Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kar El

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kar El

  1. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    witam. puki co nie mam odpowiedzi na temat wykonania zebatek wiec czekamy
  2. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    witam. dawno nie zglądałem tu, gdyz sprzedałem audi. Ale jest jeszcze mozliwość dorobienia zębatek. poproszę o utworzenie listy chętnych wtedy będę mógł złożyć konkretne zamówienie.
  3. Foty wrzucisz jak wyszło? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  4. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Gac3k to jest rozszerzenie pliku pod druk 3d więc raczej nie da rady. Sprawdzę jakie to rozszerzenie i podam to wtedy dopytaj. rolo13 mam jeszcze 2 więc mogę sprzedac. Odezwij się na pw Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  5. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Mam projekt 3d Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  6. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    To trzeba poczekać bo ostatnie zabral kolega Jimoboo Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  7. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Panowie jeśli są chętni to proszę zrobić listę, bo człowiek który drukuje mi te zebatki, minimum 10 na raz robi Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  8. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Mam jeszcze kilka sztuk Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  9. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Mam wiecej Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  10. dziś wymieniałem chłodnicę klimy i osuszacz, z tym ostatnim jest duży problem w bex bo tam jest intercooler i zasłania śruby od przewodów, które wchodzą do osuszacza, trzeba odkręcić podstawę lampy żeby ułatwić sobie dostęp, następnie przewód wejściowy wtedy można przesunąć w dół osuszacz i będzie w miarę dobry dostęp do śruby przewodu wyjściowego. Przy skręcaniu robimy w odwrotnej kolejności. Nie ściągałem intercoolera bo w sumie nie wiedziałem za bardzo jak a i zabawy by było chyba sporo.
  11. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Przymierzylem zebatki otwór trzeba troszkę powiekszyc ale działa wszystko jak należy Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  12. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Są już gotowe, dziś odebrałem ale jeszcze nie zakładałem bo pogoda nie dopisuje Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  13. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    W nadchodzącym tygodniu powinienem już je mieć Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  14. dzięki wielkie kamil Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  15. koledzy jak mam dziurawą chłodnicę klimy to i tak czynnik uciekł prawda? więc osuszacz mam do wymiany, chłodnicę, dławik, czy powinienem jeszcze coś wymienić w układzie? chciałbym zrobić to sam bo w warsztacie zawołali 1150zl za naprawę, tylko nie wiem jak z tym osuszaczem, jeżeli go wymienię to najlepiej od razu jechać do warsztatu gdzie mi nabiją klimę tak? a co z tym olejem który został w układzie?
  16. witam. nie chce zaśmiecać forum więc napiszę tu bo pytanie w temacie. Byłem na serwisie klimy i sie okazało ze mam nieszczelną chłodnicę, już wiem że nissens, ale czy mogę sobie sam wymienić tą chłodnicę? co jeszce muszę wymienić z racji tego że mam dziurawą chłodnicę?
  17. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Jak tylko będę coś wiedział obrazu dam znac Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  18. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Będą, tylko była zajęta drukarka i trzeba czekać:-( Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  19. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Ok. W przyszłym tygodniu powinne być wykonane, ponieważ teraz ma jakieś większe zlecenie i jest zajęta drukarka. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  20. Odświeżeń temat czy zna ktoś dobry i godny polecenia warsztat blacharsko lakierniczy w Gdańsku? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  21. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Trzeba zrobić listę chętnych bo człowiek mi dwóch nie chce wydrukować. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  22. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Mam wycenę jedna zębatka 11zl będzie kosztować Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  23. Kar El odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Z jednego miejsca już mam i to jest 20zl szt. Ale jutro będę miał wycenę z innej firmy może będzie taniej Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  24. Kar El opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Mam możliwość zrobienia zębatki z regulacji świateł bixenon. Chciałem stworzyć listę ewentualnych chętnych zanim zamówię. ceny dokładnej nie znam jeszcze, czekam na wycenę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.