Treść opublikowana przez Karol Turek
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Cześć, kupiłem sobie taki sprzęcik allegro.pl ALLEGRO.PL Domyślnie nie mam AUXa w b8, ale zakodowane w zielonym menu na aktywną opcję AUX. Mimo to nie mogę streamować muzyki przez AMI. Powinienem coś jeszcze zakodować w VCDS? MMI 3g high.
-
Dziwny "klik" po zmianie żarników
Cześć, wziąłem się dzisiaj za spalony żarnik. Po wymianie, podczas przełączania świateł z mijania na drogowe i odwrotnie słychać dźwięk, coś jakby kliknięcie. Gdzieś w internecie wyczytałem, że to normalne dla świateł bixenonowych. Dziwna sytuacja bo wcześniej tego nie słyszałem. W zamkniętym aucie przy kompletnej ciszy również to słychać. Wymieniłem oba żarniki, Philips D3S->OSRAM D3S
-
Nagły skok obrotów
Żadnych odgłosów. Myślicie ze długo można z tym jeździć?
-
Nagły skok obrotów
Cześć. Pacjent A4 B8 2.0 TDI 170KM 2011 skrzynia manualna 6-cio biegowa. Ostatnio zauważyłem, że podczas nagłego wciśnięcia gazu obroty mocno się zwiększają. Zwykle jeżdżę B7, więc może to jakiś system? Podczas jazdy tego nie zauważyłem, ale na filmiku widać, że jadąc na 4 biegu, kiedy już wciskam ten gaz to na fisie pokazuje że bieg spada na 3 stopień. Ktoś wie o co chodzi?
-
Światła do jazdy dziennej w przeciwmgłowych
Jak w temacie. Ktoś robił? Bardzo mi sie podoba oświetlenie z włączonymi halogenami, ale te oślepiają. Pozdrawiam
-
Światła do jazdy dziennej w kierunkowskazach
Cześć, robił ktoś takiego moda? Ewentualnie widział to ktoś? Zaciekawiło mnie to, a nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym jak by to wyglądało w b7. Pozdro
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Ktoś ogarnąłby temat w lubelskim/podkarpackim?
-
Skrzynia basowa w boczek
Sam, zwykły nożyk i bez problemu wszystko stabilnie siedzi
-
Skrzynia basowa w boczek
Właśnie to byś musiał wyciąć
-
Skrzynia basowa w boczek
Wrzuć jutro zdjęcie
-
Skrzynia basowa w boczek
U mnie w b7 trzeba było wycinać boczek trochę, ale z tego co wiem w b6 wchodzi bez żadnego cięcia
-
Skrzynia basowa w boczek
Siedzi już Gra ładnie, ale mam problem z dopasowaniem tej skrzynki.. Podejrzewam, że jest po prostu źle wykonana. Zdjęcia wrzucę jutro Nie mam fabrycznego radia, kupiłem z soniakiem i nie mam pojęcia jak to wygląda z ori radiem :/
-
Skrzynia basowa w boczek
Noo, w sobotę planuję to zamontować, także będę się odzywał
-
Skrzynia basowa w boczek
Ktoś cos? Na dniach chciałbym to zamówić
-
Skrzynia basowa w boczek
A nie lepiej wziąć ten zestaw z głośnikiem od hertza? Mało sie na tym znam ale tą firmę akurat kojarzę. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego ten środkowy? Wzmacniacz dostałem w prezencie już dawno, ale jeszcze nie był używany
-
Skrzynia basowa w boczek
Cześć, przerabiał ktoś z was temat tych skrzyń w lewy boczek Avanta? Jest sens w to zainwestować? Nie interesują mnie skrzynie w bagażnik, ponieważ zależy mi na wolnej przestrzeni, a słyszałem że taka skrzyneczka zagra lepiej niż ori sub Mam wersję bez ori suba. Znalazłem kilka aukcji, ktoś może coś doradzić? Pozdrawiam http://allegro.pl/audi-a4-b6-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-dedyk-i6258529173.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-7-avant-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6176725540.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-kombi-skrzynia-subwoofer-zabudowa-i6171148200.html
-
Montaż ori subwoofera
da się w ten boczek wsadzić coś innego? Jak ma to wyglądać? Chodzi Ci o wymianę wzmacniacza i samego głośnika w oryginale?
-
Montaż ori subwoofera
Mógłbyś zarzucić jakimś przykładem?
-
Montaż ori subwoofera
co masz na myśli mówiąc o "czymś konkretniej pompującym"?
-
Montaż ori subwoofera
Witam. W swoim audi nie posiadam subwoofera, chciałbym go zamontować ale nie wiem jak. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć jak będzie wyglądać ten montaż oraz jak się ma ten sub z nieoryginalnym radiem od sony? Przykładowy zestaw: http://allegro.pl/subwoofer-subofer-wzmacniacz-audi-a4-b7-8e9035223d-i5580474855.html Słyszałem też, że kratka wentylacyjna trzeszczy jeśli ma się ten sub, może warto było by ją jakoś uszczelnić? Pomoc w zlokalizowaniu jej również była by przydatna Pozdrawiam