Treść opublikowana przez marajan
-
Jakie radio 2Din zamiast RNS-E
A jak wygla podłączenie nie ori radia pod oryginalna instalację audio? Czy ori wzmacniacz wysteruje takie radio?
-
[B6Q AVJ] problemy z mocą
ad.2 Jeden zaworek musisz kupic. http://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1tutaj masz etke. Odpal CarProg2 i poszukaj. Przyda Ci sie ta strona
-
Podpora walu
Zalozyliscie ta podpore z omegi? Jak się zachowuje wał przy mocnym wciśnięciu gazu?
-
[B6Q AVJ] problemy z mocą
Musisz mieć kabel do tego Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
[B6Q AVJ] problemy z mocą
Jak słychać dv to go wyjmij i sprawdź ale raczej do wymiany Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Błędy na silniku - prośba o pomoc
Sprawdź może masz wodę w opakowaniu sterownika Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Czerwona turbina a4/b6
Zrób logi dynamiczne to Ci ktoś powie co z dawka.
-
Katalizator do AVJ 1.8T
A możecie powiedzieć na czym polega usunięcie drugiej sondy i jaki to średnio koszt? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Prosba o analize logow
Jest sprawny. Mam ten model z regulacją, ustawiłem najtwardziej jak się da. Ubogo na PB? czyli wina moze leżeć w pompie paliwa? za bogato na lpg, moze to ciągle rozstraja mape Pb? Moze trzeba wypalić zbiornik Pb zeby sie to unormowalo?
-
Prosba o analize logow
Witam, proszę o rzucenie okiem na logi mojego silnika 1.8t amb seria. Problem juz trwa od dluzszego czasu mianowicie jak dla mnie to nie jedzie jak powinno. Kiedys analizowalismy tutaj temat mojego auta jednak zrobilem wszystko co zalecano i nie przynioslo efektu. Mianowicie przeplywka jest nowa Bosch dobierana po numerze, katalizator wylecial (wstawiony DP z forum), swiece platyna NGK PFR6Q, dolot sprawdzalem wtedy wydaje sie szczelny, DV jest forge. Prosze o porady... Logi robilem po skasowaniu bledow. Logi PB: http://vaglog.pl/log_236154.html http://vaglog.pl/log_236155.html Logi LPG http://vaglog.pl/log_236153.html
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
U mnie wszytko pasuje dzięki wielkie Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
U mnie kolanko przed drugą sonda jakoś krzywo wspawane. Mam nadzieje, że będzie pasowało wszystko Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Wrzuć ktoś zdjęcie swojego dp dla porównania Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Nie będzie problemu z gniazdem sondy? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Szumienie.
Ale skąd szumi? Może uszczelki w drzwiach Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Przelew poszedł.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
To ile przelać za dp 1 sonda +koszty wysyłki?? Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
-
W korku rośnie temperatura i przestaje chłodzić klima
Pewnie pod kocem trzymał
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
1 Tomek dp jedna sonda Awt 2 kodzak0 dp jedna sonda Bfb 3 bjoern dp dwie sondy BFB 4 Jacek@4 bfb 2sondy 5 -Mistrzu- dp dwie sondy BFB 6-Zen8000 BFB jedna sonda 7-SowaBezOka AEB jedna sonda 8-danielbobik20 2sondy bex 9-otis89 2 sondy bfb 10. marajan dp 1 sonda AMB
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Witam, też byłbym zainteresowany Downpipem!
-
W korku rośnie temperatura i przestaje chłodzić klima
Problem rozwiązany! Ktoś dlubal kiedyś przy module i przylutowal odwrotnie kable co skutkowało że jeden wentylator kręcił się nie w ta stronę co trzeba
-
W korku rośnie temperatura i przestaje chłodzić klima
No fakt nie pomyślałem. A4b6 1.8t AMB 2002r
-
W korku rośnie temperatura i przestaje chłodzić klima
Witam, mam problem jak w temacie. W upalny dzień jak dziś 32st. jeżdząc w trybie miejskim temperatura potrafi wzrosnąć ponad 90st. Dodatkowo za każdy9m razem gdy staje przestaje chłodzić klima. Wieje tylko "letnie" powietrze. Vag nic nie pokazuje, wiatraki są dwa elektryczne, ten od klimy sie niby włącza ale wygląda na to, że za słabo sobie radzi z przewiewaniem chłodnic... Czy oba wiatraki mają dwa biegi? jak sprawdzić ich poprawność załączania?
-
błąd 00819 czujnik wysokiego ciśnienia klimatyzacji pytanie
czy mozna ten czujnik wykręcić bez odciągania czynnika?
-
Sposób na ściśnięcie napinacza..
ja zrob9iłem to tak: Odkręciłem go, potem wziąłem taką długą trytytke (chyba30cm) i włożyłem ją wzdłuż łańcuszka tak aby wyszła po drugiej stronie głowicy, do niej zapiąłem drugą taką samą i ścisnąłem bardzo mocno. Zamek opaski musisz ustawić w miejscu tłoczków napinacza. Da się na tyle ścisnąć aby wymienić uszczelkę pod nim.