Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marajan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marajan

  1. A jak wygla podłączenie nie ori radia pod oryginalna instalację audio? Czy ori wzmacniacz wysteruje takie radio?
  2. marajan odpowiedział(a) na h4cker temat w 1.8T
    ad.2 Jeden zaworek musisz kupic. http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1tutaj masz etke. Odpal CarProg2 i poszukaj. Przyda Ci sie ta strona
  3. marajan odpowiedział(a) na Grzesiek1985 temat w Audi A4 B5
    Zalozyliscie ta podpore z omegi? Jak się zachowuje wał przy mocnym wciśnięciu gazu?
  4. marajan odpowiedział(a) na h4cker temat w 1.8T
    Musisz mieć kabel do tego Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  5. marajan odpowiedział(a) na h4cker temat w 1.8T
    Jak słychać dv to go wyjmij i sprawdź ale raczej do wymiany Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  6. Sprawdź może masz wodę w opakowaniu sterownika Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  7. Zrób logi dynamiczne to Ci ktoś powie co z dawka.
  8. marajan odpowiedział(a) na primal temat w Audi A4 B6/B7
    A możecie powiedzieć na czym polega usunięcie drugiej sondy i jaki to średnio koszt? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  9. Jest sprawny. Mam ten model z regulacją, ustawiłem najtwardziej jak się da. Ubogo na PB? czyli wina moze leżeć w pompie paliwa? za bogato na lpg, moze to ciągle rozstraja mape Pb? Moze trzeba wypalić zbiornik Pb zeby sie to unormowalo?
  10. Witam, proszę o rzucenie okiem na logi mojego silnika 1.8t amb seria. Problem juz trwa od dluzszego czasu mianowicie jak dla mnie to nie jedzie jak powinno. Kiedys analizowalismy tutaj temat mojego auta jednak zrobilem wszystko co zalecano i nie przynioslo efektu. Mianowicie przeplywka jest nowa Bosch dobierana po numerze, katalizator wylecial (wstawiony DP z forum), swiece platyna NGK PFR6Q, dolot sprawdzalem wtedy wydaje sie szczelny, DV jest forge. Prosze o porady... Logi robilem po skasowaniu bledow. Logi PB: http://vaglog.pl/log_236154.html http://vaglog.pl/log_236155.html Logi LPG http://vaglog.pl/log_236153.html
  11. U mnie wszytko pasuje dzięki wielkie Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  12. U mnie kolanko przed drugą sonda jakoś krzywo wspawane. Mam nadzieje, że będzie pasowało wszystko Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  13. Wrzuć ktoś zdjęcie swojego dp dla porównania Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  14. Nie będzie problemu z gniazdem sondy? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  15. marajan odpowiedział(a) na Mar333 temat w Audi A4 B7
    Ale skąd szumi? Może uszczelki w drzwiach Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  16. Przelew poszedł.
  17. To ile przelać za dp 1 sonda +koszty wysyłki?? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
  18. Pewnie pod kocem trzymał
  19. 1 Tomek dp jedna sonda Awt 2 kodzak0 dp jedna sonda Bfb 3 bjoern dp dwie sondy BFB 4 Jacek@4 bfb 2sondy 5 -Mistrzu- dp dwie sondy BFB 6-Zen8000 BFB jedna sonda 7-SowaBezOka AEB jedna sonda 8-danielbobik20 2sondy bex 9-otis89 2 sondy bfb 10. marajan dp 1 sonda AMB
  20. Witam, też byłbym zainteresowany Downpipem!
  21. Problem rozwiązany! Ktoś dlubal kiedyś przy module i przylutowal odwrotnie kable co skutkowało że jeden wentylator kręcił się nie w ta stronę co trzeba
  22. No fakt nie pomyślałem. A4b6 1.8t AMB 2002r
  23. Witam, mam problem jak w temacie. W upalny dzień jak dziś 32st. jeżdząc w trybie miejskim temperatura potrafi wzrosnąć ponad 90st. Dodatkowo za każdy9m razem gdy staje przestaje chłodzić klima. Wieje tylko "letnie" powietrze. Vag nic nie pokazuje, wiatraki są dwa elektryczne, ten od klimy sie niby włącza ale wygląda na to, że za słabo sobie radzi z przewiewaniem chłodnic... Czy oba wiatraki mają dwa biegi? jak sprawdzić ich poprawność załączania?
  24. czy mozna ten czujnik wykręcić bez odciągania czynnika?
  25. ja zrob9iłem to tak: Odkręciłem go, potem wziąłem taką długą trytytke (chyba30cm) i włożyłem ją wzdłuż łańcuszka tak aby wyszła po drugiej stronie głowicy, do niej zapiąłem drugą taką samą i ścisnąłem bardzo mocno. Zamek opaski musisz ustawić w miejscu tłoczków napinacza. Da się na tyle ścisnąć aby wymienić uszczelkę pod nim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.