Treść opublikowana przez niebieski708
-
B6 DIVISION
Przecież etka jest za darmo??? http://etka.cc/audi/lang/o Chyba że potrzebujesz autodaty?
-
Jakie radio zamiast navigation plus do systemu Bose ?
Bose w audi nie jest niczym specjalnym. Zmieniając radio możesz poprawić dźwięk (będzie bardziej wyraźny i czystszy niż w rns). Jak wymienisz na coś ciekawszego to zapomnisz o przed potopowych rns-ach.
-
Montaż ori subwoofera
Chodzi o coś takiego ?http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151215-all-b5-skromna-instalacja-w-moim-a4-avant/page-1
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mega efekt ?
-
B6 DIVISION
A nie myślałeś o Q7 czy Q5? Miałem zbierać na rs6, ale jadąc moją rozje... drogą do miasta coraz bardziej mi sie Q7 zaczyna podobać...
-
Montaż ori subwoofera
Myślałem o wzmaku hifonics 4.1 i np wbudowanym subie w boczek na głośniku powerbass/alpine ?
-
Koszt wymiany rozrządu ze wszystkimi częsciami itd
Nie chodzi o pin, a dziurę w którą on wchodzi. Zdiagnozować fazator jedt łatwo, jak na filmiku, kręcisz i patrzysz czy nie przeskakuje. Albo ustawiasz rozrząd na blokady i też kręcisz, jak się nie zgra po kilku obrotach to znaczy że do wymiany.
-
Blokady BBK
W tygodniu będę wymieniał uszczelniacze zaworowe to postaram się i te blokady zrobić ☺
-
Montaż ori subwoofera
O czymś co daje prawdziwy mocny czysty bas, a nie buczenie... ?
-
B6 DIVISION
Jak na chwilę to na olx czy alledrogo jest tego trochę
-
Montaż ori subwoofera
Montujesz w tylne prawe nadkole. Zasilanie ciągniesz, potem sygnał z radia włączający antenę żeby włączyć wzmak suba. Z radia wyjściem line out sygnał z muzyką. Jesli nie masz line out to daj znać powiem co zrobić ? Jak masz trochę pojęcia i lubisz majsterkować to zrobisz coś co konkretniej pompuje niż te plastikowe pudełko ?
-
B6 DIVISION
Zimowe mam 235/35/18 et29 i nic nie trze...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zależy co rozumiesz lepiej ? harman piardon podobno jeszcze gorzej gra...
-
B6 DIVISION
Nie lepiej dać do tapicera lub samemu wymienić element?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja fabrycznie mam bose ? i grał ok, jeśli bym miał dokładać to bym rozważał jeszcze nie ori. Tak jak zmieniłem rns-e na clariona...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
U mnie okazało się że wzmak bose ma jakąś zworę i teraz się zastanawiam czy nie przerobić instalacji na coś ciekawszego ? Jeśli nie kupiłeś jeszcze bose to się też zastanów ? czy nie lepiej dołożyć do czegoś co konkretnie gra ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
B6 i B7 to praktycznie te same auta... ?
-
B6 DIVISION
Sterowane tym zj**... modułem też są. Jeśli bezpieczniki będą dobre to odłączy aku na jakiś czas i wróci.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Do znawców Bose ? mam ten system, wzmak (czarny) napędza wszystkie głośniki (nie tylko tylne). Słychać szum w głośnikach przy bardzo niskiej głośności. Najlepsze jest że gdy odepnę masę głośnikową przy radiu (minus głośników) to muzyka nadal gra ale trochę ciszej... Jak to możliwe? Prawdopodobnie to też jest powodem szumów. Radio nie orginalne i raczej odpada, bo sprawdzone na dwóch różnych i to samo. Ok, podłączyłem wzmacniacz na krótko, radio i glosniki. Jakaś zwora się w wzmaku zrobiła bo minus do głośników bierze sobie z masy wzmacniacza. Tak więc szukam nowego albo ten do naprawy idzie.
-
s4 b6 4.2 V8 nierówna praca silnika
U mnie przy nagrzanym silniku na wolnych jest na każdym cylindrze 0,7 V (nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jest równo)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
To gratki :-) teraz już tylko cieszyć się bezawaryjną jazdą :-)
-
B6 DIVISION
A może gdzieś masz coś uszkodzone (wiązka/kabel) i antena nie działa? W mieście jest mocny sygnał więc antena niepotrzebna jest tak bardzo a kawalek kabla... Rns-d,rns-e łapało mi radia bez problemu, a mam tylko w szybach anteny (na dachu tylko gps).
-
B6 DIVISION
Te od rs4 są fajne ?
-
Zmiana radia - czy zostawić Bose
Trzeba dokupić adapter z tego co widziałem. Praktycznie każdy wyższy model radia od 2010 ma taką możliwość ? Wczoraj nagrałem Automapę i działa super. Na fabrycznej antenie gps łapie satelity odrazu, nawet nie trzeba czekać, wpisujesz adres jak na smartphonie wciskasz prowadź i odrazu masz trasę. CINEK ja bym tobie proponował (jeśli radio ma dobry wzmacniacz) podpiąć głośniki z radia ? a tylko wyjscie na suba z radia podpiąć pod bose żeby grał.
- B6 DIVISION