-
Obniżenie tyłu pomimo sprężyn H&R
Witam, mam lekki niedosyt jeżeli chodzi o wysokość tylnego zawieszenia. A4 b7, sedan, bez LPG. Mianowicie, ori 1BV, aktualnie sprężyny H&R czarne, na przodzie dodatkowo talerzyki z b5, przód siedzi idealnie, a tył zbyt wysoko i słabo to wygląda... Czy ma ktoś sposób, aby jakoś ten tył obniżyć ? Jakas inna guma górna ? Ta ori jest dosyć gruba, może jest jakas customowa, albo ktoś rezał ? Jeżeli opadłby o ~1cm to byłoby super. Za wszelkie sugestie dziękuję !
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Ładnie I co, sprzedajesz te vogtlandy ? ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ten temat się ciągnie jak koronawirus... Już jest nudny i wyczerpany chyba do końca. Niech sobie każdy zalewa co chce i tyle. I nie ma się co podniecać jaki to wielce olej lać do starego 1.8T. Szwaby lały co mieli pod ręką i to co 30kkm i jakoś wszystko chodzi, a polusy wymieniają co 6-8kkm i tez chodzi. Lejcie tego vst, ma spoko cenę, jest naprawdę dobry, co 10k km wymiana i nic więcej do szczęścia nie potrzeba do tego „cuda techniki”.
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
A po wymianie turbo pobór oleju się zmniejszył ?
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Ładnie się dzieje ? ciekawe ile wypluje po strojeniu. Cos się ruszyło dodatkowo ?
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
Jak mocno ubywa ? Wiadomo, jak każde 1.8T coś łyknie zawsze, ale to były normalne ilości, nie zaporowe jak w 2.0Alt chociażby...
-
[AVJ] Niebieskie 1.8T 4x4 Patryka // K03s Hybryda / S4 Brake 345mm / FMIC / VFIZ / MS Design / Kierownica Multi / RECARO S4 / MAM RS4 - "SLINE work in progress..." - ZAWIESZENIE PRZÓD NOWE
I jak tam, jakies postępy w modzeniu ?
-
B6 DIVISION
Chłopaki, zna ktoś moment dokręcenia koła rozrządu dolnego wału korbowego, centralna śruba.. ? 1.8T BFB 163KM.
-
A4 B7 1.8T początek przygody : )
Nie miałeś w ogóle clh, tak ? Możesz coś więcej napisać ?
- B6 DIVISION
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam, panowie, klamki wewnętrzne b6 i b7 są identyczne ? I wiązki pakietu światło w drzwi z b6 podejdą do b7 bez problemu ?
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T początek przygody : )
Fiu, fiu, tyle na messengerze pisaliśmy o audi aż w końcu natrafiłem na Twój temat Elegancko działasz w temacie, podoba mi się i oby tak dalej
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
A ja zapytam o oleje Millers. Widzę, że chłopaki wyżej pisali o tym oleju, ale dość wysoka cena za w/w olej. A jakiś równie dobry Millers ? Trident/XF, a może jeszcze inny ? Oczywiście 5w/40.
DarePB
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta