-
zębatka regulacji bixenon
witam. puki co nie mam odpowiedzi na temat wykonania zebatek wiec czekamy
-
zębatka regulacji bixenon
witam. dawno nie zglądałem tu, gdyz sprzedałem audi. Ale jest jeszcze mozliwość dorobienia zębatek. poproszę o utworzenie listy chętnych wtedy będę mógł złożyć konkretne zamówienie.
-
Renowacja felg - okolice trójmiasta
Foty wrzucisz jak wyszło? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Gac3k to jest rozszerzenie pliku pod druk 3d więc raczej nie da rady. Sprawdzę jakie to rozszerzenie i podam to wtedy dopytaj. rolo13 mam jeszcze 2 więc mogę sprzedac. Odezwij się na pw Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Mam projekt 3d Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
To trzeba poczekać bo ostatnie zabral kolega Jimoboo Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Panowie jeśli są chętni to proszę zrobić listę, bo człowiek który drukuje mi te zebatki, minimum 10 na raz robi Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Mam jeszcze kilka sztuk Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Mam wiecej Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
dziś wymieniałem chłodnicę klimy i osuszacz, z tym ostatnim jest duży problem w bex bo tam jest intercooler i zasłania śruby od przewodów, które wchodzą do osuszacza, trzeba odkręcić podstawę lampy żeby ułatwić sobie dostęp, następnie przewód wejściowy wtedy można przesunąć w dół osuszacz i będzie w miarę dobry dostęp do śruby przewodu wyjściowego. Przy skręcaniu robimy w odwrotnej kolejności. Nie ściągałem intercoolera bo w sumie nie wiedziałem za bardzo jak a i zabawy by było chyba sporo.
-
zębatka regulacji bixenon
Przymierzylem zebatki otwór trzeba troszkę powiekszyc ale działa wszystko jak należy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
Są już gotowe, dziś odebrałem ale jeszcze nie zakładałem bo pogoda nie dopisuje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
zębatka regulacji bixenon
W nadchodzącym tygodniu powinienem już je mieć Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
dzięki wielkie kamil Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
koledzy jak mam dziurawą chłodnicę klimy to i tak czynnik uciekł prawda? więc osuszacz mam do wymiany, chłodnicę, dławik, czy powinienem jeszcze coś wymienić w układzie? chciałbym zrobić to sam bo w warsztacie zawołali 1150zl za naprawę, tylko nie wiem jak z tym osuszaczem, jeżeli go wymienię to najlepiej od razu jechać do warsztatu gdzie mi nabiją klimę tak? a co z tym olejem który został w układzie?
Kar El
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta