Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T początek przygody : )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć postanowiłem przedstawić w tym temacie moją Audi i dzielić się z wami tym co chce zrobić i tym co już udało mi się zrobić : )

Autko mam bardzo krótko kupiłem je pod koniec marca 2017r.

Wcześniejsze samochody:

Audi A3 8L 1.8T 99r

VW Bora 2.8 VR6 4 motion 01r

Skoda Superb 1.8T 04r

Na  A4 czaiłem sie już zanim kupiłem superba , ale b6/b7 jest strasznie ciężkim tematem tym bardziej w  1.8T . Tego egzemplarza szukałem prawie 2 miesiące i w końcu mama znajomego zdecydowała się na sprzedaż J Brałem samochód bez zastanowienia , ponieważ znam historie tego autka od bardzo dawna .

Koniec smęcenia przejdźmy do konkretów.

PLANY

SILNIK/MECHANIKA

-kompletny rozrząd  ZROBIONE

-wymiana oleju LIQUI MOLY 5W30 i wszystkich filtrów  ZROBIONE

-TIP

-downpipe

-wycięcie środkowego tłumika zastąpienie Y pipe

-końcowe tłumiki WM R40 fi90 oval

-wtryski od BEX’A

-program

-tylne tarcze+klocki+przewody elastyczne+płyn hamulcowy  ZROBIONE

-wymiana pęknietych sprężyn tylnych  ZROBIONE

WNĘTRZE

-kierownica 3 ramienna Multifunkcyjna z b8 ZROBIONE

-full fis ZROBIONE

-tempomat ZROBIONE

-2din + duża navi ZROBIONE RNSE +mapy 2017/zmieniarka CD/pl menu

-lusterko fotochrom ZROBIONE + zewnętrzne fotochromy

-lusterka elektrycznie składane z pilot ZROBIONE

-kamera cofania pod rnse ZROBIONE

-klimatyzowany schowek ZROBIONE

ZMIANY WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO

-zawieszenie gwintowane+sztywne odboje   CZEKA NA ZAŁOŻENIE

-koła 19” ZROBIONE (Pompei rs6 4x9J +nowe opony Barum 225/35/19)

-kodowanie USA ZROBIONE

 listwy drzwiowe sline ZROBIONE

-dokładki progów  ZROBIONE

-lotka klapy Sline ZROBIONE

-środek grilla + ramka rejestracji w kolor auta  ZROBIONE

-dokładka od Cupry  ZROBIONE

-tylne światła na ledach z C6

-przednie lampy soczewka +malowanie na czarno ZROBIONE

-glinkowanie/polerowanie/wosk Nattsy Blue/QD ZROBIONE

-demontaż haka : )

-automatyczne otwieranie klapy tył ZROBIONE

Samochód po pierwszym czyszczeniu

 

DSC_0855.JPG

DSC_0809.JPG

DSC_0845.jpg

 

Samochód na dzien dzisiejszy 03.05.17

GOPR1215.JPG

GOPR1218.JPG

GOPR1211.JPG

GOPR1249.JPG

E7A77EC1-0FBF-46D1-AE5A-4645854CA6F7.JPG

Setup zima 2k17/2k18

28CF0C2D-6EAC-47BA-BC37-1331477C10BF.jpeg

Edytowane przez kacperbdg

Opublikowano

Fotka mi się nie otwiera :)
Gratulacje zakupu. Sporo już zrobiłeś biorąc pod uwagę że miesiąc temu kupiłeś. Działaj, działaj i niech służy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Teraz, cysiek18 napisał:

Fotka mi się nie otwiera :)
Gratulacje zakupu. Sporo już zrobiłeś biorąc pod uwagę że miesiąc temu kupiłeś. Działaj, działaj i niech służy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Teraz powinny działać ? : )

Opublikowano

Na drugim zdjęciu słońce pięknie pokazało holsy na lakierze :whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, TOM3K napisał:

Na drugim zdjęciu słońce pięknie pokazało holsy na lakierze :whistling:

To było świeżo po zakupie przed polerka woskiem i qd ;D 

Opublikowano
  • Autor

Kolejny element układanki ;)  siłowniki Krosno od a6 c6 650N plus sprężynki z alledrogo ;) 

