Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobór Chłodnicy Klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam A4 B6 1.9TDI 130KM AWX 2001r.

Czeka mnie wymiana chłodnicy klimatyzacji.
Alledrogo jest pełne ofert.

Najtańsza już od 189zł
Czym się sugerować? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Ori czy zamiennik. Lepiej ori wiadomo. No i oczywiście stan techniczny.

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście, że zamiennik i oczywiście nowy.

Opublikowano

chińczyki omijać ;p

co do producentów to uważam że japoński Nissens jest ok :)

a wie ktoś co idzie na 1szy montaż ? valeo ??

wcześniej jeździłem hondą ;p

Opublikowano

chińczyki omijać ;p

co do producentów to uważam że japoński Nissens jest ok :)

a wie ktoś co idzie na 1szy montaż ? valeo ??

wcześniej jeździłem hondą ;p

Wmojej A4 B6 1.9TDI 130KM AWX 2002r. była od nowości DENSO o numerze 8E0200401B

Opublikowano

Duński Nissens sprawuje się poprawnie. Nie ma co przepłacać za oryginał Denso.

Nie kupuj używanej ze szrotu, która nie była odpowiednio zabezpieczona.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja miałem nissensa w a4 b6 2003r awx i musialem oddać bo flansza przy mocowaniu przewodów klimatyzacji była jakoś inaczej frezowana i nie trzymało szczelności, całe szczęście przyjeli mi reklamacje w ipartsie nawet po montażu, to zamieniłem sobie na inną i wlazło bez najmniejszego problemu. Z racji tego że kupowałem wtedy chłodnicę silnika i skraplacz to nie wiem która była która, ale jedna była nrf a druga behr :D

Opublikowano

Tylko Nissens

Opublikowano

i bierz lakierowana czarna a nie gole amelinum dluzej Ci wytrzyma

Opublikowano

Zwroc uwage jak i w ktorej czesci chlodnicy są mocowane przewody , żebys dobral taką samą. Ja musialem wymieniać;)

Opublikowano

były dwa rodzaje mocowań? Bo ja miałem w tym samym miejscu i frez był jakiś inny

5b90a1b7cf5322ffmed.jpg

Opublikowano

Gdzie tam masz frez, hm ?

Opublikowano

U mnie mechanik trafił dopiero za 3cim razem. Podeszła z diesla a silnik 1.8t amb

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wewnątrz otworu na zdjęciu, w jednym jest frez na oring z prawej (behr) a w drugim zupełny brak frezu, prosta ścianka otworu (nissens). Może to była wada fabryczna, ciężko ocenić bo tylko raz wymieniałem na szczęście

Opublikowano

Nie frez tylko wpust i sa to dwie zupełnie różne rzeczy.

Opublikowano

Oki, sorki za złą nomenklaturę :D właśnie o ten wpust mi się rozchodzi :) po złożeniu nie była szczelna klima przez to

  • 2 lata później...
Opublikowano

witam. nie chce zaśmiecać forum więc napiszę tu bo pytanie w temacie. Byłem na serwisie klimy i sie okazało ze mam nieszczelną chłodnicę, już wiem że nissens, ale czy mogę sobie sam wymienić tą chłodnicę? co jeszce muszę wymienić z racji tego że mam dziurawą chłodnicę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.