Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzynia basowa w boczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, przerabiał ktoś z was temat tych skrzyń w lewy boczek Avanta? Jest sens w to zainwestować? Nie interesują mnie skrzynie w bagażnik, ponieważ zależy mi na wolnej przestrzeni, a słyszałem że taka skrzyneczka zagra lepiej niż ori sub :D Mam wersję bez ori suba. Znalazłem kilka aukcji, ktoś może coś doradzić? Pozdrawiam :)

http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-dedyk-i6258529173.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-7-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6176725540.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kombi-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6171148200.html

Opublikowano
28 minut temu, Karol Turek napisał:

Cześć, przerabiał ktoś z was temat tych skrzyń w lewy boczek Avanta? Jest sens w to zainwestować? Nie interesują mnie skrzynie w bagażnik, ponieważ zależy mi na wolnej przestrzeni, a słyszałem że taka skrzyneczka zagra lepiej niż ori sub :D Mam wersję bez ori suba. Znalazłem kilka aukcji, ktoś może coś doradzić? Pozdrawiam :)

http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-dedyk-i6258529173.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-7-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6176725540.html

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kombi-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6171148200.html

Siemka ja posiadam od niedawna skrzynie w boczek tylko w sedanie i jestem bardzo zadowolony sprzęt gra bardzo dobrze ;)

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-audio-system-r10flat-zabudowamdf-i6257061296.html 

z tych skrzyń co podałeś brałbym środkowa :)

tylko pod jaki wzmacniacz bedziesz montował??

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Grethic333 napisał:

Siemka ja posiadam od niedawna skrzynie w boczek tylko w sedanie i jestem bardzo zadowolony sprzęt gra bardzo dobrze ;)

http://allegro.pl/audi-a4-b7-sedan-audio-system-r10flat-zabudowamdf-i6257061296.html 

z tych skrzyń co podałeś brałbym środkowa :)

tylko pod jaki wzmacniacz bedziesz montował??

A nie lepiej wziąć ten zestaw z głośnikiem od hertza? Mało sie na tym znam ale tą firmę akurat kojarzę. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego ten środkowy? 

Wzmacniacz dostałem w prezencie już dawno, ale jeszcze nie był używany

IMG_1261.JPG

Opublikowano
  • Autor

Ktoś cos? Na dniach chciałbym to zamówić :)

Opublikowano

Również jestem zainteresowany tematem.

W niedalekiej przyszłości też chciał bym sobie trochę podnieść "mocy" i ciekaw jestem jak to gra. Siedzi u mnie BOSE źle nie gra, gra bardzo dobrze ale jak by tak czasem ryknąć basem było można ;) Myślę że prawidłowo zamontowane i z dobrze dobranym wzmacniaczem będzie robiło robote. Daj znać kolego jak to zamontujesz :) 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 12.03.2017 o 21:40, grzegolas napisał:

Również jestem zainteresowany tematem.

W niedalekiej przyszłości też chciał bym sobie trochę podnieść "mocy" i ciekaw jestem jak to gra. Siedzi u mnie BOSE źle nie gra, gra bardzo dobrze ale jak by tak czasem ryknąć basem było można ;) Myślę że prawidłowo zamontowane i z dobrze dobranym wzmacniaczem będzie robiło robote. Daj znać kolego jak to zamontujesz :) 

Noo, w sobotę planuję to zamontować, także będę się odzywał :)

Opublikowano

kolego i jak tam zamontowałeś ten sub już? skąd bierzesz sygnał na wzmak? bo podejrzewam że w fabrycznym radiu nie ma chinch'a zeby podpiąć wzmacniacz?

Opublikowano
  • Autor

Siedzi już :D Gra ładnie, ale mam problem z dopasowaniem tej skrzynki.. Podejrzewam, że jest po prostu źle wykonana. Zdjęcia wrzucę jutro :)

Godzinę temu, Kar El napisał:

kolego i jak tam zamontowałeś ten sub już? skąd bierzesz sygnał na wzmak? bo podejrzewam że w fabrycznym radiu nie ma chinch'a zeby podpiąć wzmacniacz?

Nie mam fabrycznego radia, kupiłem z soniakiem i nie mam pojęcia jak to wygląda z ori radiem :/

Edytowane przez Karol Turek

Opublikowano

aha no to nic więcej nie potrzebuje. jak już sie zrobi cieplo mam zamiar montować cały zestaw CA. odseparowany przód i sub z tyłu. czy jak będziesz jeszcze kiedyś wyciągał tą skrzynie to pomierzył byś mi ją i porobił foty? a co trzeba zdemontować żeby ta skrzynia weszła w boczek?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Kar El napisał:

aha no to nic więcej nie potrzebuje. jak już sie zrobi cieplo mam zamiar montować cały zestaw CA. odseparowany przód i sub z tyłu. czy jak będziesz jeszcze kiedyś wyciągał tą skrzynie to pomierzył byś mi ją i porobił foty? a co trzeba zdemontować żeby ta skrzynia weszła w boczek?

U mnie w b7 trzeba było wycinać boczek trochę, ale z tego co wiem w b6 wchodzi bez żadnego cięcia :)

Opublikowano

aha to super, ale to coś tam się demontuje? bo z tego co wiem to ja z lewej strony mam tam taki schowek a ta skrzynia, wydaje się być głęboka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Kar El napisał:

aha to super, ale to coś tam się demontuje? bo z tego co wiem to ja z lewej strony mam tam taki schowek a ta skrzynia, wydaje się być głęboka

Wrzuć jutro zdjęcie :)

 

Opublikowano

Jeżeli jest z prawej strony wzmak standard/bose to nie ma problemu z pociągnięciem sygnału audio, zasilanie najlepiej bezpośrednio z aku.

Opublikowano
Dnia 19.03.2017 o 17:23, Kar El napisał:

kolego i jak tam zamontowałeś ten sub już? skąd bierzesz sygnał na wzmak? bo podejrzewam że w fabrycznym radiu nie ma chinch'a zeby podpiąć wzmacniacz?

Fabryczne radio nie ma chincha, ale ma wyjście na wzmak. Musisz kupić przejściówkę mini-iso na chinch.

Opublikowano

dzięki wielkie kolego za wyjaśnienie tematu, ale chyba będę całą instalację CA robił, mam radio które ma chinch itd i chyba będzie łatwiej w ten sposób.

Karol Turek tak wygląda boczek w a4 b6. sory za syf

 

20170401_091547.jpg

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kar El napisał:

dzięki wielkie kolego za wyjaśnienie tematu, ale chyba będę całą instalację CA robił, mam radio które ma chinch itd i chyba będzie łatwiej w ten sposób.

Karol Turek tak wygląda boczek w a4 b6. sory za syf

 

20170401_091547.jpg

Właśnie to byś musiał wyciąć 

Opublikowano

aha a Ty sam to wycinałeś? a jak się to trzyma wszystko jak już tak dłużej jeździsz?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Kar El napisał:

aha a Ty sam to wycinałeś? a jak się to trzyma wszystko jak już tak dłużej jeździsz?

Sam, zwykły nożyk i bez problemu :D wszystko stabilnie siedzi :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.