-
Szkoda z Ac
Witam. Ile orientacyjnie może kosztować taka naprawa. Uszkodzony blotnik tylny zarysowane drzwi oraz listwy drzwi. Szkoda będzie naprawiania z Ac. Pozdrawiam
-
Gdzie kupić ubezpieczenie?
Witam Kończy mi się polisa na autko mam wykupione oc ac nw oraz ochrona zniżek i assistance. Gdzie najlepiej teraz szukaćubezpieczenia. Pozdrawiam
-
Czas na nowe ubezpiecznie. Co wybrać?
Witam Kończy mi się polisa na autko mam wykupione oc ac nw oraz ochrona zniżek i assistance. Gdzie najlepiej teraz szukać ubezpieczenia. Pozdrawiam.
-
Przegląd techniczny.
Witam. Czy na przeglądach sprawdzają juz czystość spalin. Gdzie najlepiej jechać na przegląd zeby tego nie robili. Stacje w Rzeszowie.Pozdrawiam
-
Buczenie przy danej prędkości
Opony Dębica presto uhp2 225/40 18
-
Buczenie przy danej prędkości
Witam. Mam taką oto sytuacje po wymianie kół na letnie nowe opony zalozone wywazone. Przy prędkości 150 -160 słychać jakby cykliczne buczenie po przekroczeniu tej prędkości wszystko ciche. Co to może być? Pozdrawiam.
-
Buczenie
Witam. Mam taką oto sytuacje po wymianie kół na letnie nowe opony zalozone wywazone. Przy prędkości 150 -160 słychać jakby cykliczne buczenie po przekroczeniu tej prędkości wszystko ciche. Co to może być? Pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest jutro spot?
-
Dobry warsztat wulkanizacji.
Witam. Gdzie w Rzeszowie znajdę dobra stacje wulkanizacji która dobrze fachowo i bezpiecznie założy nowe opony na nowe felgi. Pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś dzisiaj ?
-
Rozrzad a4 b6 1.9tdi
Witam. Gdzie w Rzeszowie lub bliskiej okolicy wymienię rozrzad w przystępnych cenach. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś dzisiaj na spocie
-
Serwis klimy
Ludziska gdzie w Rzeszowie zrobię serwis klimy w aucie sprawdżenie szczelności i nabicie czynnika. Pozdro.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Ale czy mogę je obciąć bo w sumie już nie będą mi potrzebne.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Witam.Panowie zmieniłem sprezyny ze zwykłych z zawieszenia 1ba na sprezyny nieieskie HR zostawiłem amory z Ba i odboje. Teraz mam pytanie czy odboje mozna skrócić (obciąć ) z ich rozmiarów do przod 77mm tył 115mm. Czy to będzie miało jakoś zły skutek. Bo nie chce znowu ściągać zawieszenia na wymianę samych odboi.Pozdrawiam