Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol Turek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, kupiłem sobie taki sprzęcik allegro.pl ALLEGRO.PL Domyślnie nie mam AUXa w b8, ale zakodowane w zielonym menu na aktywną opcję AUX. Mimo to nie mogę streamować muzyki przez AMI. Powinienem coś jeszcze zakodować w VCDS? MMI 3g high.
  2. Karol Turek zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. Cześć, wziąłem się dzisiaj za spalony żarnik. Po wymianie, podczas przełączania świateł z mijania na drogowe i odwrotnie słychać dźwięk, coś jakby kliknięcie. Gdzieś w internecie wyczytałem, że to normalne dla świateł bixenonowych. Dziwna sytuacja bo wcześniej tego nie słyszałem. W zamkniętym aucie przy kompletnej ciszy również to słychać. Wymieniłem oba żarniki, Philips D3S->OSRAM D3S
  4. Karol Turek odpowiedział(a) na Karol Turek temat w 2.0TDI
    Żadnych odgłosów. Myślicie ze długo można z tym jeździć?
  5. Karol Turek opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Cześć. Pacjent A4 B8 2.0 TDI 170KM 2011 skrzynia manualna 6-cio biegowa. Ostatnio zauważyłem, że podczas nagłego wciśnięcia gazu obroty mocno się zwiększają. Zwykle jeżdżę B7, więc może to jakiś system? Podczas jazdy tego nie zauważyłem, ale na filmiku widać, że jadąc na 4 biegu, kiedy już wciskam ten gaz to na fisie pokazuje że bieg spada na 3 stopień. Ktoś wie o co chodzi?
  6. Jak w temacie. Ktoś robił? Bardzo mi sie podoba oświetlenie z włączonymi halogenami, ale te oślepiają. Pozdrawiam
  7. Cześć, robił ktoś takiego moda? Ewentualnie widział to ktoś? Zaciekawiło mnie to, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym jak by to wyglądało w b7. Pozdro
  8. Ktoś ogarnąłby temat w lubelskim/podkarpackim?
  9. Sam, zwykły nożyk i bez problemu wszystko stabilnie siedzi
  10. Właśnie to byś musiał wyciąć
  11. U mnie w b7 trzeba było wycinać boczek trochę, ale z tego co wiem w b6 wchodzi bez żadnego cięcia
  12. Siedzi już Gra ładnie, ale mam problem z dopasowaniem tej skrzynki.. Podejrzewam, że jest po prostu źle wykonana. Zdjęcia wrzucę jutro Nie mam fabrycznego radia, kupiłem z soniakiem i nie mam pojęcia jak to wygląda z ori radiem :/
  13. Noo, w sobotę planuję to zamontować, także będę się odzywał
  14. Ktoś cos? Na dniach chciałbym to zamówić
  15. A nie lepiej wziąć ten zestaw z głośnikiem od hertza? Mało sie na tym znam ale tą firmę akurat kojarzę. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego ten środkowy? Wzmacniacz dostałem w prezencie już dawno, ale jeszcze nie był używany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.