IMG_0757.mp4IMG_0753.JPGIMG_0756.JPG

Opublikowano

wpadnij kiedyś na spot jak już w końcu będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, jedrekx napisał:

wpadnij kiedyś na spot jak już w końcu będzie :kox:

Wpadnę napewno ;D my już się wgl kiedyś poznaliśmy chyba jak jeszcze nowy miał a4 na parku przemysłowym a Ty chyba a5 śmigałes ?;D 

Opublikowano

śmigałem, śmigałem ;)

Opublikowano
  • Autor

Udało się wcześniej wyrwać z pracy i wpadła konsola 2 din póki co z BNS i popielniczka 1 din ;) wpadnie rnse to zloze juz na popielniczce 2 din !

Póki co yanosik w takim miejscu czy tak zostanie wyjdzie w praniu :)

 

DBE781F5-66D7-4864-BBBB-BD0330D1CA32.JPG

 

Jak zawsze każdy nowy mod trzeba było uwieńczyć porządnym myciem :D

19BC08DF-9419-4AEE-91FC-97CFC5DC1F19.JPG

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pora trochę odświeżyć temat wpadło parę nowych gratów:

-bezprzewodowa kamera pod rnse 21245772_1433718490075663_250096200_o.jpg21248042_1433718170075695_2126524133_o.jpg

-zmieniarka + klimatyzowany schowek 21245730_1433718510075661_948369675_o.jpg

 

-środek grilla i ramka tablicy w kolor budy 21248020_1433718080075704_1483247420_o.jpg

 

-założone pompei rs6 19x9 z nowymi oponami barum bravouris 3hm 225/35/1921247742_1433718486742330_2094513629_o.jpg

-lusterko fotochrom 21246088_1433718186742360_772156646_o.jpg

Póki co audi stoi na seryjnym zawiasie w przyszłym tygodniu wpadnie oświetlanie w boczki drzwi lampki+podświetlane klamki i może wszystko wypełni ledowe wykończenie dekorów .

Czekam też na osłonę na silnik , ponieważ moja była pęknięta i bez znaczka audi :D Do kompletu zamówiłem w aso również osłonę podszybia :)

 

 

 

 

 

Edytowane przez kacperbdg

Opublikowano

Ty lepiej gwint zamawiaj.....

Opublikowano
  • Autor

Gwint już jest sztywne odboje i stalowe nakrętki tez ;D tylko czeka na założenie ;p

Opublikowano

Co kupiłeś ?

Opublikowano

Idzie w dobrym kierunku :naughty::thumbup1:

ladnie się już robi : ) gratuluje furki i oby tak dalej z modami  ?

Te Pompei grafitowe idealnie pasują 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, FroS-t napisał:

Co kupiłeś ?

nowe ta Tesco na jeden sezon zobaczymy jak bd ;D kolega z forum polecał mówił ze nie ma takiego betonu jak w autach bez wielowachacza ;) 

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, WydRos napisał:

Idzie w dobrym kierunku :naughty::thumbup1:

ladnie się już robi : ) gratuluje furki i oby tak dalej z modami  ?

Te Pompei grafitowe idealnie pasują 

Pomysłów w głowie jest pełno ;D ale nie można wszystkiego na raz bo się za szybko znudzi ;D przechodziłem to przez poprzednie samochody ;p b7 chciałbym nie dłużej ;p

Opublikowano

wrzuć proszę więcej zdjęć pompei bo z daleka mało widać :(

Opublikowano
9 minut temu, Karasik2 napisał:

wrzuć proszę więcej zdjęć pompei bo z daleka mało widać :(

Zobacz sobie w temacie Bruuuma ma tez założone to koło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Karasin napisz na pw meila to ci podeśle . Dzisiaj wpadło podświetlanie kubka i wizytownika na ori częściach i były jakieś pierwsze kroki do podświetlanych dekorów w tygodniu trzeba dopracować żeby nie przebijała góra i do końca lewa strona byka podświetlana . IMG_2403.JPGIMG_2402.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.