ori. Tak jak zmieniłem rns-e na clariona...
  15. U mnie okazało się że wzmak bose ma jakąś zworę i teraz się zastanawiam czy nie przerobić instalacji na coś ciekawszego ? Jeśli nie kupiłeś jeszcze bose to się też zastanów ? czy nie lepiej dołożyć do czegoś co konkretnie gra ?
  16. B6 i B7 to praktycznie te same auta... ?
  17. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sterowane tym zj**... modułem też są. Jeśli bezpieczniki będą dobre to odłączy aku na jakiś czas i wróci.
  18. Do znawców Bose ? mam ten system, wzmak (czarny) napędza wszystkie głośniki (nie tylko tylne). Słychać szum w głośnikach przy bardzo niskiej głośności. Najlepsze jest że gdy odepnę masę głośnikową przy radiu (minus głośników) to muzyka nadal gra ale trochę ciszej... Jak to możliwe? Prawdopodobnie to też jest powodem szumów. Radio nie orginalne i raczej odpada, bo sprawdzone na dwóch różnych i to samo. Ok, podłączyłem wzmacniacz na krótko, radio i glosniki. Jakaś zwora się w wzmaku zrobiła bo minus do głośników bierze sobie z masy wzmacniacza. Tak więc szukam nowego albo ten do naprawy idzie.
  19. U mnie przy nagrzanym silniku na wolnych jest na każdym cylindrze 0,7 V (nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jest równo)
  20. To gratki :-) teraz już tylko cieszyć się bezawaryjną jazdą :-)
  21. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może gdzieś masz coś uszkodzone (wiązka/kabel) i antena nie działa? W mieście jest mocny sygnał więc antena niepotrzebna jest tak bardzo a kawalek kabla... Rns-d,rns-e łapało mi radia bez problemu, a mam tylko w szybach anteny (na dachu tylko gps).
  22. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te od rs4 są fajne ?
  23. Trzeba dokupić adapter z tego co widziałem. Praktycznie każdy wyższy model radia od 2010 ma taką możliwość ? Wczoraj nagrałem Automapę i działa super. Na fabrycznej antenie gps łapie satelity odrazu, nawet nie trzeba czekać, wpisujesz adres jak na smartphonie wciskasz prowadź i odrazu masz trasę. CINEK ja bym tobie proponował (jeśli radio ma dobry wzmacniacz) podpiąć głośniki z radia ? a tylko wyjscie na suba z radia podpiąć pod bose żeby grał.
  24. niebieski708 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale festyn ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.